• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд

У середовищі геймерів існує думка, що неможливо зараховувати себе до їх числа, якщо не грав у Fallout . Дивно, що при цьому дуже мало згадують той факт, що ідейним «татом» ігор цього стилю був Wasteland в далекому 1988 році, який побачила своє відродження лише в 2014-м. Можливо, саме тому в підсумку вийшла суцільна казуїстика з'ясування, хто кого копіює, і хто чиє продовження. Дійсно, та друга «Пустище» виглядала, нехай не близняшкой, але найближчою родичкою Фаллаута точно. Просто з куди більш цікавою ролевкой, більшою свободою дій і не менш ефектною бойовий системою. Як би там не було, на диво, сіквел вийшов більш ніж вдалим, і новоспечені фанати буквально завалили розробників благаннями про третю частини, адже його сюжетне завершення ніяк не передбачало випуск DLC. І студія Браян Фарго вирішила напружитися і все-таки видати до кінця 2019-го довгоочікуваний Wasteland 3. Загальна інформація про гру:
 • Жанр — тактична RPG
 • Сеттінг — постапокаліптика
 • Розробник — InXile Entertainment
 • Видавець /локалізатор — Fig Publishing
 • Дата релізу — 4 кв. 2019 року
 • З точки зору фінансування тут InXile заткнув за пояс усіх ідейних хитрюг галузі. На краудфандингової майданчику кошти в кінці 2016 року були зібрані буквально за три доби, причому половина їх (а це, на хвилиночку, майже 3 млн. доларів!) за першу годину моменту старту пропозиції. Що, звичайно ж, не залишає сумнівів, що проект хтось чекає, і дуже сильно. А півроку видає проект Fig Publishing запропонувала всім охочим придбати акції ігри, щоб потім, після виходу, отримувати відсоток з її продажу. Ось таке ось оригінальне народне фінансування Вони, звичайно, піонерами тут не були – ще раніше до такого додумалися творці друге Psychonauts, але в сміливості примудритися профинансироваться і там, і там Брайану Фарго не відмовиш.

  Сюжетна лінія

  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд
  Генія рівня Брайану Фарго і очолюваної ним талановитої команди професіоналів, яка випустила Torment і The bard's Tale, достатньо, щоб беззастережно повірити в те, що наступний Wasteland буде чудовий. І щоб переконатися в тому, що це дійсно так, спробуємо зібрати воєдино інформацію з усіх анонсів та інтерв'ю учасників проекту. Отже, після подій Wasteland 2 минув певний час, стало справжньою чорною смугою в житті Пустельних Рейнджерів. Їм не вдалося зберегти Цитадель і всі ці роки вони тинялися в пошуках пристойної бази. Але, так у цьому, на жаль, і не досягли успіху. Звичайно, досвідчені воїни набили руку в питаннях виживання, але в таких складних умовах навіть вони іноді починали відчувати на собі сумну брак ресурсів. Безумовно, при цьому ні про яке спасіння Каліфорнії і Арізони й мови не велося
  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд
  Події нової частини починаються з отримання Патріархом Колорадо-Спрінгс поклику, розповів йому легенду про Пустельних Рейнджерах, про їх безжалісності і самопожертву заради зупинки масштабної загрози всьому вижив після геошторма. Він запускає в ефір заклик залишками сил захисників зібратися в його вотчині, заснувати тут свою нову базу і відновити свою організацію.

  Ігровий світ

  Дія продовження франшизи переносить у наскрізь промерзлий, але не здається Колорадо, де і буде заснована нова база Рейнджерів. Постапокаліптичні пейзажі наслідків ядерної зими, жменьки тих, що вижили в рідкісних агломераціях
  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд
  Та ж Пустеля, по суті, але по льоду, тому для виживання тут доведеться боротися ще й з невблаганною погодою. Карта, як і раніше, буде представляти собою відкритий світ, по якому можна вільно переміщатися з метою дослідження, але рекомендується, все-таки, спиратися на поступове проходження сюжетної лінії, так як деякі локації можуть не відповідати можливостям і силу гравця в конкретний момент. В іншому – все як завжди. Незліченна кількість різноманітних аномалій, купа фракцій (диких, і не дуже) різної корисності і спрямованості, з якими треба будувати відносини, секретні знання, заховані в руїнах, а також вічна боротьба за життєво важливі ресурси, залишені у спадок звалилася цивілізацією.
  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд
  Нарешті, тут не можна забувати про фундаментальну роль транспорту, який давно переріс банальний засіб пересування, ставши своєрідною квінтесенцією будинку-сховища на колесах/гусеницях і значною бойової одиниці. Також присутня оригінальна система отримання завдань, які тепер доступні не тільки на території самої бази, але і за допомогою радиовызовов.

  Геймплей Wasteland 32019 року

  Wasteland 3 буде, як і друга частина, класичної партійної РПГ, що робить акцент на множинності варіантів рішень, прийняття яких у процесі діалогів безпосереднім чином динамічно змінює хід ігри 2019 року . Цей вибір буде впливати не тільки на самі повороти завдання, відкриваючи або ж, навпаки, закриваючи перед гравцем різні можливості, але і роблячи доступним для дослідження певний набір локацій.
  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд
  Дійсно, тут буде куди більше сюжету, ніж екшену, на відміну від попередньої глави. Але, в той же час радує, що покрокову систему бою тепер істотно модифікували і осучаснили, а тактичні його можливості стали враховувати як наявні транспортні засоби, так і екологічну ситуацію. Будуть і рядові сутички, і складні значущі битви з босами. Грати можна соло або в мультіплеере, причому не тільки з кооперацією, але і з можливістю асинхронно проходити місію, іноді навіть ставлячи палиці в колеса своєму візаві. По ходу сюжету можна буде вибирати певні типи рекрутів і цим, а також різними іншими своїми діями формувати свій образ як лідера опору.
  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд
  Адже можна стати зразковим шанувальником законного порядку, так і ватажком жорстокої банди головорізів. Велику роль буде грати склад команди, який безпосередньо впливає на якість виконання поставленого завдання (наприклад, загін снайперів неефективно відправляти на штурм воріт – це краще зробити броньованими бойовиками, а стрілки в цей час можуть проводити відволікаючий маневр, який розбиває сили супротивника, або ж забезпечувати вогневу підтримку з найближчої висоти). Прокачування тут підлягають не тільки перкі військових сил, члени яких, до речі, вміють по-різному будувати відносини всередині свого колективу, а також уміння лідера, але і якості транспортних засобів — їх можна оновлювати за своїм смаком, покращуючи функціональність. І,до речі, смерть командира – не привід закінчувати гру. Будь-якого іншого компаньйона можна призначити головою і продовжити рухатися до мети.
  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд
  Єдиний мінус: приберуть систему кастомізації і вибору героя – у руки гравцеві випаде просто самотній вижив, будувати долю якого можна будь-яким способом, як і розвивати по-різному його спеціалізацію.

  Графіка і музика

  Ізометрія цю гру абсолютно не псує, тут настільки висока деталізація і фотографічна точність промальовування всіх елементів пейзажу. Авторський движок студії відмінно справляється з погодними ефектами, освітленням і анімацією все, що тут рухається. А механіка роботи транспортних засобів і боевок в цілому вражає своєю реалістичністю.

  Системні вимоги і платформи

  Гру відразу будуть робити кроссплатформної і мультимовної, щоправда, подробиці про локализаторе для наших пенатів поки не повідомляли. По системним вимогам теж доведеться чекати інформації ближче до старту хоча б бети проекту.

  Скріншоти Wasteland 32019

  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд

  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд

  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд

  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд

  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд

  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд

  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд

  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд  Відео трейлер  Wasteland 3 2019: дата виходу гри, системні вимоги, огляд
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають