• 16:59 – Приколи на Новий рік 2019 — розіграші, передбачення і тости 
  • 20:51 – Цікавий Новий рік 2019 — як яскраво зустріти свято 
  • 21:04 – Маски на Новий рік 2019 своїми руками. Як зробити карнавальну маску: ідеї + фото 
  • 20:56 – Новорічні костюми для хлопчиків своїми руками на Новий рік 2019: ідеї + фото 

Я легенда 2 фільм 2019 року дата виходу

• Оригінальна назва : I Am Legend 2
  • Прем'єра в світі: 2019 рік
  • Країна виробництва: США
  • Жанр: трилер, жахи, драма, бойовик
  • Режисери: Френсіс Лоуренс
  • Сценаристи: Гарі Грехем
  • Продюсери: Аківа Голдсман, Джобі Харольд, Джеймс Ласситер

• Блокбастер «Я – легенда» настільки вразив світову кинопублику, що про продовження заговорили буквально відразу ж після виходу фільму, прем'єра якого відбулася у 2007 році. У 2008 році режисер Френсіс Лоуренс сам повідомляв про плани на продовження фантастичної антиутопії. Однак потім творець картини публічно заявив, що відмовляється від цієї затії, і продовження не буде ні в якому вигляді». У 2012 році Вілл Сміт, який зіграв головну роль у стрічці, дав інтерв'ю BBC News, в якому повідомив, що не збирається зніматися в другій частині, а якщо і візьме участь у фільмі, то тільки в якості продюсера. «У мене всього 6-7 років у запасі, поки я ще можу бігати і стрибати, – заявив актор, — і мені не хочеться перетворюватися в хлопця для сіквелів». Вплинув тоді саме відмова Уілла Сміта на рішення Лоуренса про зйомки картини, точно не відомо.

Однак у 2017 чутки про вихід «Я – легенда — 2» знову поповзли. І хоча конкретної інформації про майбутню прем'єру ще немає, дата виходу продовження планується на 2019 рік (за іншими джерелами, це буде 2021 рік).

Сюжет фільму

Сценарій для блокбастера «Я – легенда» написаний на основі однойменної повісті Річарда Метісона, виданій ще в 1954 році. Однак його сюжет досить далеко відійшов від першоджерела, адаптувавши кілька затягнуте оповідання до жанру «екшн».

Дія розгортається в Нью-Йорку в недалекому майбутньому. Намагаючись знайти ліки від раку вчені здійснюють науковий прорив, але експеримент виходить з-під контролю. Наступним кадром ми бачимо безлюдний, зруйноване місто. Вірус, який створили вчені, вразила людство, убивши величезну частину населення. Частина перетворилася на монстрів-вампірів, які знищують все живе.

Цікавий факт! Щоб зняти спустошений Нью-Йорк, знімальній групі довелося працювати майже півроку. Уілл Сміт говорив згодом, що ніколи ще не чув стільки лайки на свою адресу – коли для зйомок доводилося перекривати головні вулиці і городяни не могли проїхати по своїх справах.

Головний герой – Роберт Невілл, якого грає Уілл Сміт – єдиний вижив в місті. Він намагається знайти інших людей, що залишилися в живих, і розробляє вакцину, яка могла б врятувати людство. Вдень, коли монстри не можуть вилазити на сонячне світло зі своїх укриттів, він разом зі своєю собакою полює і шукає їстівні припаси в спорожнілих хатах.

Натикаючись на вампірів, Невілл вбиває їх. Одну з них, особина жіночої статі, він бере в полон, щоб випробувати на ній дії своєї вакцини, і одного разу помічає, що її стан поліпшується. Але цієї ночі чудовиська заманюють його у пастку і перекидають машину. Герой Уїлла Сміта відчайдушно бореться, розуміючи, яка доля його чекає, але заражені набагато сильніше його. В останній момент хтось розполохує нелюдів світлом фар – доктора Невілла рятує жінка. Вона розповідає, що є колонії вижили, і вони з сином прямують туди. Роберт показує їй свої досягнення у створенні антивіруса. З настанням темряви приходить біда – виявилося, що вампіри вистежили, де живе Невілл. Вони нападають на будинок, Роберт встигає заховати Анну з сином і віддати їй вакцину, і підриває себе разом з переслідувачами.

Що нас чекає у продовженні

Враховуючи, що в першій частині головний герой загинув, шанувальники фільму дивуються, що ж буде продовження. Оживе доктор Невілл? Очевидно, що без цього героя великого успіху картині чекати не доведеться. Сьогодні відомо про два варіанти розвитку подій.

• Можливо, це буде повний перезапуск кінострічки, альтернативна історія про події першої частини.
    • Більшість джерел, однак, схиляються до того, що це буде приквелл і дія розвернеться за кілька років до подій першої частини. Нам розкажуть, яким чином вірус зруйнував існуючий світ і вразив людську расу. Швидше за все, в центрі подій також виявиться доктор Невілл і його сім'я, і, може бути, ми дізнаємося, чому саме йому випала така нелегка місія – залишатися єдиною людиною з імунітет до цієї хвороби.

Трейлер другої частини «Я – легенда»

Офіційного трейлера «Я – легенда — 2» досі немає, швидше за все, він з'явиться на екранах ближче до 2019 року. Ролики, які можна подивитися в інтернеті під виглядом трейлера – нарізка з режисерської версії. Це розширена версія картини, що включає сцени, які не увійшли в остаточний варіант, але головне, що кінцівка у неї зовсім інша і розкриває основну ідею фільму в новому світлі. У цій історії зомбі виявляються мислячими і страждають істотами, які з усіх сил намагаються зняти з себе прокляття вірусу і вилікуватися. Саме тому вони переслідують доктора Невілла і приходять в його будинок. Жінка-вампір, яку він тримав в полоні, була подругою «ватажка» нелюдів – їм доступні почуття любові і прихильності. Вампіри забирають сироватку і відпускають Невілла, Анну та її сина неушкодженими.

Цікаво, що ця версія викликала негативні відгуки у тестової групи, і тому сюжет фільму спростили до бойовика-екшна з героїчною кінцівкою.

До речі!! Є також імовірність, що продовження буде пов'язано саме з режисерською версією картини, де фінал залишився відкритим і головний герой вижив.

Акторський склад

Досі залишається таємницею, які актори візьмуть участь у продовженні «Я – легенда». Шанувальники сподіваються, що Уїлл Сміт передумає і погодиться зіграти головного героя. У першому фільмі його акторська гра була позитивно відзначена багатьма критиками. Уілл сам вважає, що ця роль підняла його на новий рівень, оскільки більша частина епізодів проходить без діалогів, в безмовності, а це нелегке завдання для актора. Будемо сподіватися, що автори нового проекту переконали Сміта знятися в продовженні, тому що саме його участь є причиною, по якій світова аудиторія з нетерпінням чекає виходу другої частини кінострічки.

• Сьогодні
    • Популярне
    • Читають