• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
  • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
  • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
  • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Нова форма Реал Мадрид 2018-2019 року

Нарешті фанати футбольного клубу Реал Мадрид можуть тріумфувати. У мережі з'явилися перші фотографії нової форми гравців на сезон 2018-2019. І відразу перший сюрприз! У 2018 році закінчився контракт з виробником попередньої екіпіровки компанією Adidas. Багато шанувальників клубу висловлювали явні сумніви, що керівництво ФК «Реал» продовжить співпрацю з цим престижним брендом. Таку думку зумовлювалося тим, що кілька світових команд ризикнули змінити виробника форми в поточному році. Одним з таких клубів став ЦСКА, який на новий сезон волів англійську фірму Umbro.

Однак ФК «Реал» залишився вірним компанії Adidas. Зважаючи на це, на майках гравців знову можна буде бачити напис рекламного характеру «Fly Emirates».

Ще однією несподіванкою став відхід від яскравих деталей на користь класичної чорно-білої гами в двох основних варіантах екіпіровки.Нова форма Реал Мадрид 2018-2019 року


Домашня форма

Нова форма Реала на сезон 2018/2019 призначена для домашніх зустрічей, буде білого кольору. Всі написи, емблема клубу, а також бічні смужки будуть чисто чорні.

Якщо говорити про контраст, то форма вийшла яскравою. Але якщо взяти до уваги колірну палітру, то вона вийшла досить нудною – тільки класичні відтінки і нічого більше. Згадаємо торішній варіант: домашня екіпірування 2017 також була білою, але все обробки на ній були виконані в бірюзовому кольорі. Сама ж емблема клубу була жовтою. Тепер все чорне: смуги на плечах, емблема, рекламний слоган, бренд виробника. І на відміну від торішніх майок, тепер краю смужками не оброблені.Що стосується дизайну футболки, то він теж трохи видозмінився. Зокрема, зменшився виріз і змінилася форма горловини, а рукав став трохи довший.


Нова форма Реал Мадрид 2018-2019 року


Шорти і гетри також виконані в білому кольорі і теж мають чорну обробку не тільки з боків, але і по нижньому краю.

Розробники екіпіровки для Королівського клубу давно примітили білу кольорову гаму для домашніх ігор. Крім сезону 2017 в 2016 і 2015 роках форма мала також білі елементи. Наприклад, у сезоні 2015 гравці команди у прохолодну погоду одягали білосніжні толстовки з чорною обробкою, які зовні сильно нагадують новітнє обмундирування сезону 2018/2019. Очевидна різниця була лише в яскравій смужці лимонного кольору по кромці виробу. Тоді толстовки поєднувалися з сірими шортами.

Гостьова форма

Що стосується форми Реал Мадрид сезону 2018/2019 для гри на виїзді, то тут дизайнер Франко Карабахаль створив більш цікавий варіант. Основною колірною гамою екіпіровки є відразу декілька відтінків сірого.

Також на всіх футболках гравців буду красуватися три декоративні смуги. Елемент нехай і неяскравий, але зате цікавий. Кожна полоса має свої лінії, які при пильному розгляданні створюють ефект «руху». Обробка проходить по всій довжині майки по діагоналі. На ній же зображений логотип Adidas.

На цьому оригінальність гостьової форми закінчується. Плечі знову прикрашають кілька тепер уже білих смуг, аналогічних чорним на домашній екіпіровці. Шорти і гетри виконані в тій же кольоровій гамі з аналогічним декоромНова форма Реал Мадрид 2018-2019 року


Резервна форма

Третій комплект обмундирування королівського клубу «Реал» став найяскравішою з усього набору. Форма виготовлена з соковитою рожево-червоної тканини в двох відтінках. Обробка виконана білим. Настільки яскрава екіпірування навряд чи повториться в іншого футбольного клубу. Так що головне її призначення виконано на 100%.


Нова форма Реал Мадрид 2018-2019 року


Незважаючи на те, що 2018 рік вже настав, ФК «Реал» поки не поспішає виходити на поле у своїх обновках. На виїзді команду можна побачити в гостьовій або навіть домашньої екіпіровки минулого сезону.

Нова форма Реал Мадрид 2018-2019 року
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають