• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини

ЧАЕС Як багато в цьому слові для серця Ну, кому злилося, а кому і досить-таки виразно світилося – це все про тих же багатостраждальних українців, на півночі чиєї країни ось вже 32 роки величезні території являють собою мертву зону. Тих, для кого писк лічильника Гейгера був звичним саундтреком дитинства, хто отримував в школі допдозу молока, як «чорнобилець», і підвищену стипендію. Тих, хто пам'ятає загублені очі біженців, раптово розпухлі в півтора рази класи і нагальні будівництва висоток поблизу твого дому Ось іноді дивишся голлівудські ужастики з вимерлими покинутими містами, що зупинилася життям і могильною тишею гучних вулиць, і не замислюєшся, що у сотні кілометрів, зовсім поруч, те ж саме Це відчуття реальності безнадії, гостре бажання вижити і вирватися у що б то не стало з кладовища площею в дві з половиною тисячі кілометрів дуже точно передали творці того самого першого S. T. A. L. K. E. R. А ще вміння нашого народу виживати всупереч усьому Загальна інформація про гру:
 • Жанр — RPG /action /shooter /survival horror
 • Сеттінг — постапокаліптика
 • Розробник — GSC Game World
 • Видавець /локалізатор — GSC World Publishing
 • Дата релізу — не раніше 2019 року


 • Що відомо про створення нової частини гри?

  У 2007-му в нього грали всі. Запоєм. Відчайдушно. Причому, що дивно, не тільки українські геймери: шутер продавався в багатьох країнах світу і був дуже тепло сприйнятий публікою. Чекали виходу чергових продовжень, і тим прикріше тоді було чути новини про те, що проект заморожений і на невизначений час.
  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  А потім настав час полювання на мутованих від радіації до розмірів слона новинних качок. То повідомляли, що права на видання викупила Bethesda, і фанати серії рвали волосся на всіх частинах тіла, лякаючись ймовірності побачити Oblivion в протигазі і з гарматою. То переконували, що GSC Game взагалі поховала сталкериаду, і тепер Survarium – наше все Ну, почасти, як відомо, в качці – тільки частка качки. Дійсно, розробники у свій час конкретно пересварилися, та так, що частина їх заснувала власну 4A Games – знамениту «маму» Metro-франшизи, а частина пішла в Vostok Games, і зайнялася як раз згаданим Survarium-му. Зараз, до речі, вони активно працюють над ще одним проектом в тому ж стилі, яке знатний сеттінг класичного Сталкера – «Fear the Wolves» (стане він черговим бестселером – час покаже). А в 2014-му їм вдалося здивувати поверненням до третьої частини ще одного свого безсмертного творіння – до «Козаків», причому, в класичному складі. До речі, і тому теж геймерське спільнота отримала ще один привід продовжити наполегливо натякати, що пора б уже й про S. T. A. L. K. E. R. згадати
  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  Але поки Сергій Григорович обробляється лише туманними фразами в стилі «Робити, звичайно, треба, але треба робити так, щоб ідеально. А якщо не ідеально, то й не робити» Словом, нічого конкретного ніхто не обіцяє. А адже чорнобильська всесвіт за ці роки давно вже встигла вирости з тісних штанців примхливих гейм-дизайнерів і понеслася жити власним життям. Клепаются авторські арти, знімаються міні-фільми і саморобні трейлери, пишуться комікси і фанфіки Коротше, S. T. A. L. K. E. R., він, як дідусь Ленін – вічно живий і вічно молодий. Тому просто в пам'ять про ту першої, нескінченно улюбленої гри, а також з непотоплюваної надією, що її все-таки відродять, спробуємо разом згадати, який він – суворий світ Сталкера

  Сюжетна лінія

  Розповідь тут було густо замішане на історичній правді який робився на території зони відчуження, а також на фантастиці Стругацьких «Пікнік на узбіччі» і її тарковської екранізації «Сталкер».
  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  А почалося все з того, що через двадцять років після аварії, несподівано стався масштабний аномальний викид, повністю поміняв біологічні, хімічні і фізичні закони місцевості. Влади відправляють сюди війська, розібратися із ситуацією, але операція терпить фіаско. Зону огороджують і перетворюють у надзвичайно охоронюваний об'єкт. Заборонений плід, як відомо, манить, не перестаючи, тому в гонитві за наживою, керуючись чутками про неймовірних чудес, унікальних артефактах і багатства, рвонули туди т. н. «сталкери» — рідкісні сміливці. І хоч відомо, що безумству хоробрих пісні, звісно, співають, але якось все більше погребальні, тут це правило особисто гравцям надається можливість активно поштовхати ногами. Під нашим чуйним керівництвом Меченому судилося пройти вогонь і воду, потрапити в саме серце ЧАЕС, попутно наваляти «Моноліту» і загадати одне з ключових бажань «Виконавцю», після якого кінцівки могли бути різними, і часом зовсім несподіваними.
  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  До основної гри «Тінь Чорнобиля» був випущений пріквел «Чисте небо» про однойменну групу і найманця Шраму, який супроводжував вчених-екологів в зоні, які загинули в результаті викиду, де йому треба було відшукати Стрілка. Там пояснювалися причини, які привели територію до такого стану, а також зли валося світло на передісторію головних дійових осіб. Також в 2009-му здалеку і «Поклик Прип'яті» — продовження франшизи, що розповідає про події після відключення «Випалювача Мізків» від особи сталкера зі стажем, кадрового військового Олександра Дегтярьова, якому належить не тільки врятувати секрети з знищених в Зоні вертольотів, але і розібратися до кінця в усіх дивацтва, які тут відбуваються

  Ігровий світ

  Світ S. T. A. L. K. E. R. поділений навпіл: зона за Периметром навколо ЧАЕС, кишащая всілякими аномаліями, та де там — полупризрачная, недосяжна, прикро мирна і спокійна «Велика земля».
  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  Але, міряти своїми двома герою доведеться саме першу – з усіма її смертельними небезпеками, спокусами великих грошей від дорогих артефактів і рішенням місцевих головоломок, пов'язаних з історією території, її теперішніми секретами і долею в майбутньому. Причому тут передбачено декілька локацій, перехід між якими відповідає отриманню рівня або виконання якогось важливого сюжетного етапу. На вістрі подій тут завжди Сталкери (до яких, природно, належить, коли за духом, а коли – по боргу, і наш герой) – відчайдушні сміливці, шукачі пригод, нерідко дезертири, а то і зовсім люди з дуже темним минулим, які «працюють» тут хто поодинці, хто групами. Серед них є й ті, яким не притаманна ідейність, але більшість – це професійні кілери, грабіжники, і просто ті, у кого єдиною метою тут стало виживання будь-якою ціною Бестіарій Зони складається з всюдисущих щурів, мутантів-тварин (зізнайтеся, адже вас теж розчулював вперше зустрінутий тушкана?), надприродних істот типу Полтергейсту, а також результатів дивних експериментів в рамках програм розвитку телекинетических, телепатичних (привіт, Контролер!) та інших здібностей у людей.
  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  А також просто купа всякої класичної погані начебто химер, псевдогигантов, снорков і кровососів. Але, це не єдині небезпеки, які ховаються за Периметром — багато в оповіданні зав'язано на аномаліях, серед яких як перманентні локальні природні катаклізми, а також зони концентрації мутованих рослин, так і всякі виверти свідомості зразок Псі-поля, Просторового міхура, Телепорту і Амеби. Ну, і, звичайно, куди без Архианомалий – комплексних аномальних утворень, які займають значну площу, куди страшніших, ніж аномалії звичайні.

  Геймплей Сталкер 2

  Ігровий процес проекту – це жодним чином не банальний выживастер. Герой тут може обрати свій шлях і рухатися по ньому до мети, попутно домагаючись різних досягнень та збагачуючись. В основному, все обертається навколо артефактів, породжуваних аномаліями, і виявити їх можна тільки використовуючи спеціальні детектори, причому їх у грі кілька типів.
  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  І хоч їх підсумок роботи практично ідентичний, дістаються вони по-своєму і засновані на різних технологіях. Самих же артефактів сумарно у всіх трьох частинах близько сотні, причому вони мають як захисними, так і атакуючими властивостями, і багато в чому несуть у собі печатку створила їх аномалії. Без них проходження не просто складно – неможливо в ряді точок в принципі. Так, і продати їх торговцям за «хабар» завжди можна з вигодою для себе В одиночному режимі можна цілком віддатися проходження головної місії, освоюючи Зону, фармясь і виконуючи завдання. Є і мультиплеер в онлайні або ж по LAN, підтримує участь трьох десятків гравців, в якому можна битися в аналогу десматча (всі проти всіх), робити те ж саме, але в команді з товаришами, а також брати участь у командних змаганнях по полюванню за артами. Бойова система S. T. A. L. K. E. R. заснована на проприетарном ІІ, досить живенько симулирующем реальність і цілком адекватно реагує на поточні зміни геймплея.
  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  Та й взагалі цей шутер з симулятором переплутати легше простого: досить згадати, яку роль тут відіграє потурання низьким фізіологічним потребам начебто сну і їжі, що можна керувати подвернувшимися транспортними засобами, приймати ліки і навіть випивати, не кажучи про інше. Вид від першої особи підкреслює цей реалізм, а керування ж настільки елементарна в освоєнні, що погравши небагато, взагалі настільки вживаешься в роль, що перестаєш замислюватися про те, які кнопки треба натиснути, а просто живеш в Зоні за її законами

  Графіка і музика

  Авторський движок X-Ray Engine для 2007 року був дуже непоганий, підтримуючи близько мільйона полігонів кадру. Були використані ефекти дефокусування в тематично відповідних ситуаціях, висококласно відпрацьовані тіні, погодні та добові зміни, а освітлення будувалося за принципом динамічного.
  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  Фізичний движок також був цілком гідним, підтримуючи разрушаемость об'єктів, реалізм польоту снарядів, природність анімації антропоморфних істот і тварин, а також втілюючи в собі багато інші передові технології того часу. Що ж стосується музичного супроводу, і тут фанати, звичайно ж, будуть одностайні, воно заслуговує окремої розмови. Адже тут присутні не тільки фонові композиції в мрачненьком эмбиенте або нойз авторства талановитого MoozE безпосередньо для геймплея, але і записані за участю празької філармонії треки німецького композитора Маркуса Холлера, які можна почути у всіх кат-сценах і трейлерах до гри. Нарешті, не можна не згадати стала відомою саме з легкої руки S. T. A. L. K. E. R. пісню «Dirge for the Planet» групи FireLake внутріш-метале у виконанні Олега Яворського, а також ще одну їх пісню «Fighting Unknown», яку багато хто тут же охрестили гімном проекту. Також в грі часто зустрічається звучить з магнітофонів, радіоприймачів і гучномовців музика (в якості одного з яскравих прикладів можна навести лірику від Addaraя «Gюrza Dreaming»).

  Платформи і доля проекту

  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  Гра була представлена не тільки на РС, але і в різний час її портували на актуальні тоді покоління консолей флагманських брендів, і випускалася навіть мобільна версія проекту. На жаль, так і не судилося дочекатися його онлайн-іпостасі, хоча її всі дуже чекали. Що ж стосується такого бажаного продовження, як S. T. A. L. K. E. R. 2 можна поскаржитися, що він як раз і є незгасною темою для суперечок і культивації ревних надій на протязі останніх декількох років. Адже і шанувальникам франшизи глибоко байдуже, хто буде його писати – Vostok, 4A або GSC особисто в класичному складі. Буде курирувати проект сам Сергій Григорович чи хтось інший візьме його під крило. Головне, щоб воно все-таки вийшло – фанати чекали цього майже десяток років і вони готові чекати ще стільки, скільки буде потрібно. Адже справжній Сталкер вміє це робити, як ніхто інший

  Скріншоти Сталкер 2 2019

  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини

  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини

  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини

  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини

  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини

  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини

  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини

  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини  Відео трейлер
  Сталкер 2 2019: дата виходу нової частини, трейлер і останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають