• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Зимова універсіада в 2019 році

Ще в 2013 році стало відомо, що місцем проведення Зимової універсіади 2019 року стало Красноярськ. Саме це місто було оголошено переможцем у проведеному конкурсі, на засіданні Міжнародної федерації студентського спорту. Варто відзначити, що оголошено змагання проводитися раз на два роки. У ньому можуть випробувати свої сили спортсмени, які є аспірантами ВНЗ або випускники навчальних закладів, розпрощалися з навчанням за 2 роки до початку Універсіади. Вік учасників теж обмежений - від 17 до 28 років.
Зимова універсіада в 2019 році

За фактом, участь в подібних змаганнях вважається відмінним стартом для тих, хто хоче пов'язати своє життя з великим спортом. Переможці змагання в подальшому можуть представляти країну на Олімпійських іграх. За можливим відомостями, Універсіада в 2019 році збере під своїм початком понад 1700 молодих спортсменів з усіх куточків світу. Для оцінки їх умінь доведеться вдатися до послуг 170 суддів.

Місце проведення


Вперше в історії Універсіади зимова її частина буде проводитися в Росії. До цього тут організовувалися тільки літні змагання - в 1973 році в Москві і в 2013 в Казані. Дата проведення майбутніх змагань - 2 тижні березня (з 2 по 19 число) 2019 року. Насправді, Красноярськ вважається просто відмінним місцем для організації подібних змагань. Мало того, що місто визнане одним з кращих студентських центрів держави, адже саме тут знаходитися Сибірський федеральний університет, де навчається понад 30 тис. Чоловік, так ще й географічне положення Красноярська забезпечить відмінні погодні умови для проведення зимових видів змагань. До слова, Президент Росії Володимир Путін особисто контролює процес підготовки до майбутньої події.

Основні об'єкти


Урочисті заходи та самі спортивні змагання будуть проводитися на території 9 спортивних об'єктів міста. Це передбачено планом Універсіади 2019 року. Велика частина із зазначених зон буде спеціально побудована для такого важливого приводу. Місткість кожного з об'єктів повинна становити не менше 22 тис. Чоловік. Як доповнення будуть використовуватися 3 спортивних споруди, необхідні в якості майданчиків для тренувань, а також 4 медичних центру для учасників проекту. Сама ж село Універсіади розміститься на території студентського містечка СФУ, завдяки чому врегулюється питання про доступність до більшої частини об'єктів. У селі зможуть розміститися близько 3,7 тис. Чоловік.

Дисципліни змагання


Виходячи з графіка Всесвітньої Універсіади 2019 року, передбачається проведення змагань з 11 дисциплін, 8 з яких - обов'язкові. За весь час поєдинків переможцям змагань вручать більше 75 комплектів нагород.

Перелік обов'язкових дисциплін:

гірськолижний спорт - 9 типів гонок;
хокей з шайбою - 2 турніру;
керлінг - 2 турніру;
фігурне катання - 5 видів змагань;
лижні гонки - 11 типів;
сноуборд - 10 типів;
біатлон - 9 типів;
шор-трек - 4 дисципліни.


Додаткові дисципліни, представлені на прохання країни-організатора:

хокей з м'ячем - 8 типів змагань;
фристайл - 8 типів;
спортивне орієнтування на лижах - 4 типи перегонів.


Символіка змагання

Незмінний символ Універсіади - буква U, а також складене з зірок найменування організатора заходу FISU. Талісманом в майбутньому році стане традиційна для регіону проведення порода собак - сибірська лайка. Саме жителі Красноярська проголосували за це тварина, як символ безкорисливості, дружелюбності, відданості і витривалості. Слоган Універсіади - «Real Winter». Він ніби підкреслює, що місце майбутніх поєдинків є уособленням справжньої, російської зими.

Влітку 2016 року, рівно за 1000 днів до старту Універсіади 2019 року, на березі річки Єнісей з'явився годинник, який відраховує час до початку заходу.

Волонтерство


Як уже згадувалося раніше, майбутнє змагання збере під своїм початком спортсменів з усього світу, а тому буде потрібно чимало людей, готових обслужити всю цю «натовп». До слова, для цього буде потрібна допомога більш ніж 5 тис. Волонтерів. Кожен бажаючий в будь-який час може стати волонтером майбутньої Універсіади. Для цього потрібно лише заповнити спеціальну анкету на офіційному інтернет-порталі змагання. Важливо лише розуміти, що подібний вид діяльності забере особистий час заявника і триватиме протягом двох тижнів.

Інші відомості про наближення змаганні 2019 року стануть відомі ближче до його безпосереднього початку.
Зимова універсіада в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають