• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Що буде з доларом в 2019 році: прогноз курсу в Росії, скільки коштує до рубля

Національна американська валюта є на даний момент найбільш надійною валютою у світі і має великий вплив на дуже багато процеси. Її вартість щодо російського рубля багато в чому визначає добробут російських громадян і ступінь інфляції. В умовах економічного кризи , який відбувається в Росії зараз, питання того, наскільки дорого буде коштувати долар в наступному році, дуже важливий. Багато людей посилено намагаються спрогнозувати зміни його курсу. Однак зробити це досить складно, тому прогнози експертів розрізняються – деякі фахівці пророкують падіння курсу американської валюти, а деякі, навпаки, бачать у майбутньому серйозну девальвацію російського рубля.

Прогнози Мінекономрозвитку

Аналітики з даного відомства постійно стежать за змінами курсу і на його основі роблять свої прогнози. Міністерство економічного розвитку пророкують негативну картину для російського рубля в 2019 році. Згідно з їх розрахунками, вже до початку року одна одиниця національної американської валюти може дорівнювати 70 російським рублям. За 12 місяців долар може ще більше закріпитися на своїх позиціях. Втім, експерти не пророкують його великого зростання за цей період, вважаючи, що в кінці 2019 долар буде коштувати близько 71 російського рубля. Варто відзначити, що даючи такий прогноз аналітики намагалися врахувати всі можливі ризики. Тому таку тенденцію у відомстві бачать лише в тому випадку, якщо несприятливі обставини для Росії будуть тривати або навіть посиляться. В іншому випадку, такого сильного зростання чекати не слід.

Прогноз Ощадбанку

Що буде з доларом в 2019 році: прогноз курсу в Росії, скільки коштує до рубля
В Ощадбанку ситуацію бачать куди більш райдужною. Експерти впевнені – для стрімкого зростання в 2019 році причин немає. Тому на початок року в банку пророкують вартість долара на рівні 59 рублів. А на його кінець ціна однієї одиниці національної валюти навряд чи зросте навіть на один рубль. З іншого боку, аналітики Ощадбанку не бачать причин для зростання вартості національної російської валюти. Тому вони вважають, що ситуація буде рівною і коливань курсу чекати не слід. Варто зазначити, що банківські експерти не беруть на облік можливі ризики і роблять свій прогноз виходячи з поточної ситуації. Тому реальна картина може сильно відрізнятися від їхнього бачення, якщо відбудеться посилення санкцій, падіння ціни на нафту та інші неприємності, які цілком можуть чекати Росію як в 2018 так і в 2019 році.

Прогноз бюро Prognozex

Що буде з доларом в 2019 році: прогноз курсу в Росії, скільки коштує до рубля
Фахівці цієї компанії бачать ситуацію дуже перспективною для російського рубля. Тому вони вважають, що є всі підстави чекати зміцнення російської валюти по відношенню до американської. Вже на початок року бюро прогнозує ціну одного долара на рівні 51 рубля. І далі тенденція до просідання курсу американської валюти буде спостерігатися така ж стрімка. Аналітики стверджують, що в травні ціна на долар може опуститися до рівня 41 рубля. Але до кінця року ситуація знову зміниться: з початку літа американська валюта знову почне зміцнюватися і рости, чим нівелює падіння за весну. Тому в Progozexсчитают, що на кінець 2019 ціна одного долара складе близько 56 рублів.

Прогноз агентства АПЭКОН

Аналітики цієї компанії пропонують прогноз, який є досить нейтральним на тлі вищенаведених. Експерти агентства впевнені в тому, що долар буде поступово зростати по відношенню до рубля. Однак, стрімких підвищень чекати не слід.
Що буде з доларом в 2019 році: прогноз курсу в Росії, скільки коштує до рубля
Крім того, з кінця 2018 до кінця 2019 року курс може змінюватися під впливом зовнішніх обставин, але тенденція до зростання збережеться. Так, до кінця 2018 року аналітики пророкують навіть невелике просідання вартості однієї одиниці національної валюти. На їхню думку, 2019 рік почнеться з курсом долара в районі 55 рублів. Наступні 12 місяців ціна долара буде поступово зростати. Тому в агентстві впевнені, що вартість долара до кінця 2019 року складе близько 62 рубля. Така картина виглядає цілком реальною, але під впливом зовнішніх впливів можуть статися стрімкі зміни, які не враховані в прогнозі.

Від чого залежить курс долара

На даний момент в Росії складається досить складна ситуація. З-за цього чинників, які впливають на вартість долара досить багато.
Що буде з доларом в 2019 році: прогноз курсу в Росії, скільки коштує до рубля
Серед них найбільш вирішальними є такі показники як:
 • вартість одного бареля нафти;
 • санкції інших країн по відношенню до Російської Федерації;
 • відносини з іншими державами;
 • ситуації в зоні воєнних конфліктів (в Україні та Сирії);
 • політика Центрального Банку.
 • Наведені прогнози – це лише мала частина з того, що передбачають різні аналітики щодо курсу долара в 2019. При цьому, деякі бачать і зовсім сумну картину: так, на думку Степана Демура, рубль чекає серйозна девальвація і в кінці 2019 року один долар буде коштувати 500 рублів. Але є між аналітиками і певну єдність. Більшість з них сходяться на думці, що чекати зростання рубля по відношенню до долара не слід – для цього просто немає причин. Тому все більше росіян приходять до висновку, що переклад заощаджень в американську валюту – це продуманий і розумний крок. Враховуючи тенденції останніх років і прогнози експертів на майбутній період, можливо, це дійсно єдина можливість зберегти свої заощадження.

  Відео-новина  Що буде з доларом в 2019 році: прогноз курсу в Росії, скільки коштує до рубля
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають