• 18:15 – Модні купальники 2019: фото, тенденції, суцільні і роздільні новинки 
  • 18:14 – Модні жіночі дублянки 2019: фото, тенденції зими 
  • 18:13 – Модні сукні Осінь-2019: фото, тенденції і новинки 
  • 18:13 – Модний образ Зима-2019: фото луків, тренди та новинки 

Фільм Я - легенда 2 2019 дата виходу

Незважаючи на спірну згоду Уілла Сміта брати участь у продовженні, вихід фільму "Я - легенда 2" анонсований на 2019 рік.

Книга, що породила жанр

У 1954 році американський плідний фантаст Річард Метісон випустив черговий роман, який називався "Я - легенда". Незважаючи на те, що книжка не була шедевром з точки зору "великої літератури", вона стала дуже популярна. Автор дивився "Дракулу" і задався питанням: "Якщо один вампір вселяє такий жах, то як буде виглядати цілий світ вампірів?" У романі людство вражає невідомий вірус, і живі, і мертві перетворюються в кровоссальної нечисть: бояться світла, часнику і осики, п'ють кров ближніх і так далі. Однак, залишається один незаражений людина, Роберт Невілл. Він живе в укріпленому житло, винищує вампірів, як може, і шукає ліки від хвороби. Але дечого він не знає. Не всі заражені є безмозкими упирями: частина з них навчилася стримувати свої інстинкти, налагодила виробництво таблеток, які допомагають в цьому; вони намагаються відновити суспільний устрій і якась подоба колишнього життя. А останній на Землі людина їм в цьому заважає: він знаходить будинку сплячих вампірів і винищує їх, не розбираючись, розумні вони чи не дуже. Як результат - його бояться і ненавидять. Книга - це своєрідний "Дракула навиворіт", не позбавлена ​​сатиричної компоненти. Герой в білому плащі раптово виявляє, що з точки зору переважної більшості розумних жителів планети він - монстр, якому не місце в цьому світі.

"Я - легенда" породив популярний жанр зомбі-апокаліпсису, осучаснив образ вампірів в масовій культурі, подав ідею розглядати вампіризм як захворювання. По суті, глядачам і читачам потрібно сказати "спасибі" Річард Метісон за все "Ночі живих мерців" і "Світову війну Z". Роман екранізували тричі, фільми називалися: "Остання людина на Землі" (1964), "Людина Омега" (1971) і "Я - легенда" (2007). Все екранізації мають значні сюжетні відмінності від оригіналу, так що перш ніж запастися попкорном і завантажити кінокартини, прочитайте книгу.

Я - легенда - фільм 2007 року

У 90-х почали говорити про нову екранізації роману з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі, і Рідлі Скоттом - в режисерському кріслі. Сценарій для стрічки писав Марк Протосевич, відповідальний за сюжети "Клітини", "Посейдона" і "Тора". Рідлі Скотт хотів замінити його на свого сценариста, але студія не дозволила. В результаті світ так і не побачив Залізного Арні в ролі відставного лікаря через труднощі зі сценарієм, бюджетом і дизайном. Ну і Скотт, звичайно, охолов до цієї ідеї.

На початку двохтисячних зі старою історії Протосевіч здули пил, продюсер Аківа Голдсман вніс в сюжет деякі зміни, навіть Шварценеггер підключився - правда в якості продюсера. Виконавцем головної ролі став Уілл Сміт, вже тоді відомий актор, а режисерське місце дісталося Френсісу Лоуренсу.

23 вересня 2006 року стартували зйомки, а 5 грудня 2007 фільм вийшов в прокат.

Вийшов, по-перше, вдалий фантастичний бойовик, а, по-друге, справжній бенефіс талановитого актора. Більше половини фільму ми бачимо тільки Уілла Сміта, але від цього не стає нудно. Картина зібрала в прокаті 585 мільйонів доларів при бюджеті в 150 мільйонів.

У фільму дві кінцівки - театральна, яку бачили ті, хто подивився фільм в звичайній версії, і режисерська. Остання була близька по духу до оригінального роману, але дуже вже не сподобалася фокус-групах. За іронією долі саме режисерська версія залишала заділ для сиквела, тому що в ній герой виживав.

Чи буде продовження?

Майже відразу після виходу картини в ЗМІ почали з'являтися статті про підготовлюваний продовженні. Їх підтверджували і Вілл Сміт і режисер стрічки, Френсіс Лоуренс. Йшлося про створення приквела або сиквела фільму, причому як творці мали намір обійти факт загибелі головного героя, залишилося нез'ясованим. Однак поступово розмови на цю тему вщухли, а в 2011 році Лоуренс офіційно відмовився знімати що-небудь ще в продовження вже існуючої історії. Дійсно, "Я - легенда" - це закінчене висловлювання на тему роману. І хоча воно далеко пішло від оригіналу, ідея ще одного фільму проглядається з працею.

Більш того, не так давно Уілл Сміт заявив, що не хоче потонути в сиквелах, тому зніметься в проекті тільки якщо ідея його дуже "зачепить".

Що можна вичавити з оригінального твору, щоб зробити ще один фільм? По-перше, завжди є варіант зняти приквел і розповісти, як розвивалася епідемія, і як вижив і залишився здоровим Роберт Невілл. Правда, творів на цю тему досить багато.

По-друге, сценаристи мають можливість "воскресити" героя - або показавши фінальну сцену заново, але так, щоб відставний лікар врятувався, або в буквальному сенсі - клонувати хлопця. У будь-якому випадку, його чекає доля вождя жменьки людей, що вижили. І фільмів з таким сюжетом теж вистачає.

Третій варіант - перезапустити всю франшизу, зняти кіно за новим сценарієм, з нуля, можливо, трохи ближче до тексту роману. Це дозволить обійтися без Уїлла Сміта, але тоді доведеться обходиться і без шанувальників фільму 2007 року.

Четвертий варіант, найбільш екзотичний: зробити пряме продовження лінії Анни та її сина, що добралися до колонії вижили. В цьому випадку можна буде використовувати залишається без діла мотив створення вампірами власної цивілізації. До речі, що там з сироваткою? У режисерській версії вона працює, і на це прямо вказується. А ось в оригінальній версії ми бачили тільки зцілену щура. А чи не викличе цей таємничий антивірус ще більших бід? У варіанті з прямим продовженням можна використовувати абсолютно інших акторів, а присутність Уілла Сміта - обмежити коротким камео.

Який варіант виберуть творці - залишається загадкою, як і точна дата виходу картини. Поки навіть не почалися зйомки, але кіносайтом впевнено анонсують прем'єру на 2019 рік.
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають