• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
 • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
 • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
 • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Гав-мяу 2019: дата виходу мультику, сюжет мультсеріалу

Скільки можна перерахувати сучасних мультиків, створених для самих маленьких глядачів? На думку відразу ж приходять творіння Disney Pictures. Але твір цій студії мають відносно великий хронометраж, і маленьким дітям важко утримувати свою увагу протягом всього мультфільму. Тому російський кінематограф підготував для всіх батьків ідеальне порятунок, як розважити свою дитину, – кумедні історії про звірів!

Що відомо про мультсеріалі?

«Гав-мяу» – це мультсеріал, і вихід першого сезону вже призначений на березень 2019 року. Кожна серія «Гав-мяу» триватиме сім хвилин, так що малюк не встигне втомитися і відволіктися на щось інше, а присвятить достатньо часу сюжетом. Тим більше, що його відразу ж завлечет яскрава, чарівна картинка світу, створеного у цьому мультсеріалі. Всі персонажі там – добрі і милі говорять тварини, які живуть у суспільстві і як люди потрапляють в самі несподівані, і навіть смішні ситуації, з яких їм постійно доводиться виплутуватися. Головними героями мультфільму є коти Муся і Вася, які живуть по сусідству з собаками! У реальному житті Муся і Вася напевно б з'їхали куди подалі від надокучливих і агресивних собак, але тільки не в «Гав-мяу». Тут вони – справжні друзі, бо нітрохи не дивно, що Муся і Вася починають свій день із зустрічі з друзями – Рексом, Боксером, а також дворняжок Кулькою і Барбосом. Ці звірі дуже цікаві за своєю природою, тому вони постійно нехтують правилами безпеки і вплутуються в цікаві ситуації, від яких не можна просто взяти і втекти. Тим не менш, у звірів завжди є запасний вихід – розумний кролик, який гуляє разом з ними! Він, звичайно ж, попереджає своїх друзів, мовляв, деякі ситуації краще не вплутуватися але хіба ж цікаві коти і собаки його слухають?
Гав-мяу 2019: дата виходу мультику, сюжет мультсеріалу
Так кролику завжди доводиться рятувати їх, і виходить у нього це завжди геніально – адже він дуже розумний. За лічені секунди він може придумати нове диво техніки. Змайструвати вертоліт з підручних засобів, наприклад? Так запросто! Мульсериал «Гав-мяу» не тільки може зайняти дитину на деякий час, він ще й з малого віку прищеплює йому важливі життєві цінності. Так, незважаючи на зовнішні відмінності собаки і коти відмінно уживаються, вони завжди готові прийти один одному на допомогу, і ніколи не сваряться, для них дружба завжди важливіше дрібних негараздів. Добрі й смішні персонажі відразу ж припадуть до душі як дитині, так і батькам, вони можуть бути спокійні за його дозвілля дитини, адже це набагато краща альтернатива того ж YouTube або «Смішариків», до прикладу.

Хто бере участь у створенні мультфільму «Гав-мяу»?

Гав-мяу 2019: дата виходу мультику, сюжет мультсеріалу
Режисером майбутнього мультсеріалу стане Олексій Котьоночкін, який свого часу брав участь у створенні багатьох мультиків. Взяти, приміром, легендарний «Ну, постривай!», де Вовк невпинно ганявся за Зайцем і при цьому потрапляв у різні ситуації – Олексій Котьоночкін був художником цього мультсеріалу. Він працював художником-постановником у таких короткометражках, як «Попався, який кусався!», «Кошеня з вулиці Лизюкова», «Острів іржавого генерала». Також Олексій Котьоночкін був сценаристів короткометражок «Весела карусель №32», «Хто перший?». Що стосується його режисерської роботи, то він встиг створити вже дев'ять анімаційних проектів (не рахуючи майбутнього «Гав-мяу»). Останньою його роботою є мультсеріал «Паровозик Тишко. Знову в дорогу», де розповідається про життя маленьких паровозиків.
Гав-мяу 2019: дата виходу мультику, сюжет мультсеріалу
Прямо як герої «Гав-мяу» вони постійно встряють у дивні ситуації та намагаються за допомогою кмітливості та дрібки удачі вибратися з них. Також в 2017 року він брав участь у створенні російського мультсеріалу у співпраці з Францією – «Неймовірні пригоди Нільса», в якому розповідається про дружбу хлопчика і гусака-льотчика. Озвучувати одну з головних ролей у мультсеріалі буде Вероніка Саркісова. Вона – голос безлічі героїнь Голлівудських блокбастерів, як ми їх чуємо у звичному російському дубляжі. Так, вона озвучувала персонажів у фільмах «Джуманджі: Поклик джунглів», «той, що Біжить по лезу 2049», «Геошторм», « Таємне життя домашніх тварин », «Загін самогубців» і навіть «Твін Пікс». Ще одна актриса дубляжу – Ганна Штукатурова озвучувала жіночих героїнь в таких фільмах, як «Прикинься моєю дружиною», «Більше ніж секс», «Скотт Пілігрим проти всіх», «Подвійне життя Чарлі Сан-Клауда», «Милі кістки» і багатьох інших.

Повна знімальна команда

Гав-мяу 2019: дата виходу мультику, сюжет мультсеріалу
 • Продюсери: Олександр Митрошенков («Неймовірні пригоди Нільса», «Паровозик Тишка»), Арташес Айвазян («Паровозик Тишка»), Норайр Гюзалян («10 друзів кролика»).
 • Сценаристи: Дмитрий Мансуров, Марія Терещенко, Олег Козирєв («Паровозик Тишка: Нові пригоди», «Брати Пілоти іноді ловлять рибу»).
 • Художники: Олександр Сікорський («Тіма і Тома»), Рінат Газізов («Пригоди бравого солдата Швейка», «КиноДетство. Машини казки. Коник-горбоконик в гостях у казкарки»).
 • Композитор: Тимур Ведерников («Все буде добре», «Бухта Філіпа»).
 • Ролі також озвучували: Микита Прозоровський («Пани-товариші», «Мій особистий ворог»), Марина Бакіна («У всі тяжкі», «Послідовники»).
 • «Гав-мяу» – це чудовий проект, який дозволить батькам познайомити дитину з цікавими вітчизняними мультфільмами . Цікавий сюжет, добрі і приємні персонажі, яскраві фарби, що ще потрібно для того, щоб розважити самих маленьких глядачів?

  Відео трейлер, фан-тизери  Гав-мяу 2019: дата виходу мультику, сюжет мультсеріалу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають