• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Прогноз Ефіріума (Etherium) на 2019 рік скільки буде коштувати

Прогноз Ефіріума на 2019 рік передбачає помірне зростання вартості кріптовалюти. Подальше збільшення попиту з боку спекулянтів забезпечить позитивну динаміку курсу цифрових валют. Проте зовнішні загрози можуть призвести до нового періоду нестабільності на ринку. В результаті відновиться зниження котирувань, які можуть обвалитися до показників середини 2017 року.

Перспективи на 2019 рік

За підсумками 2017 року відбулося стрімке зростання вартості цифрових валют. У тому числі в рази збільшилися котирування Ефіріума, капіталізація якого програвала лише биткоину. У найближчі роки аналітики прогнозують збереження цієї тенденції, що пов'язано з наступними факторами:

 1. Зростання попиту з боку спекулянтів, які розраховують досягти максимального прибутку.
 2. Анонімність здійснення транзакцій.
 3. Відсутність регулювання та податків.
 4. Розвиток технологічної інфраструктури та вирішення проблем, пов'язаних з безпекою.
 5. Технічні переваги мережі Ефіріума (порівняно з биткоином, більш висока швидкість здійснення транзакцій).

Прогноз Ефіріума (Etherium) на 2019 рік скільки буде коштувати


Вартість криптовалют змінюється в залежності від показників попиту. Багато інвестори втрачають інтерес до традиційних активів, які мають низьку прибутковість. Крім того, діючі умови конфіденційності дозволяють управляти своїми ресурсами без уваги з боку фінансових регуляторів.

В результаті оптимістичний прогноз курсу Ефіріума на 2019 рік передбачає дворазове зростання котирувань. Експерти очікують коливання вартості в межах 1000-1500 USD/ETH. Найбільш оптимістичний сценарій передбачає подорожчання кріптовалюти до 2000-3000 доларів. При цьому буде зберігатися значний рівень волатильності, що буде пов'язано із змінами показників попиту.

Конкурентні позиції Ефіріума будуть залежати від готовності розробників розвивати технічну інфраструктуру. Протягом декількох років криптовалюта перейде на нову платформу, що дозволить мінімізувати кількість технічних збоїв. В результаті вартість ETH продемонструє суттєвий ріст.

Проте експерти побоюються паніки, пов'язаної з намірами фінансових регуляторів взяти під контроль операції на ринку криптовалют. Динаміка курсу на початку 2018 року свідчить про наявність серйозних ризиків для майбутнього ETH. У січні котирування кріптовалюти досягали 1500 USD/ETH, проте вже через 3 місяці впали на 70%. Зовнішні загрози та дії спекулянтів визначать, скільки буде коштувати Etherium в 2019 році.

Нові виклики і дії спекулянтів

У 2018 році ринок цифрових валют може втратити своє ключове перевагу, вважають аналітики. Багато країн стурбовані безконтрольним пересуванням капіталу. Вже в недалекому майбутньому всі транзакції будуть контролюватися фінансовими регуляторами, що відіб'ється на привабливості даного інструменту.

Ключові учасники ринку розробляють власні механізми для контролю над криптовалютами. Влада Південної Кореї зобов'язали всіх трейдерів проводити ідентифікацію через банківський рахунок. Крім того, додаткові обмеження планують ввести в США і Китаї, що буде стримувати розвиток цифрових валют. Представники Піднебесної намір знизити ризики для стабільності фінансового сектору та обмежити використання криптовалют.Прогноз Ефіріума (Etherium) на 2019 рік скільки буде коштувати


Більш жорстка позиція передбачає повну заборону операцій з криптовалютами. Прихильниками цієї ідеї є влада Індії, які вважають торгівлю цими активами незаконною. У результаті більше половини світового ринку буде контролюватися з боку держав, що кардинально змінить правила здійснення транзакцій.

Крім того, на динаміку ринку відображаються негативні новини (заборона реклами в Facebook, песимістичні прогнози фінансових аналітиків та ін). В таких умовах експерти очікують новий період обвалу котирувань, який може привести до зниження вартості ETH на 50-70%. У тому числі дана тенденція буде посилюватися за рахунок дій спекулянтів, які почнуть виводити свої активи.

Експерти Deutsche Bank відзначають наступні ризики для Ефіріума:

 • маніпуляції з ціною з боку великих учасників ринку, які намагаються максимізувати власний виграш;
 • зломи і крадіжки, які в попередніх періодах приводили до обвалу котирувань;
 • надмірна волатильність.

В таких умовах вкладення в криптовалюту є вкрай ризикованими, вважають в Deutsche Bank. У 2019 році ціни можуть обвалитися до 200-300 доларів. Підвищення котирувань у попередніх періодах пов'язано з різким припливом спекулятивного капіталу, що стала основним драйвером ринку. Однак спекулятивний капітал залишається головною загрозою для цифрових валют, у тому числі для "Ефіру".

Песимістичний прогноз курсу Ефіріума на 2019 рік передбачає виникнення паніки на ринку, пов'язаної з новими обмеженнями і подальшим падінням цін. Відтік спекулятивного капіталу пришвидшить дану тенденцію, що призведе до більш глибокого просідання котирувань.

Також експерти не виключають стабілізації котирувань, за умови помірних обмежень з боку регуляторів. Відтік спекулянтів призведе до зниження волатильності, що дозволить уникнути краху цивровых валют. В результаті реалізації даного прогнозу курс Ефірірума в 2019 році закріпиться на рівні 500 USD/ETH.

Дивіться відео з прогнозом курсу Ефіріума на 2019 рік:

Прогноз Ефіріума (Etherium) на 2019 рік скільки буде коштувати
 • Сьогодні
 • Популярне
 • Читають