• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Чарівник 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму

Останнім часом фільми, які можна знайти в світовому кінопрокаті, – це в основному трилери, фантастичні бойовики і військові драми. А часом так хочеться подивитися добре кіно про простих людей, їхніх щирих емоціях і в той же час вічних цінностях. «Чарівник» – саме такий фільм, і він вже скоро з'явиться у російському прокаті.

Що відомо про фільм?

Дата прем'єри призначено на 30 квітня 2019 року , але поки що невідомо, чи почалися зйомки фільму. Сюжет оповідає про невезучого рок-музиканта Фімі. Колись він був відомим, на його концерти приходило неймовірну кількість людей, і він міг займатися тим, що по-справжньому йому подобається – створювати музику. На жаль, не вічна слава, і одного разу настав час, коли його місце на музичному Олімпі зайняли інші претенденти молодші, вони привнесли нові течії в музичну індустрію, витіснивши тим самим Фіму на узбіччя життя. Наш головний герой незабаром зрозумів, що йому треба якось заробляти на життя, але крім музики він толком нічого і не вміє. Тому Фіма починає викладати уроки гри на гітарі для нових росіян, але це заняття йому не приносить особливого задоволення. Він рідко викладає, бо мало заробляє і змушений жити в жахливих умовах. В принципі, і змінювати він нічого не збирається, адже не бачить більше сенсу в житті. Ще один головний герой фільму – хлопчик Рома. Як і Фіма, він обожнює музику і в майбутньому хоче стати музикантом. Батьки хлопчика, правда, так не вважають, і хочуть йому більш стабільного майбутнього. Тому вони не заохочують хобі їх сина, а весь час втолковывают йому, що він повинен зайнятися чимось більш серйозним, щоб потім почати успішну кар'єру і стати багатим.
Чарівник 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
В житті Роми все круто змінюється після того, як він потрапляє в автокатастрофу. Через зіткнення хлопчик дуже постраждав, і лікарі поставили жахливий діагноз – ДЦП. Рома вже ніколи не зможе рухатися, як раніше, але хлопчик не опустив руки. Навпаки, в такому нещасті він знайшов позитивну сторону, тепер, нарешті, він зможе навчитися грати на гітарі, і завоювати серце прекрасної дівчинки Маші. Тут-то життя наших головних героїв дивним чином переплітаються, Рома починає брати уроки гри на гітарі у Фимы, і це круто змінює життя останнього. Він вражений прагненням хлопчика до життя, його невичерпним оптимізмом і щастям навіть у такі важкі моменти.
Чарівник 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
У героїв зав'язується щира дружба, яка допомагає обом ще більше полюбити музику і навіть переосмислити своє життя. Адже часом, чарівник – це не той, у кого є особливий дар і книга з заклинаннями. Чарівником може стати кожен з нас, якщо він зможе привнести в життя оточуючих сенс жити далі і радіти кожному новому дню.

Знімальна група «Чарівника»

Режисером майбутньої комедії стане Михайло Морсков, який, до речі, і написав сценарій до фільму . Його кар'єра почалася в 2006 році, і за 12 років він встиг попрацювати не тільки режисером і сценаристом, але ще і монтажером, продюсером і навіть композитором. Він брав участь у створенні таких російських фільмів, як «Новорічний переполох», «Про любов. Тільки для дорослих» і багатьох інших.
Чарівник 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
Серед майбутніх проектів Михайла Морскова також є цікавий фільм «Я – любов», в якому він задіяний, як композитор. У фільмі розповідається про те, як головний герой знаходити компанію, яка продає почуття любові! Він вирішує купити трохи і собі, але навіть не уявляє, чим це може для нього обернутися. Хлопчика Рому у фільмі зіграє 18-річний актор Семен Трескунов, який до цього вже знімався у безлічі фільмів, наприклад, «Приватне піонерське. Ура, канікули!», «Сталева метелик», «На дні», «Невидимки». Крім «Чарівника», актор збирається знятися у військовій драмі «Т-34» разом з Олександром Петровим, Іриною Старшенбаум і Віктором Ягнятком. Також він планує зіграти в майбутньому російському серіалі «Зелений фургон. Зовсім інша історія», це продовження легендарного радянського фільму, в якому розповідалося про те, як в Одесі боролися з дрібної злочинністю.
Чарівник 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
Роль не зовсім успішного музиканта Фимы зіграє Максим Суханов, який з'являвся в таких фільмах, як «Богиня: Як я полюбила», «Країна глухих», «Людина, яка знала все» і навіть зіграв Сталіна у військовій драмі від Микити Міхалкова «Стомлені сонцем 2: Цитадель». Як і у свого колеги по фільму, у Максима Суханова є ще кілька проектів, в яких він планує знятися. Наприклад, йому дісталася головна роль у драматичному фільмі «Крізь чорне скло». Там розповідається про незрячою сироті, яка виросла при монастирі. Одного разу в її житті з'являється незнайомець-чеснота, який обіцяє повернути їй зір. Він готовий оплатити дорогу операцію на очах, але тільки з однією умовою – вона потім повинна буде вийти за нього заміж.
Чарівник 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
Головна героїня погоджується, але навряд чи підозрює, який шок її чекає, коли зір до неї, нарешті, повернеться. Продюсерами «Чарівника» стануть: Бинке Анісімов («П'ятниця», «Байкал 3D»), Володимир Маслов («Спасибі дідові за перемогу», «Руссо туристо»), Ібрагім Магомедов («Мільярд», «Ч/Б»). Фільм «Чарівник» – це добра комедія 2019 року, яка мотивує діяти і досягати своєї мети, самостійно втілювати мрії в реальність. Адже якщо навіть хлопчик Рома з ДЦП зміг подолати страх перед майбутнім і вирішив завоювати серце своєї коханої, то кожен з нас поготів зможе домогтися, чого тільки забажає.

Відео трейлер, фан-тизериЧарівник 2019 року: дата виходу, сюжет, актори і трейлер фільму
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають