• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Чи буде революція в Росії в 2019 році: прогнози і передбачення

Революційні настрої в ряді країн все частіше призводять до непоправних змін, в результаті чого змінюється геополітична карта світу. Жителі Російської Федерації вважають революцію одним з кардинальних і страшних змін, які можуть торкнутися держави найближчим часом. Передумови до бунтів і можливості зміни влади найчастіше проявляються в економічній і політичних площинах. Однак зміни, досягнуті в результаті подібних подій, найчастіше мають негативний характер і ще більше знижують рівень безпеки і якості життя.

Чи буде революція в Росії в 2019 році і зміна влади, до чого можуть привести зміни у політичному житті країни і що про це говорять експерти — ці та інші питання стали найбільш актуальними в народі протягом останніх років. Непідробний інтерес до політичної життя країни безпосередньо пов'язаний з діями влади і збільшення економічних проблем. Невдоволення роботою уряду, нерозуміння дій, що стосуються внутрішньої і зовнішньої політики, а також зниження рівня життя та посилення тиску з боку західних «партнерів» впливають на настрій населення і носить більш негативний відтінок.

Багато росіяни визнають, що економічна стабільність і впевненість у завтрашньому дні помітно знизилися протягом останнього року, що породжує певне хвилювання в народі. Революційний настрій посилюється і не без «допомоги» агресивної політики європейських і західних країн. Незважаючи на це, більшість експертів упевнені, що в 2019 році жителям Росії не варто побоюватися таких кардинальних змін, як повалення чинної влади шляхом революції.

Можливі сценарії революційних дійЧи буде революція в Росії в 2019 році: прогнози і передбачення


Спрогнозувати подальшу долю величезної держави, що володіє особливим поглядом на будь-які події, що відбуваються у світі, досить складно. Однак експерти можуть назвати ті сценарії, які можуть бути використані, якщо раптом революція у Російській Федерації все-таки відбудеться.

 • Найбільш вірогідним є бунт — масове невдоволення громадян у вигляді активних дій і радикального непокори владі. В акціях протесту беруть участь найбільш активні категорії громадянського суспільства, частіше це — студенти і працівники.

 • Інший, найбільш вірогідний сценарій для Росії — народний референдум, в результаті чого відбувається добровільна здача влади. Такий варіант широко застосовується в демократичних країнах, де діє принцип народовладдя. • Передумови та ризики  Чи буде революція в Росії в 2019 році: прогнози і передбачення


  Більшість населення Російської Федерації не бачить в революції оптимального виходу із складних ситуацій. Всі радикальні способи вирішення економічних проблем жителі країни вважають негативними і не мають перспектив. Незважаючи на це, багато експертів вважають, що такий варіант розвитку ситуації, цілком можливий і має достатньо передумов. Згідно думку та прогнозами експертів, причин до того, що в Росії можлива революція і підняття бунту проти чинної влади, кілька.

  Одними з головних називають: корумпованість державного апарату, занадто великий розрив між доходами різних верств населення і тривала економічна криза. Різке знецінення національної валюти і падіння реальних доходів жителів країни на тлі бездіяльності керівних структур призводять до того, що в народі посилюється невдоволення існуючою владою.

  Перші сигнали про те, що в Росії назріває революційний настрій, з'явилися на хвилі економічної кризи 2014-2015 років. У той період дуже сильно знизився загальний рівень життя населення, помітно зменшивши середні доходи громадян. Однак за повідомленнями уряду та інших владних структур, для неспокою і погіршення добробуту росіян не було ніяких передумов. Проте в реальності населення відчуло різке падіння економіки, що відбилося в першу чергу на зменшення оплати праці та зростання безробіття.

  У наступні роки ситуація тільки погіршилася, і багато експертів вже всерйоз заговорили про те, що до 2019 року зупинка в Росії може загостритися до певної межі. Невдоволення громадян посилюється і за рахунок зовнішньополітичної обстановки. Ситуації, які склалися в сусідніх державах, санкції з боку заходу та інші негативні фактори впливають на загальний фон настроїв негативним чином.

  При сукупності всіх причин існує велика ймовірність і ризик того, що радикальні настрої серед населення будуть тільки посилюватися. Саме тому аналітики вважають, що особливу небезпеку представляє період 2018-2019 років. На думку експертів, найбільш складним був період виборів президента.

  Однак, якщо догляд чинного президента в 2018 році міг стати основним поштовхом до масових страйків і маніфестацій по всій території Російської Федерації, то в 2019 р. ситуація поступово почне стабілізуватися. Таким чином, ризики того, що на території Росії в 2019 році революційний рух призведе до масового бунту і відбудеться зміна влади, досить малі. Саме тому експерти запевняють, що цей рік пройде спокійно і без радикальних змін.

  Передбачення  Чи буде революція в Росії в 2019 році: прогнози і передбачення


  Більшість сучасних людей не дуже довірливо ставляться до пророкувань ясновидців та інших віщунів, проте всі уважно стежать за прогнозами таких людей. За словами однієї з найбільш відомих віщунок 20 століття Ванги, саме Російська Федерація в період до 2020 року вийде з кризи і поверне собі лідируючі позиції в світовому рейтингу.

  Вольф Мессінг передрікав Росії в 21 столітті величезні зміни, і називав її наддержавою, на яку будуть рівнятися всі європейські та західні країни. Окремі прогнози також сходяться у тому, що Російська Федерація повинна вирватися вперед і повернути собі статус однієї з головних країн світу.
  Чи буде революція в Росії в 2019 році: прогнози і передбачення
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають