• 18:15 – Модні купальники 2019: фото, тенденції, суцільні і роздільні новинки 
  • 18:14 – Модні жіночі дублянки 2019: фото, тенденції зими 
  • 18:13 – Модні сукні Осінь-2019: фото, тенденції і новинки 
  • 18:13 – Модний образ Зима-2019: фото луків, тренди та новинки 

Фільм Телепорт 2 2019 дата виходу

У 2019 році вийде сіквел науково-фантастичного фільму "Телепорт". Незважаючи на негативні відгуки на адресу першої картини, автори готують продовження.
Фільм Телепорт 2 2019 дата виходу

Фільм перший

У 2008 році в прокат вийшов фільм Дага Лаймана "Телепорт" (в оригіналі - "Jumper", що перекладається як "стрибун"). Основою для сюжету послужив досить відомий однойменний роман американця Стівена Чарльза Гулда. Головний герой несподівано виявляє в собі здатність переміщуватися куди завгодно, і починає зі стандартного: грабежу банку і огляду визначних пам'яток. Потім він дізнається, що не один такий, а ще - за ними полює таємне товариство. Остання новина тягне на найгіршу, тому що "стрибунів" вбивають. При бюджеті в 85 мільйонів доларів картина зібрала 222 231 186 долар.

Режисер

Даг Лайман в 2008 році - не якийсь там зелений новачок, він - відомий режисер і продюсер. Це він зняв "Ідентифікацію Борна", "Містера і місіс Сміт", серіал "Самотні серця" і продюсував безліч менш відомих проектів. Даг відмінно вміє підбирати акторів, чує хороші сценарії за версту, сам вміє стояти за об'єктивом камери і знає про зйомки фільмів все, якщо не більше. Лайман - професіонал, він відчув у книзі великий потенціал, найняв міцних сценаристів, вибив право знімати сцени на кількох пам'ятках. Зокрема, знімальна група "Телепорт" - це перші кіношники, побувавши в Колізеї.

Актори

Акторський склад фільму хороший. У головній ролі Хейден Крістенсен - відомий в першу чергу по ролі Енакина Скайуокера в "Зоряних війнах" (Епізоди II і III). Компанію на знімальному майданчику йому склали Крістен Стюарт (яка ще не встигла зіграти в "Сутінках", але вже подає надії), Джеймі Белл (Ральф Ігнатовський з військової драми "Прапори наших батьків"), Рейчел Білсон (не дуже відома, але симпатична настільки, що вони з Кристенсеном дійсно почали зустрічатися і навіть заручилися). Старше покоління акторів виробляє ще більше враження: тут вам і Семюел Л. Джексон в ролі головного антагоніста, і Дайан Лейн в ролі матері головного героя, і Майкл Рукер в ролі його батька! Даг Лайман наполіг, щоб Хейден Крістенсен сам виконував всі трюки, актори грали переконливо і цікаво.

Критика

І все ж фільм отримав в основному негативні відгуки від критиків. Чому так вийшло? Справа в тому, що картина вийшла не поганий, але глибоко вторинної, все, що було в фільмі глядачі десь вже бачили. Підлітки, фанатики, телепортація, плюс кілька сюжетних "дірок" - і вуаля. Ну ось найменша дивина: знайди автор цієї статті таку здатність - і тримайся, Кім Чен Ин! Я йду за тобою! Паладин ж ненавидять "стрибунів" і винищують, але з релігійних мотивів, а не тому, що телепортація відкриває шикарний простір для незаконної діяльності. Багато нарікали, що Хейден Крістенсен погано грає, але ж його взяли у фільм виключно через його популярності і краси. Однак погано чи добре чи - фільм окупився в прокаті.

Продовження


Кіно зібрало касу і відразу можна було знімати продовження. Ходили чутки, що другий "Телепорт" з'явиться в 2010 році, але Даг Лайман не поспішав. Режисера можна зрозуміти - він чекав, коли критики і глядачі трохи охолонут, трохи забудуть перший фільм, пом'якшать під впливом часу. Хейден Крістенсен підтвердив свою згоду на зйомки сиквела, Даг Лайман набирає нову акторську команду, сюжет тримається в таємниці. Правда творці натякають, що друга частина стане більш "дорослою" і серйозною, щоб залучити не тільки тінейджерів, а й старшу аудиторію. Крім того, вибір виконавця головної ролі не залишив авторам вибору - Хейдену вже 36, грати підлітка в підлітковому фільмі було б для нього божевіллям. Точна дата виходу сіквелу невідома, але студія називає рік - 2019. Подивимося, чи вдасться Дагу Лайманом переломити ставлення до свого дітища за допомогою вдалого продовження.
Фільм Телепорт 2 2019 дата виходу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають