• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
  • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
  • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
  • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Передбачення Мессінга на 2019 рік про Росію

Вольф Мессінг один з найзнаменитіших ясновидців не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. Це неймовірно яскрава особистість в історії, яка зуміла довести на власній практиці, що людські надможливості існують, і практично кожен може досягнутий небувалих висот, розвиваючи свої таланти. До сьогоднішнього дня в науковому середовищі точаться запеклі суперечки про справжність дар провидця: одні називають його професійним психологом, відмінно освоїли практику маніпулювання свідомістю людей, інші величають феноменом людства, зумів пізнати таємні знання, приховані від простих смертних. Яким же насправді був цей чоловік і що пророкував, розглянемо в цій статті.

Як і коли відкрився талант Мессінга

Вольф Мессінг про непересічність своїх здібностей дізнався дуже рано. У молодому віці життєві обставини майбутнього мага склалися так, що йому довелося самостійно відправитися в Берлін і зіткнуться там з усієї строгістю дорослого життя. З-за повної відсутності грошей йому доводилося йти на безліч хитрощів, щоб вижити. Одного разу, подорожуючи в трамваї, і при цьому не маючи квитка, Мессінг вручив контролеру простий папірець, переконавши, що це талон на проїзд. Службовець депо тоді нічого не помітив, прийнявши ілюзію за чисту монету. Проживаючи в столиці, молодий провісник обмежував себе практично у всьому. Доходило навіть до того, що в один момент він просто втратив свідомість від виснаження і систематичного недоїдання. При цьому свідомість юнака був настільки глибоким, що лікарі, оглядають його, констатували смерть. Тим не менш, через деякий час хлопець прийшов в себе, чим неймовірно шокував лікарську колегію німецької столиці.
Передбачення Мессінга на 2019 рік про Росію
Після такого неймовірного «воскресіння» за молодого хлопця взялися вивчати найкращі психіатри того часу. Найбільш сильно зацікавився Абель даними феноменом, після довгих спостережень і систематичних спостережень, він зробив висновок, що Мессінг здатний за власним бажанням сповільнювати роботу серцевого м'яза і вводити організм у стан клінічної коми. Додатково до цього, юнак міг легко маніпулювати свідомістю людей, вводити їх у глибокий транс, і навіювати ілюзії. Також хлопця часто відвідували бачення майбутнього, зокрема картини жахів другої світової війни, яку він, за деякими відомостями, передбачив ще задовго до її початку.

Найвідоміші пророцтва Мессінга

Передбачення Мессінга на 2019 рік про Росію
Як відомо, Мессінг, будучи євреєм за походженням, завжди виступав проти агресивних дій нацистської Німеччини. Під час ВВВ він намагався всіляко допомогти радянським військам на фронті, передаючи велику частину гонорарів від своїх концертів на покупку техніки для армії. Одного разу під час чергового подання він чітко побачив дату закінчення війни, сказавши, що кровопролиття закінчиться повною перемогою сил союзників 8 травня, при цьому рік настільки важливої події провидець так і не уточнив. Після остаточного розгрому гітлерівських військ Сталін особисто подзвонив і привітав Мессінга з точністю його прогнозу.
Передбачення Мессінга на 2019 рік про Росію
Через деякий час ясновидець назвав точну дату смерті вождя народів. Йосипу Віссаріоновичу судилося розлучитися з життям в день іудейського свята Пурим – 5031953 року. Крім цих пророкувань , Вольф Мессінг залишив після себе ще багато цікавих пророцтв, що стосуються як народів Росії, так і всього світу в цілому.

Передбачення на 2019 рік для Росії

Щодо 2019 року, ясновидець говорив, що в цей період у Росії буде два головних ворога – Сполучені Штати Америки та Китай. Якщо перший буде діяти відкрито, не соромлячись застосовувати радикальні методи, щоб якимось чином зашкодити нашій державі, то другий свою справжню личину буде приховувати під маскою дружби до останнього.
Передбачення Мессінга на 2019 рік про Росію
Тим не менше, навіть незважаючи на постійні підступи суперників, російський народ зможе встояти і навіть зміцніє в боротьбі. Держава стане лідером свого регіону за всіма показниками, а люди в ньому знайдуть довгоочікуваний достаток, на який давно заслужили. Окремо Мессінг зазначав майбутню військову міць Росії. Країна 2019 році розробить небачені раніше системи озброєння, аналогів яким не буде в світі. І хоча ці кошти не будуть застосовані на практиці, вони стануть головною причиною збереження світового спокою і відстрочать ще на сто років початок великої війни.

Передбачення для всього людства

Що стосується більш глобальних прогнозів, що визначають подальшу долю всієї людської раси, то тут ясновидець не був багатослівний. Біографи містика знають лише кілька подібних заяв, які повторюють в якійсь мірі суть один одного. Всі подібні слова віщуна зводяться до одного змістом, що людство переживе два падіння і два розквіту.
Передбачення Мессінга на 2019 рік про Росію
З самого початку 21-го століття світ зіткнеться з низкою кривавих конфліктів, націлених не на заволодіння ресурсами, а на винищення народів. Все це виллється у велику революцію проти тіньового уряду, яка закінчиться перемогою совісті і добра. Після низки кривавих подій людей чекає сто років миру і культурного відродження. Але, як стверджує містик, ця ідилія триватиме не так довго, як хотілося б. Жадібність і марнославство деяких особистостей, що стоять на вершині влади, спровокують третю світову війну, яка зітре з лиця землі більшу частину населення. Тільки після цього людство, нарешті, схаменеться і відмовиться від жорстокості у всіх її проявах. Люди знайдуть справжніх лідерів, що діють по совісті, а не з меркантильних міркувань. Дані події і визначать вектор розвитку на найближчу тисячу років.

Відео рубрикаПередбачення Мессінга на 2019 рік про Росію
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають