• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Коли ворожать у грудні 2018, січні 2019 року, дати ворожінь

Всі знають про Водохресні ворожіння, але мало кому відомо, що вже з початку зими починається чарівна пора, коли можна зазирнути за завісу таємниці свого майбутнього. Знайдуться способи загадати бажання не тільки для жінок, але і для чоловіків. Щоб ворожити правильно, потрібно знати певні дати в грудні 2018 – у січні 2019 року. Коли настають відповідні дні?


Коли ворожать у грудні 2018, січні 2019 року, дати ворожінь


Ворожіння у грудні

У грудні кілька підходящих для ворожіння днів. У деякі з них покладається гадати як дівчатам, так і хлопцям, в інші дні таїнство відкривається тільки жіночої статі.

 1. Пора ворожінь починається з 7 грудня. Йому протегує свята Катерина. Її шанують і на сході, і на заході. І якщо на заході вона вважається покровителькою навчання, то на сході – захисницею жінок під час вагітності та пологів. На Русі дівчата зверталися до неї за допомогою у пошуку гідного нареченого. Також в цей день хлопці та дівчата ходили в церкву і просили про любов і другій половинці.
 2. Через кілька днів настає Андріїв вечір, названий на честь апостола Андрія Первозванного. У 2018 році він припадає на нічну пору з 12 по 13 грудня. У цей період ворожать тільки дівчата в спробі дізнатися, ким виявиться їх звужений і коли відбудеться їх зустріч.
 3. Після цього настає пора ворожінь з 16 на 17 грудня. Це день святої Варвари. І знову основний питання про судженого. Але спосіб дізнатися свою долю в цей день трохи незвичайний. Доведеться приготувати вареники і зробити позначку на них. Після цього всі частування від різних дівчат складаються в одне блюдо і підносяться перспективним нареченим. Кожна дівчина з трепетом стежить, хто вибере саме її вареник, адже саме цей хлопець і стане її долею.


Коли ворожать у грудні 2018, січні 2019 року, дати ворожінь

Цікаво! У день святої Катерини хлопці в церкві ставили свічку і просили: «Для любові, а не тільки для борщу». Це означало прохання про кохання, про розумною і красивою дружині.

[/quote]

Ворожіння у січні

Найкращий день для ворожіння настає в січні і припадає на Водохреща, оскільки передбачення в цей день самі правдиві. Але і крім нього є достатньо часу, щоб з'ясувати своє майбутнє.

Майже 2 тижні ворожінь з 6 по 18 січня. Це час від Різдвяного Святвечора до Водохресного. Гадають все і ставлять будь-які питання. Але потрібно пам'ятати, що в цей період в окремі «страшні вечори» відповідають на питання темні сили.

Коли в січні 2019 року ворожіння закличе світлі сили, а коли темні? В останні дні перед Хрещенням з 14 по 18 січня – час злих духів. Добрі сили поступаються і велика ймовірність побачити нечисть.

Але вже в ніч з 18 на 19 січня любителі дізнатися долю запасуться свічками, дзеркалами і спробують дізнатися майбутнє в головну ніч для пророкувань. Що ще знадобиться для ворожінь?Коли ворожать у грудні 2018, січні 2019 року, дати ворожінь


Як дізнатися долю

Як правильно провести ворожіння і що для цього знадобиться? Все залежить від часу, місця і заданого питання.

В Хрещення популярні наступні способи:

 • З допомогою туфельки. Так ворожили в селах і продовжують досі. Дівчина знімає взуття з лівої ноги і кидає її через вікно або через ворота. Потім викинуту річ потрібно знайти і подивитися, як саме вона лежить: якщо звернена носком до будинку, то в поточному році заміжжя не відбудеться.
 • На кільцях і зерні. Збираються кілька подружок, кожна з яких приносить з собою кільце. Важливо, щоб вироби були з різних металів. Кільця кладуться в непрозору ємність, заповнену зерном. Кожна дівчина бере жменю зерна і дивиться, яке кільце їй попалося. Мідна означає заміжжя з бідним хлопцем, срібна — з простим хлопцем з хорошої сім'ї, кільце з каменем обіцяє забезпеченого нареченого, а золоте – дуже багатого нареченого. Якщо попадеться власне прикраса, значить, виповниться найзаповітніше бажання. Якщо в зерні не виявиться кільця, то змін не варто очікувати в нинішньому році.
 • За допомогою кільця і води. Знадобляться прозорий стакан з гладким дном і почищене обручку. У склянку наливають воду і опускають туди прикраса. Після цього потрібно заглянути в середину кільця і якщо пощастить, то вийде побачити в ньому особа судженого.


Коли ворожать у грудні 2018, січні 2019 року, дати ворожінь


Одне з найпоширеніших ворожіння на дзеркалах. Воно ж і найнебезпечніше. Через гладь дзеркала можна впустити в цей світ злі сили. Але вони ж можуть показати відповідь на заповітне питання.

Потрібно дотримуватися кількох правил:

 • гадають опівночі;
 • у темному приміщенні;
 • в самоті;
 • вікна закривають, а світло приглушують;
 • дівчина розпускає волосся.
[quote]

Цікаво! Згідно з повір'ями, злі духи живуть в сільській «чорної» бані. Тому часто дівчата йшли ворожити саме туди.

[/quote]

Щоб провести ворожіння, дівчина бере 2 дзеркала: одна побільше, інша поменше, ставить їх один навпроти одного і запалює між ними 2 свічки. Менше дзеркало ставиться ближче до яка розмірковує. Після цього вимовляються слова: «Суджений-ряджений! Прийди до мене вечеряти!», і в цей час потрібно дивитися у велике дзеркало поверх маленького. В темряві з'являться обриси різних предметів, а після них майбутній наречений. Потрібно не боятися і розглянути його як можна краще. Після цього на меншу дзеркало накидають хустку зі словами «Цур мене!». Якщо ці слова не вимовити, то від нареченого можна отримати ляпаса, яка не пройде до самого весілля.

Ворожіння на Різдво від Олени Курилової: відео

Коли ворожать у грудні 2018, січні 2019 року, дати ворожінь
 • Сьогодні
 • Популярне
 • Читають