• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Політ на Місяць у 2019 році: місячна космічна програма Росії і США

Людство стрясають різноманітні кризи, але вчені не звертають на них увагу. Для них ці події не мають особливої ваги. Головне — не наука зупиняється і намагається заглянути далі в космос. Спільна робота мексиканських вчених і співробітники наукового відділу AstrobioticTechnology призвела до розробки розумного робота. Основним його завданням буде створення нової космічної бази в умовах, не придатних для людського існування, а саме – на Місяці. Ідея захоплення нових територій для проживання на них людства вже давно обкатана безліччю фантастів. Але все-таки не варто дивитися на неї скептичнски, адже більшість сучасних досягнень колись описали такі ж письменники свого часу. Таким чином, 2019 рік – це час, коли перші розумні роботи покинуть межі Землі і займуться установкою на Місяці «сонячних панелей». Точок висадки буде 8 за кількістю відправлених роботів.

Роботи з штучним інтелектом полетять на Місяць

Успіх цієї місії підштовхне науку до нових висот і створення передових моделей роботизованої техніки. В першу чергу, це стосується «розумних механізмів», яким доведеться займатися роботою поза Землі. Космічні дослідження, не доступні для людини без механічних помічників, стануть проходити за прискореною програмою. Можливо, скоро наша країна, як і інші держави, що мають можливості для вивчення космічного простору, зможе похвалитися власними гірничодобувними підприємствами на поверхні Місяця і ближніх астероїдів. Розвиток штучного інтелекту дозволить співробітникам великих дослідних лабораторій діяти більш вільно.
Політ на Місяць у 2019 році: місячна космічна програма Росії і США
Будь-які роботи в середовищі, агресивної до людського організму, тепер стануть всього лише нескладним завданням. Необхідно пам'ятати про те, що високорозвинений інтелект штучного походження, з'явившись одного разу в нашому світі, зможе мати абсолютну пам'ять і швидко вирішувати найскладніші завдання. Так що, варто задуматися про необхідність такого варіанту розвитку подій і готуватися як до позитивних результатів, так і до проблем, можливим при самоідентифікації розумного робота як особистості. Існує ймовірність несприятливого розвитку подій: машини стануть господарювати на планеті, відтіснивши людей від управління нею. А саме, штучний інтелект високого рівня розвитку візьме під єдиний контроль всі підключені до інтернет-мережі гаджети.
Політ на Місяць у 2019 році: місячна космічна програма Росії і США
Але ці прогнози – поки ще фантастичні і недоведені гіпотези. А ось робота на користь суспільству і вивчення Місяця з допомогою роботів, що мають штучний інтелект, починається вже зараз. Росія, як і інші країни, не бажає залишатися осторонь від таких можливостей.

Спільний проект NASA і Роскосмосу

Відправка людей і механізмів на поверхню Місяця доступно науковцям з країн з розвиненими космотехнологиями. До таких країн відноситься і Росія. Незважаючи на звичку постійно протистояти один одному, співробітники NASA і організації Роскосмос будуть працювати разом. Таку можливість обговорювали Джеймс Грін, який є директором планетного відділення NASA, і керівництво російської компанії Рососмос, що займається вивченням космосу.
Політ на Місяць у 2019 році: місячна космічна програма Росії і США
Головною темою обговорення під час зустрічі керівництва двох найбільших космічних організацій планети була можливість проведення установки американської науково-дослідної техніки на борту посадкової станції «Луна-27». Зв'язок з апаратурою організація планує підтримувати за допомогою супутника, який знаходиться на орбіті навколо Місяця і називається «Місяць-26». Перші переговори з цього питання проводилися ще в першій декаді жовтня 2017 року. Деякі фахівці вважають, що співпраця цих країн — це чудова можливість для спільних досліджень і отримання додаткових даних. Різні методи підходу до вирішення одних і тих же проблем і ситуацій дозволять зробити саме той, необхідний для нового витка розвитку науки, ривок.

Відео-новинаПоліт на Місяць у 2019 році: місячна космічна програма Росії і США
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають