• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Нова форма Челсі 2018-2019 року

Зовсім скоро всі світові футбольні клуби почнуть офіційно представляти свою нову форму. Шанувальники різних команд вже цікавляться майбутньою обмундировкой клубів, у тому числі і новою формою «Челсі» сезону 2018-2019.

Керівництво англійської команди продовжило свою співпрацю зі спортивним брендом Nike, тому на нових майках гравців вболівальники знову побачать знайому «дугу». Залишився колишнім і спонсор. Знову центральне місце на грудях надано Yokohama Tyres. Давно став основним для «Челсі» синій колір, знову буде переважати в екіпіровці.Нова форма Челсі 2018-2019 року


Домашня форма

Форма, призначена для домашніх зустрічей, в який раз виконана в синьому кольорі. Однак тепер вона має більше декоративної обробки і, за запевненням виробника, стала ще більш легкою. Екіпіровка зшита за останньою шаблоном компанії Nike Vapor. Його особливістю є дрібний малюнок по всій одязі, що нагадує плетений візерунок.

Одним з найбільш помітних елементів декору є темно-сині смуги, розташовані від коміра до манжетів рукавів по обидві сторони футболки і нагадують часто нанесені штрихи олівцем поверх тканини. Незважаючи на те, що лінії досить різкі, малюнок не кидається в очі і не особливо виділяється на основному синьому тлі. Куди більш яскравим декором стали білі і червоні штрихи на центральній частині майки. Смуги розташовані горизонтально і паралельно один до одного, а їх чергування зроблено в хаотичному порядку.

Логотипи спонсорів залишили в колишніх звичних кольорах. Бренд спортивного фірми Nike і напис Yokohama Tyres виконані білим, а логотип японського виробника шин червоним. Ще одним цікавим елементом на футболці є темно-синя лінія контуру, яка як би виділяє верхню частину корпусу гравців. Особливо ефектно вона виглядає навколо горловини.

Шорти форми «Челсі» 2018-2019 року будуть виконані в тому ж кольорі, що і майка, а ось гетри будуть білими з нанесеною на них декоративної синьою і червоною обробкою.


Нова форма Челсі 2018-2019 року


Гостьова форма

Форма «Челсі» сезону 2018/2019 призначена для ігор на виїзді виконана в жовтому кольорі. Перевагу йому віддається не в перший раз. Так в сезонах 2000/2001 та 2014/2015 гостьова екіпіровка гравців також була жовтою. Цим кольором часто виділялися декоративні елементи і в інші роки, так що в цьому випадку дизайнери вболівальників не здивували. Обмундирування для виїздів буде набагато скромніше, ніж домашня екіпірування. На центральній частині гостьовий майки відсутні яскраві смуги. Логотипи спонсорів сині, а «заштриховка» на рукавах біла.Нова форма Челсі 2018-2019 року


Що стосується запасного варіанту обмундирування, то поки його варіант не представлений навіть у мережі. Вболівальникам залишається лише гадати, якою вона буде. Судячи з попередніх комплектів і перевагам клубу, екіпіровку варто очікувати або в сірому або білому кольорі.

У будь-якому випадку чекати залишилося зовсім недовго. Реліз відбудеться після закінчення сезону англійської прем'єр-ліги. Однак при співпраці з Adidas, гравці представляли форму вже перед останнім туром.

Цікавий факт . [/b] Форма футбольного клубу Челсі не єдина в плані вибору виробника і шаблону колекції Nike Vapor. Його за основу взяв ще один іменитий ФК «Барселона».

Зважаючи збігу переваг, екіпіровки обох команд буде мати кілька однакових елементів оздоблення тільки в різних колірних гамах. Так, у «Барселони» заштриховка на рукавах нанесена фірмовим бордовим кольором. А з допомогою окантовки навколо горловини переривається малюнок.

Нова форма Челсі 2018-2019 року
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають