• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

EOS в 2019 році прогноз курсу

Після шаленого стрибка вартості біткоіна інтерес до криптовалютам зріс багаторазово. Одночасно з цим збільшилася і кількість різноманітних цифрових грошей, причому припущення про зростання їх вартості залежать від безлічі факторів. Це лише більше приваблює інвесторів, хоча і змушує вивчати додаткову інформацію. Зокрема багато хто хоче дізнатися що буде з EOS в 2019 році, який прогноз щодо вартості токена і чого чекати у розвиток цього виду крипти.

Переваги EOS та її вплив на крипторинокEOS в 2019 році прогноз курсу


Безумовним плюсом нового сертифіката стала його лояльна політика щодо комісійних. При цьому є теорія про те, що саме EOS буде лідером у процесі «подтирания носа» биткоину і ефіру. Процес вже запущений, до того ж ринок криптовалют став більш рухливим, цікавим і вигідним для інвесторів. Творці ЕОС вже зробили перші кроки по залученню інвесторів, розміри капіталізації солідні, хоча процес вкладення сторонніх коштів ще в самому розпалі.

Ще одним з очевидних відмінностей EOS від поки лідируючих криптовалют є кількість токенів. Ряд інвесторів вважає цей факт негативним, хоча його варто віднести до переваг. Більший обсяг монет автоматично трохи знижує не тільки ціну токена але і зменшує спекулятивний компонент, хоча і не позбавляє від останнього.

Також до достоїнств варто віднести вже більш зважену роботу по підвищенню безпеки токенів. Ринок крипти починає формуватися, а EOS з'явився не відразу, у цієї валюти була можливість виключити ряд помилок. Додатково розробники підійшли до створення цифрового активу з бізнес-принципом — монета спочатку була націлена на визначені рубежі і правильно презентувалася всьому світу.

Очікувана позитивна динаміка курсуEOS в 2019 році прогноз курсу


Ні для кого не є секретом спекулятивність більшої частини криптовалют. З цієї причини прогноз на EOS в 2019 році не може бути обґрунтованим, ніж-то підтвердженим. У той же час у EOS є хоча б якась основа, що виділяє цю криптовалюту серед сотень інших. Саме «помітність» цифровий монети може безпосередньо вплинути на коливання курсу. У конкретному випадку очікується планомірне зростання ціни токена.

Деяка сповільненість виходу ЕОС на ринок вже створила заділ на майбутнє, викликавши невелике здивування у криптоигроков. Це призвело до більш високого інтересу, що дозволило токена стати впізнаваним. Попутно зросла і вартість, а в подальшій перспективі очікується помітне подорожчання.

Існує 2 основних варіанта зростання вартості сертифіката в 2018-2019 роках:


 • Стабілізація у першій половині 2018 року, початок зростання вартості. На січень 2019 курс 15-17$, до кінця року — 20-25 доларів.

 • Різкий стрибок ціни в середині 2018 року, невелике просідання курсу, поступове зростання до кінця 2018. На початок 2019 ціна 1 токена 20-30$, після повторного стрибка в першій половині року — до 50$. До грудня 2019 року очікується вартість сертифіката до 100 доларів без подальших помітних стрибків курсу. • Очікується, що до початку 2019 року вартість EOS буде коливатися, хоча це точно стане відомо після відносної стабілізації курсу. Є теорія, що курс ще 15-2 роки буде нестабільним, з яскравими стрибками ціни вгору і подальшим помітним просіданням. Зокрема є версія, що вже у другій половині 2018 року EOS очікує ціна в 50 доларів, що здатне змінити подальший прогноз на цю криптовалюту.

  Песимістичний прогноз для криптовалют  EOS в 2019 році прогноз курсу


  Інвесторам варто пам'ятати про спекулятивність курсу і не намагатися заробити з першої спроби мільйони рублів або доларів. Є ймовірність, що «коло» криптоденег обмежать, а в нього може і не потрапити EOS. При цьому наявна спекулятивність крипти може дозволити як заробити «по швидкому», так і втратити велику суму з такою ж швидкістю. Наявність у мережі суперечливих думок про перспективність валюти позбавляє її стабільності, тому ризик втрати інвестицій досить високий. Одночасно з наявністю суперечностей йде одночасна популяризація крипти цього виду, що може давати надію на прибутковість від інвестицій.

  З іншого боку, якщо ціна за токен сильно зросте, то багато хто почне зливати монети, що точно призведе до провалу курсу. З цієї причини інтерес до EOS знизиться, що ще сильніше обрушить вартість, виводячи крипту з затребуваних валют. І це лише одне з негативних думок, є і прогнози просто на падіння курсу через припинення активної «розкрутки» сертифіката з наступним відходом на реально заслужені позиції. Якщо ж одночасно зі справедливим падінням вартості відбудеться втрата інтересу до EOS у відомих бірж, то це стане початком кінця розквіту токена.

  У цілому ринок криптовалют дуже нестабільний з-за своєї спекулятивності. З цієї причини точного прогнозу на EOS в 2019 році бути не може, як і дуже близьких припущень, що належать до положення токена серед «братів». При інвестуванні в криптовалюту не варто захоплюватися. Потрібно пам'ятати про простому правилі поділу інвестицій — тоді позитивний стрибок ціни на EOS принесе якийсь дохід, а падіння вартості не призведе до серйозних збитків.

  Відео про криптовалюту ЕОС  EOS в 2019 році прогноз курсу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають