• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Пророкування Матрони Московської на 2019 рік дослівно для Росії

Кожна віруюча людина в нашій країні неодмінно чув ім'я великої провісниці Матрони. Це одна з найбільш шанованих православних святих, до якій щоденно в молитвах звертаються сотні тисяч російських людей. Її просять допомогти у складній життєвій ситуації, благають захистити від хвороб і виручити, коли вже всі методи випробувані і залишається сподіватися тільки на диво. Видатний дар передбачення у ясновидиці спостерігався ще за життя. До її порогу прагнули сотні паломників з метою дізнатися свою долю і попросити позбавлення від страждань. Вона з великою радістю намагалася допомогти всім стражденним, не обділяючи увагою нікого. За таку жертовність і відданість віщунка заслужила велику повагу серед простих людей і назавжди залишилася в пам'яті народу справжнім символом вірності християнським заповідям.

Життя і діяння Матрони Московської

З'явилася на світ майбутня віщунка в кінці 19-го століття в крихітному селі під Тулою. Сім'я Матрони була багатодітною і не відрізнялася заможністю. Годувати відразу п'ятьох дітей батьки ясновидиці були не в змозі, і тому хотіли віддати сліпу від народження і надзвичайно болючу дівчинку до сиротинця. Звичайно, таке радикальне рішення любляча мати прийняти так і не змогла, довго перебуваючи в сумнівах з приводу подальшої долі дочки, мати побачила видіння, в якому до нею зійшла білосніжна сліпа птах. Це вселило надію в материнське серце, і дитина залишилася в сім'ї.
Пророкування Матрони Московської на 2019 рік дослівно для Росії
Пізніше на тілі дівчинки з'явився божественний знак – невелика опуклість у формі хреста, що красномовно свідчило про її обраності. Побачивши це, батьки Матрони усвідомили свою помилку і більше не думали про можливості віддати на виховання чужим людям зазначене вищими силами дитя. У семирічному віці дівчинка відкрила в собі дар зцілювати хворих, також їй почали відкриватися картини майбутнього, які вона доносила людям. Почувши про здібності дитини, до неї потягнулися десятки людей просячи позбавити їх від страшної хвороби або застерегти від помилок. Матрона не могла відмовити нікому, беручи на себе всю скверну, що в кінцевому підсумку вплинуло на її можливість самостійно пересуватися. Але, навіть незважаючи на свою страшну недугу, свята цілителька не припинила приймати прохачів, приносячи розраду кожному стражденному.
Пророкування Матрони Московської на 2019 рік дослівно для Росії
Навіть власну смерть стариця зуміла передбачити за три дні до настання фатального години. Після того як Матрони не стало серед живих, православна церква вирішила зарахувати її до лику святих. Люди до сьогоднішнього дня приходять до місця упокоєння ясновидиці, приносячи їй прохання про зцілення, спасіння і заступництво.

Пророкування святої Матрони для Росії

Хоча за час свого життя Матрона Московська зробила безліч різноманітних передбачень, більшість з них стосується саме долі Росії. Ясновидиця любила свою країну і людей, що живуть в ній, вона захоплювалася силою духу простого народу, який не згинається навіть під тиском незліченних бідувань.
Пророкування Матрони Московської на 2019 рік дослівно для Росії
Тим не менш, незважаючи на всю доброту розташування до вітчизни, свята стариця завжди говорила тільки правдиві пророцтва, не залежно від того наскільки страшно вони б не звучали. Одним з головних пророкувань на 2019 рік для нашої держави є великий перелом долі народу і духовне відродження держави. Матрона стверджувала, що в цей час відбудеться істотний конфлікт всередині країни. Це буде не війна і навіть не революція, а торжество Божої правди над диявольським лукавством. У своєму пророцтві свята стариця називає нинішніх людей нещасними сліпцями з замазаними брудом очима, які втомляться жити у брехні і захочуть побачити світло істини. Їм доведеться довго позбавлятися від мороку. І далеко не всім сподобається те, що вони побачать. Але тільки очистившись від брехні і перемігши у важкій боротьбі всі прояви зла, російські люди знайдуть заспокоєння і Божу благодать.

Передбачення для всього світу

Пророкування Матрони Московської на 2019 рік дослівно для Росії
Крім приватних прорікань, Матрона Московська іноді висловлювала і глобальні передбачення майбутнього для всього людства в цілому. Так, в один із днів свого життя свята обмовилася, що людству загрожує повне знищення, якщо воно не одумається і не стане на шлях праведний. При цьому станеться це не через сотні років, а зовсім скоро, коли люди зіпсують справжню суть віковічних Божих заповідей і втратять можливість чути голос совісті. Перед настанням страшного суду людство пізнає десять кар господніх, несучих попередження кожному живе на землі. Всякий хто побачить у них послання і зуміє розшифрувати його, заслужить милосердя, а всіх інших спіткає справедлива кара.

Наскільки реальні пророцтва

Пророкування Матрони Московської на 2019 рік дослівно для Росії
Прочитавши подібні настільки страшні прогнози, кожна людина мимоволі задумається, наскільки велика ймовірність, що дані слова будуть втілені в життя. Природно, абсолютних гарантією на пророцтва ніхто дати не може, віруючі християни свято вірять в їх здійснення, атеїсти сумніваються, прості люди сподіваються на краще. Чекати чи не чекати даних подій, вибір суто індивідуальний. Але, якщо розглянути вже відбулися прорікання Матрони, яких дуже навіть немало, то можна сміливо стверджувати, що навіть самий фантастичний сценарій майбутнього іноді виявляється чистою правдою. Що ж залишається простим людям в цій грі доль? Напевно, тільки молиться, і просити у святої заступниці милості і заступництва над заблудлими душами. Матрона Московська за життя нікому не відмовила в допомозі і після смерті буде вірна своєму християнському покликанню.

Відео рубрика

Пророкування Матрони Московської на 2019 рік дослівно для Росії
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають