• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гідроагрегат 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму

Фільми-катастрофи вже не новина для американського кінематографа. «Післязавтра», «Неможливе», «Назустріч шторму», «Знамення» – всі ці фільми розповідають глядачеві історію про жахливі події, які незмінно ведуть до загибелі Землі, а разом з нею і людства. На цей раз росіяни теж вирішили зняти подібну кінострічку, ось тільки сюжет там не вигаданий, а заснований на реальних подіях, які стали найтрагічнішою сторінкою історії для всієї країни.

Що відомо про новому фільмі?

Фільм «Гідроагрегат» оповідає нам про події 2009 року, коли сталася одна з найстрашніших техногенних катастроф Росії. На Саяно-Шушенській гідроелектростанції, розташованої в Красноярському краї, сталася аварія, яка забрала за собою життя більше сімдесяти людей. Всі вони героїчно намагалися усунути поломку і опинилися у полоні водної стихії. У цій аварії були серйозні наслідки не тільки фінансові, але ще і екологічні, так що її можна серйозно назвати не тільки національної, але й світової трагедією. Варто відзначити, що це ПП сталося не з-за чиєїсь помилки, всьому виною стали застарілі металеві конструкції, які не витримали вібрації води, і просто зруйнувалися, пускаючи потужні потоки води в приміщення, де працювали люди. Саме на цих подіях і зосереджений сюжет драми «Гідроагрегат», який вийде на екрани не пізніше 2019 року. Головним героєм фільму став молодий аспірант. Хлопець планує багато чому навчитися от тільки він навіть не уявляє, яка саме практика його чекає на гідроелектростанції. Незабаром після того, як він туди влаштовується трапляється катастрофа. Тоді-то і настає час, щоб діяти, і, варто сказати, він не зволікає ні секунди. Разом зі своїм колегою (з яким він зазвичай не дуже добре ладнав) головний герой кинувся рятувати тих, хто опинився в пастці з-за аварії.
Гідроагрегат 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
Зйомки поки що не почалися, але проект оголошений, а знімальна команда вже набрана, так що фільм у будь-якому випадку вийде на екрани. «Гідроагрегат» напевно буде поєднувати в собі драматичний сюжет і дорогі захоплюючі спецефекти, адже щоб видовищно і правдиво передати момент однією з найстрашніших аварій на виробництві потрібно як слід постаратися. Цікаво, що до цього Саяно-Шушенська гідроелектростанція вже «знімалася в кіно. За часів Радянського Союзу вона була однією з локацій для проекту кіностудії Ленфільм «Потрібні чоловіки». Це драма, в якій розповідалося про будні робітників, які займалися на водобойном колодязі. У той час це була одна з найбільш небезпечних і напружених робіт на всій гідроелектростанції.

Знімальна група кінокартини «Гідроагрегат»

Гідроагрегат 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
Режисером і сценаристом фільму 2019 року «Гідроагрегат» стане Олександр Тарасов, який до цього знімав американську короткометражку «How Does Time Travel Work?» («Як працює подорож у часі»). Вона оповідала про те, як грабіжники знайшли незрозумілу старовинну річ, яка раптово перенесла їх у часі. Крім «Гідроагрегату» у Олександра Тарасова є ще багато майбутніх проектів, наприклад, фільм «Батискаф», який теж розповідає про аварії і страшному потенціал води. За сюжетом фільму, батискаф «Бестер» зазнав аварії з робітниками на борту. Люди виявилися бранцями на неймовірній глибині в океані, і врятувати їх могли тільки робітники ще одного батискафа. У цієї рятувальної операції були всі шанси стати успішною, ось тільки з людською натурою не так просто розібратися, як з затонулым батискафів. Люди навіть в глибині океану не можуть перестати будувати інтриги, брехати і з'ясовувати відносини.
Гідроагрегат 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
Також серед проектів Олександра Тарасова – науково-фантастичний фільм «Марс-500». Там розповідається про те, що люди, нарешті, вирішили полетіти на Марс. Перед реальним польотом вони влаштували пробний політ на Землі, але щось пішло не так. У підсумку добровольці, абсолютно не готові вилітати у відкритий космос, були вже за багато кілометрів від земної орбіти. Продюсером фільму «Гідроагрегат» стане Сергій Сельянов. За свою кінокар'єру він встиг взяти участь у створенні більш ніж 150 фільмів, за що отримав визнання по всій Росії. Він був продюсером таких вітчизняних фільмів, як «Аритмія», «Гола бухта», «Хлопець з нашого кладовища», «Петербург. Тільки по любові». Завдяки йому з'явилися такі мультиплікаційні проекти: «Іван Царевич і Сірий Вовк», «Три богатирі: Хід конем», «Як спіймати перо Жар-Птиці». Важливо відзначити, що саме Сергій Сельянов був співпродюсером кримінальної драми «Брат» і її продовження.
Гідроагрегат 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
Поки що він займається продюсуванням фантастичного російського фільму «Воротар Галактики», який вийде спочатку 2019 року. Разом з Джаніка Фазиевым вони збираються розповісти захоплюючу історію майбутнього, в якому інопланетяни зруйнували Місяць і зроблять те ж саме із Землею, якщо тільки людство не виграє у них в космобол. Судячи з усього, гра буде напружена! Також продюсером фільму стане Олексій Петрухін. Він брав участь у зйомках таких фільмів, як «Вій 3D», «Бути чи не бути», «Другий шанс» і ще багатьох інших. «Гідроагрегат» напевно буде успішним проектом, який не тільки стане прикладом якісного сучасного кінематографу, але й нагадає людям про страшну трагедію на ГЕС. Минуле потрібно пам'ятати, і, що дуже важливо, вчитися на своїх помилках.

Відео трейлер, фан-тизери


Гідроагрегат 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають