• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає

Як ні сумно, життя в нашій країні легкою для більшості її громадян назвати складно. Кожен раз, бігаючи по співбесідах, терплячи чергові затримки зарплати на роботі і підлаштовуючись під самодура-начальника, ми скрипим зубами і мріємо про той день, коли зможемо працювати не на «дядю», а на себе. Звичайно, без первісних серйозних вкладень великі заробітки можна чекати роками, але є ряд бізнес-ідей, які і не вимагають для себе неможливого спочатку, і дохід приносять цілком стабільний. Зрозуміло, якщо приділяти справі достатньо часу і докладати максимум своїх зусиль і таланту. Адже під лежачий камінь, як відомо Сьогодні ж ми поговоримо про декілька видів такої діяльності, які, судячи з аналізу існуючого у нас інформаційного поля і прогнозами психологів та економістів, які будуть актуальні в 2019 році , а також про те, як зайнятися подібним в принципі.

Куди піти, куди податися?

По-перше, треба визначитися із загальною специфікою справи, що задовольняє бажання новоспеченого бізнесмена, його можливості, а також враховує кон'юнктуру ринку. Причому, розглядати всі три параметра доведеться в комплексі, бо це – як три голови Горинича. Різні, але якщо залишити тільки одну, вийде не унікальний мега-дракон, а рядова підколодна змія-переросток. І починати спробу балансування між трьома стільцями випливає з відповіді на питання, що ти можеш. Ні, не що хочеш. Хотіти можна працювати годину в день, і отримувати за нього мінімум штуку баксів. Або хотіти навчати складати з лего роботів, ось тільки кому це треба?
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
Для неупередженої ж оцінки своїх можливостей краще не винаходити велосипед, а скористатися старим добрим радою психологів: взяти папірець і переписати всі свої навички та вміння. З отриманого списку безжально викреслити все, що не здатне приносити грошей. Потім те, на що неможливо буде підібрати нормальну за розмірами цільову аудиторію. І, нарешті, з сухого залишку виділити маркером все, що хотілося б робити постійно, або, принаймні, регулярно. Тут, до речі, можна зробити хід конем і спробувати пристрелити всіх зайців на галявині, враховуючи специфіку завантаження по тій чи іншій справі. Мається на увазі, наприклад, якщо ви вирішили займатися, припустимо, репетиторством, вам навряд чи хтось буде ходити на літніх канікулах. У цей час можна продуктивно зайнятися хоч тієї ж консервацією в промислових масштабах з наступним продажем, або ж освоїти якісь інші сезонні роботи.

Допустимі жертви

Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
Конкретний список доступних фінансово вигідних занять треба ще просіяти на предмет того, а потягнете ви це робити в далекій перспективі. Для багатьох на роботу і заробіток грошей світ клином не зійшовся, і якщо зайва пара сотень баксів в місяць буде означати повне закидання виховання дітей, наприклад, відмова від спілкування з сім'єю, відпочинку або особистого зростання, краще пошукати щось інше, що потребує менших жертв. Адже спочатку ви будете сповнені ентузіазму і захоплення від нових грошових перспектив, а потім все це почне нескінченно обтяжувати, так як негатив переважить плюси неминуче.

План – всьому голова

Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
Це тільки в казках, варто бідну Попелюшку поплакати про гірку долю, як є добра Хресна, розмахуючи своєю паличкою, і швиденько постачає сирітку і люксовим гардеробом, і розкішним транспортним засобом, і позбавляє від рутинної роботи. Нам же це явно не світить, тому за все доведеться братися самостійно, а якщо і залучати когось зі сторони, то чітко обумовивши зону відповідальності, доходи і залучення всіх учасників процесу. Тому, як це банально не звучить, але потрібен план. Отже, на звороті тієї папірці, яка допомогла нам вибрати, що конкретно ми будемо займатися, починаємо скрупульозно писати спрощений бізнес-план (до речі, якщо потім доведеться просити чиєїсь фінансової або трудової допомоги, він потім дуже допоможе все грамотно аргументувати).
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
Першим пунктом будь-якого бізнес-плану завжди виступає опис предмета наших занять, всіх нюансів і особливостей, з зразковим зазначенням вектора розвитку та бачення всього цього через рік-два, а то й далі. Наприклад, ми хочемо продавати ручного виробництва ексклюзивні меблі. Значить, так і пишемо: 2019 рік – виробництво до однієї (грубо) одиниці виробів у тиждень, 2020-й – залучення до процесу брата Колі з зростанням виробітку до двох предметів, 2021 – організація невеликої артілі з п'яти осіб і т. д Або ж нас цілком влаштовує і один стіл на тиждень до старості, так як ми маємо ще один канал доходу або ж продаємо всі за такою ціною, що нам і цього вистачає. Всі люди – різні, як і їхні амбіції, потреби і особливості темпераменту. Хтось може працювати тільки сам, когось власну справу з часом неминуче перетворює лише в управлінця, хтось продовжує творити своїми руками, а управління довіряє комусь- тут, звичайно, єдиного рецепту бути не може.
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
Після стратегічного визначає блоку цього плану, логічним було б окреслити коло всього, щоб почати цим займатися: місце, інструменти, помічники (якщо потрібні), заготівлі і матеріали, інформація і т. д. Дуже корисно прямо на цьому етапі, якщо це вимагає вкладень, хоча б підрахувати їх порядок. І, нарешті, останнім буде опис того, як ми за нашу діяльність, власне, збираємося рекламувати: "сарафанне радіо" і «робота для своїх», розклеювання оголошень по району/місту, подача їх у доступні ЗМІ, робота через соцмережі, створення свого сайту з подальшою його розкручуванням і т. п. Якщо немає особистих відповідних умінь і можливостей, або ж доброго знайомого самарянина, готового цим займатися для вас – до останнього пункту вдаватися варто не відразу, так як це вимагає грошей. Але, в планах такий розвиток подій потрібно тримати обов'язково, адже сьогодні без інтернету нікуди.
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
А ось соцмережі, знайомі і фізичні оголошення на рідній території – це можуть все. Ось з них і доведеться почати. Причому на цьому етапі бажано прикинути, темпи пошуку клієнтів, щоб потім не розчаровуватися, якщо замовлення не посиплються, немов, перестиглі вишні з гілки. І, нарешті, завершальним етапом складання бізнес-плану буде підрахунок очікуваних баришів. Приблизний, звичайно. З яких треба не забути відняти всі операційні витрати, описані вище.

Кілька конкретних ідей

Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
Іноді так буває, що можеш і вмієш занадто багато, але, не впевнений, знайде свого покупця товар. Тоді краще заздалегідь вивчити, що обіцяє стати популярним, наприклад, в наступному 2019 році, і може бути цікавим дуже багатьом. Так, ніхто не сумнівається, що надання населенню послуг завжди буде затребуваним, так що, якщо ви вмієте робити масаж, візаж, манікюр, добре готуєте або печете, на короткій нозі з рукоділлям або перукарським ремеслом, ви завжди знайдете собі заняття і підробіток, а то й основну статтю доходу. Сюди ж відносяться всі послуги по ремонту, будівництву, транспортуванні та багато-багато іншого, а також репетиторські заняття та робота нянею для дитини, доглядальницею. Крім того завжди на вістрі затребуваності посередницькі послуги: можна почати власну елементарну юридичну практику, допомагаючи людям реєструвати бізнес і вирішувати за неї питання, займатися отриманням документів, дозволів і т. д., знаходити клієнтів для кого-небудь по власних каналах, закуповувати товари за оптовими колонкам і реалізовувати їх кому-небудь дорожче
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
І, нарешті, не варто забувати про такому глобальному, мультифункциональном і абсолютно необмеженій по своїм можливостям і спокусам поле, як інтернет. Тут можна робити свої сайти, заробляючи на них, надавати послуги фріланса по дизайну, копірайтингу, програмування та багатьох інших напрямках. Тепер же конкретно спробуємо дати волю фантазії, співвіднісши її з реальними економічними показниками і соцопитуваннями, розділивши, для зручності весь список за категоріями інтересів.

Творчість

Хенд-мейд – наше все, а DIY – наш компас земний! Саме з такими гаслами йдуть по життю дуже багато талановитих кулуарні дизайнери, у яких руки ростуть з потрібного місця, які не бояться мріяти, вигадувати і бачити в речах те, що інші б ні за що не побачили.
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
Їх будинки на кожен свято перетворюються у виставкові комплекси, і навіть у звичайні будні викликають заздрість всілякими оригінальними штучками. Вони не розуміють, навіщо купувати нові меблі, якщо можна зі старого зробити предмет мистецтва, трохи повороживши над його зовнішністю. Якщо все це – про вас, знайте, вам невимовно пощастило, тому що ви можете одночасно реалізувати шанс не піднімати голови добою від обожнюваного справи, і при цьому всі ваші задумки зможуть знайти своє втілення, і цілком симпатично отримувати до того ж за свої роботи. Не вірите? Як-небудь поцікавтеся, скільки коштує дизайнерський віночок до Нового року, до прикладу І, до речі, в 2019-му бум прикрашення свого життя такими речами вичерпуватися жодним чином не збирається, а ось здібності до цього є далеко не у всіх Декор як послуга, а не предмет. Так-так, нічого дивно – у багатьох гроші є, а от прикрасити свій будинок або зал для урочистостей, будь-яке інше місце, вони самостійно не в змозі в силу різних причин.
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
І допомогти їм зможуть приватні дизайнери, готові розробити оформлення квартири або котеджу, концепцію весільної церемонії, випускного балу, ювілею або будь-якого іншого торжества. Головне, вміти поєднувати кольори і предмети, мати в запасі сонм ідей, постійно поповнюють свій перелік новинками, бути в курсі модних тенденцій і трендів. Фотографія . Зараз фотографується вся планета. Цілодобово. Запоєм. Абсолютно безупинно. Себе коханих і все, що навколо. За хороші знімки зараз можна отримати дуже багато, продаючи їх у спеціальні банки даних, а також дизайнерських компаній і видавничим будинкам. На приземленому рівні від ламерів в фоторедакторі можна отримувати хоч і потроху, але постійно.
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
І, нарешті, ніхто не відміняв традиційні фотосесії в навчальних закладах, весілля, створення портфоліо дизайнерами і моделями, замовлення фотографії для реклами всього і вся і т. д. Словом, золота жила, потрібність якої зростає в геометричній прогресії.

Спілкування

Ведучий, аніматор, організатор вечірок. Ви не повірите, наскільки щільний графік у присутнього тамади або діджея Розважатися, святкувати і весело займати свій час люди будуть прагне завжди, і якщо ви любите знаходиться в центрі подій, маєте добре поставленим голосом і приємною зовнішністю, вмієте заволодіти увагою публіки і не втомлюєтеся її годинами догоджати, а також маєте безліч ідей для сценаріїв, конкурсів і промов – ця бізнес-ідея вам неодмінно сподобається.
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
Потім, до речі, її легко розвинути повноцінну фірму організації свят «під ключ», найнявши дизайнерів, декораторів, музикантів та інших потрібних помічників. До речі, сюди ж можна віднести організацію побачень – зараз дуже багато таке шукають. Ех, романтика, романтика Відкриття квест-кімнат. Дуже популярний сьогодні вид дозвілля. І, по суті, все, що для цього треба – зняти якийсь підвал або шматок будь-якої будівлі і можна навіть своїми руками його у відповідній специфіці оформити, придумавши завдання і сценарій. Можна модифікувати під гри в стилі «пошук скарбів», причому, не тільки в приміщенні, але і на вулиці, змушуючи на машині або пішки рухатися бажаючих (і вам заплатили чималі грошики!) до заповітної мети.
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
Послуги гіда та інші туристичні фішки. Ви навіть не уявляєте собі, наскільки це популярно, особливо в місцях, куди народ з'їжджається сам по собі і не знає, як з інтересом і користю організувати своє дозвілля. Так, і місцеві часом люблять сплавити своїх діток пізнавати рідні пенати, або ж самі планують відкрити для себе щось незвідане досі в рідному місті. Також можна продавати всякі сувеніри в присутствених місцях, і навіть особисто їх виготовляти.

Робота руками

Ремонт всього і вся. Якщо ви не проти важкої фізичної праці, ваші руки всі називають золотими, а акуратності і старанності можна лише стоячи аплодувати, це терені точно для вас! Від послуг в стилі «Чоловік на годину», до професійного тюнінга автомобілів. Від ремонту квартир «під ключ», до лагодження техніки
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
Люди завжди будуть купувати матеріальні цінності, а ці цінності завжди будуть ламатися. І жити завжди всі будуть хотіти в чистому і красивому житло, не кажучи про тих нещасних, які не в змозі самостійно поміняти змішувач у ванній або розетку в кімнаті. Так, і платять за це, до речі, чимало. І знайти клієнтів – простіше простого, починаючи від походу «по руках» знайомих і сусідів, і закінчуючи обклеюванням оголошеннями всіх довколишніх пейзажів. Кулінарія. Майстри сковорідки і скалки, знають чарівні слова для перетворення звичайної плити і ножа в казкових помічників, що дозволяють творити дивно смачну і красиву їжу – ця можливість для вас! Повірте, люди хотітимуть їсти завжди. Зараз дуже популярна домашня випічка дизайнерських тортів – освоївши це, ви ніколи не будете сидіти без діла, причому тут не потрібно орендувати приміщення і наймати людей. Ні, ну, звичайно, так Але починати можна і з малого, і навіть так цілком впевнено себе в процесі фінансово відчувати.
Бізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
До речі, дуже затребувана і доставка домашніх обідів на фірми – купіть пару великих каструль і кілька сковорідок і будь-який офіс продасть душу дияволу, аби споглядати вас з баулами в обідню перерву! Сільське господарство. Якщо є свій клаптик землі, тепличка і сарайчик з худобою, все це можна плекати і вирощувати не тільки для себе, але і на продаж. До речі, навіть у міських квартирах на власних балконах можна організувати умови, наприклад, для виробництва розсади, горшкових квітів, зелені та іншого. У зв'язку з цим бізнес – закрутка заготовок і їх продаж. Розходиться, до речі, чудово. Насправді, щоб перелічити всі варіанти, які приходять в голову при першій постановці перед собою завдання знайти бізнес-ідею, не вистачить не те, що однієї статті – мабуть, навіть тижні безперервних описів. Але, хочеться сподіватися, що те, що вам довелося тут сьогодні прочитати або надасть вам конкретну допомогу, або, хоча б, надихне на власні відкриття!

ВідеоБізнес ідеї 2019 з мінімальними вкладеннями, яких немає
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають