• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Чи буде революція в Росії в 2019 році: що чекає країну в майбутньому

Для жителів Російської Федерації революція є одним з самих страшних сценаріїв подальшого розвитку подій. На це є цілий ряд причин, лежать як в економічній, так і в політичній площі. Якщо проаналізувати історію таких, настільки радикальних подій і подивитися на плоди, які принесли такі зміни, то легко помітити, що нічого доброго дані ініціативи простим громадянам не принесли. Революційні дії завжди негативно позначаються на звичайних людей, скорочуючи доходи, знижуючи рівень життя і безпеки.

Вірогідність революції

Не дивлячись на те, що абсолютна більшість жителів Росії вкрай негативно ставляться до радикальних способів зміни політичної ситуації, експерти стверджують, що в 2019 році цілком можливий подібний сценарій в нашій країні. Політологи, соціологи і економісти в один голос роблять прогноз відносно великий ймовірність революційних дій, якщо чиновники не зуміють змінити нині цю тенденцію. За останні кілька років градус радикалізації суспільства сильно розпалилося. Причин цього надзвичайно багато, починаючи від поголовну корумпованість державного апарату і закінчуючи неймовірним розривом у доходах простих громадян і олігархічної прошарку. Спостерігаючи таку несправедливість, люди намагаються знайти винного і ніхто краще нині діючої влади на цю роль не підходить. Також підливає «масла у вогонь» тривала економічна криза. Західні санкції, сильне падіння вартості нафти і різке знецінення національної валюти в рази скоротили реальні доходи кожної російської сім'ї. І все це на тлі не правдивої інформації чиновників про зростання економіки і поліпшення показників у всіх сферах народного господарства.

Передумови до радикальним настроям

Чи буде революція в Росії в 2019 році: що чекає країну в майбутньому
Вперше засоби масової інформації заговорили про можливість революції в Росії ще в 2014 році, коли економічна криза різко захлеснув всю країну, сильно знизивши той рівень життя, до якого звикли громадяни. У той час члени уряду, банкіри та економісти твердили про несерйозність явища, і його нездатність зашкодити державі. В уряді навідріз відмовлялися вірити в те, що для економіки настають важкі часи і настає пора приймати мудрі і раціональні рішення. Що з цього вийшло, ми можемо спостерігати сьогодні: значно зросли ціни на всі товари народного споживання, реальний рівень оплати праці знизився, більшість масштабних проектів скасовані або заморожені, ринок нерухомості практично прийшов в занепад через недоступність іпотеки. І це тільки частина проблем, усугубилися за останній час. Прості люди, позбувшись значної частини доходів, почали економити практично на всьому, включаючи такі природні потреби, як їжа або відпочинок. Про придбання власного житла або отриманні доступного кредиту на розвиток бізнесу для більшості наших співгромадян навіть мови не йде. При цьому, як ми бачимо з сьогоднішньої обстановки, закінчення кризи в Росії настане ще не скоро. Але чи захочуть люди миритися з цією ситуацією, покаже час.

Коли можуть початися революційні дії

Чи буде революція в Росії в 2019 році: що чекає країну в майбутньому
Точну дату революції в Росії ніхто не береться прогнозувати, тим більше що вона може виявлятися в різних формах. Навіть екстрасенси і ясновидці, підтверджуючи можливість виникнення радикальних подій, не беруть на себе відповідальність і не намагаються вказати точне число і місяць. Саме в майбутній період настрої громадян будуть на піку радикалізації, що може спровокувати масові виступи проти чинної влади і навіть локальні конфлікти з органами правопорядку. Ще однією причиною до виникнення невдоволення мас, стануть вибори глави держави, за результатами яких, як відомо, будуть задоволені далеко не всі.

Які можливі сценарії революції

Чи буде революція в Росії в 2019 році: що чекає країну в майбутньому
Росія далеко неоднозначна країна зі своїм особливим поглядом на події, що відбуваються, тому спрогнозувати її подальшу долю вкрай складно. Тим не менш, ми постараємося розглянути найбільш ймовірні сценарії вітчизняної революції, щоб кожен наш читач був повністю готовий до будь-якого варіанту подій. Перший і найбільш вірогідний сценарій нової російської революції це – бунт. Ще з недавньої історії ми знаємо, що наші співгромадяни найчастіше воліють висловлювати своє невдоволення політичною або економічною ситуацією у вигляді радикального непокори і активної протидії владі. Другий варіант розвитку подій – референдум і добровільна здача влади. Так часто буває в цивілізованих країнах, де діє принцип народовладдя і чиновники прислухаються до думки своїх виборців.
Чи буде революція в Росії в 2019 році: що чекає країну в майбутньому
Хоча Російську Федерацію поки що складно віднести до категорії держав з розвинутою демократією, надія на мирне вирішення революційного конфлікту все таки є. Хочеться вірити, що політична еліта зможе прийняти правильне рішення у разі винесення вотуму недовіри з боку народу. Третій і завершальний сценарій революції в Росії – глобальна модернізація. В цьому випадку не буде зіткнень, конфліктів і маніфестацій. Правляча верхівка, нарешті, усвідомлює свою відповідальність перед народом і почне діяти виключно в його інтересах. Природно, більшості наших читачів здасться такий варіант дещо наївним, але нам хочеться вірити в краще.

Відео-новина

Чи буде революція в Росії в 2019 році: що чекає країну в майбутньому
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають