• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Грін Карта 2019 - лотерея в США. Дата подачі

У жовтні 2018 року стартує лотерея Грін Карт, що надає право обзавестися спеціальною картою, що дає право жити і працювати на території Північної Америки. Підсумки нинішнього «розіграшу» стануть відомі тільки в 2019 році. Прийом заявок здійснюється в строго обмежені часові рамки, які орієнтуються на американське час. Щоб стати одним з 100 тис. Щасливчиків і обзавестися бажаним пропуском в Америку, потрібно лише правильно виконати всі умови лотереї.
Грін Карта 2019 - лотерея в США. Дата подачі

Основні відомості

Щоб розуміти, про що, власне, йде мова і чим саме приваблива зазначена можливість, слід розглянути, що собою являє Грін Карта 2019 - лотерея в США. Реальне назва документа - «United States Permanent Resident Card». Грін Картою він іменується через колір і форми, а також для спрощення. Початок перших лотерей стартувало ще в 1986 році. У той час основною метою Грін Карти було залучення іммігрантів з країн, що розвиваються. Правда, зараз призначення «зеленої карти» не змінилося - надання права проживання та роботи на території Північної Америки. Важливо відзначити, що власник Грін Карти не вважається повноправним громадянином США.

Підсумки нинішнього розіграшу підбиватимуться з середини травня по коней вересня 2019 року. Якщо в одній країні виявилося занадто багато щасливчиків, потрапити на ВНЖ в Америку зможуть далеко не всі. Причина - система паралельних розіграшів для всіх 6 регіонів планети. Головна умова заходу полягає в балансі співвідношення кількості віз, які видаються різними державам. Всі жителі СНД належать до жодної територіальної групі, а тому їх шанси більш примарні.

Відповідність вимогам

Звичайно ж, більшості читачів закортіло потрапити випробувати свою удачу і спробувати щастя в майбутньому розіграші на отримання Грін Карти 2019. Але перед цим непогано було б дізнатися, що особистість, складова заявку, повинна відповідати таким вимогам:

народитися на території бере участь держави - весь пострадянський простір входить в це обмеження;
володіти закінченою середньою освітою і 2-річним стажем роботи за фахом за останні 5 років.

Тим, хто не закінчив 9 класів, не потрібно турбуватися - у них теж є шанс перемогти. Для цього лише потрібно скористатися сервісом onetonline.org, де представлена ​​система поділу професій на 5 основних категорій. Тим, у кого немає атестата, досить пропрацювати за останні 5 років 2 роки на одній з посад, які відносяться до 4 і 5 групи, а також характеризуються рівнем підготовки не нижче 7.0.
Грін Карта 2019 - лотерея в США. Дата подачі

Для підтвердження участі в розіграші необхідно:

перейти на вкладку «Find Occupation», після чого вибрати розділ «Job Family»;
вибрати одну із запропонованих в списку категорій, після чого натиснути кнопку «GO»;
визначитися з професією;
якщо стаж відповідає, оцінити власний рівень професійної підготовки.

Інструкція щодо заповнення заявки


Для заповнення форми участі в розіграші Грін Карти необхідно відвідати сайт dvlottery.state.gov. Основна проблема російських користувачів - тут все англійською мовою. Є можливість перевести потрібну інформацію, але в такому випадку зростає ризик отримати ламаний і нескладний текст.

Для початку кожному користувачеві інтернет-сервісу доведеться ознайомитися з інструкцією, розташованої на сторінці travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/instructions.html. Вона теж подана для читачів тільки на англійській мові - єдиному офіційному. Правда, є можливість ознайомитися з основними положеннями інструкції на наступних мовах: іспанською, угорською, українською, сингальском, турецькою, польською, румунською, болгарською, португальською, італійською, кхмерском, тамільською. При бажанні, для правильного заповнення анкети можна скористатися покрокової відео-інструкцією.

Сама реєстрація на сайті абсолютно нескладна, і займає не довше 30 хвилин. На цьому етапі слід звернути увагу на наступні нюанси.

Форму заявки потрібно встигнути заповнити і відправити за 30 хвилин, інакше сторінка перезавантажитися і всі введені дані виявляться затертими.
За час проведення лотереї кожному учаснику дозволено відправляти форму тільки 1 раз.
Реєстрація в системі безкоштовна, а консульський збір за оформлення візи буде необхідний тільки переможцям і членам їх сімей. До слова, він дорівнює 330 доларів.
Спробувати обзавестися «зеленої карти» можуть навіть ті люди, що проживають на території США, але не на постійній основі (в формі слід вказувати не тільки місце фактичного проживання, а й місце народження).
Незалежно від того, де саме живе офіційний чоловік заявника, відомості про нього слід обов'язково вказати в реєстраційній формі. Зазначене правило не поширюється на вдівців.
Сестри, брати і батьки в заяві не позначаються.
Людина, яка не вказав достовірних відомостей хоча б по одному з пунктів форми, підлягає дискваліфікації навіть в разі виграшу. Виняток - люди, які уклали шлюб або народили дитину після відправки форми.
У разі відповідності зазначеним вимогам, члени сімей мають право подавати власні заявки. Важливо уточнити, що якщо дружина отримає Грін Карту, аналогічне посвідчення з'явиться у її дітей і чоловіка.
Грін Карта 2019 - лотерея в США. Дата подачі

Поради по заповнення заяви

Процес прийому заявок Грін Карти починається з введення коду аутентифікації - підтвердження, що за комп'ютером знаходиться не робот. Після цього з'являється можливість ознайомитися з першим розділом, що складається з 14 вікон. Всі графи форми повинні заповнюватися тільки латиницею.

ім'я:

Last / Family Name - прізвище, вписується за чинним закордонному паспорту;
First Name - ім'я;
Middle Name - друге ім'я, а не по батькові, як думають багато; в разі, якщо на момент відправки форми в закордонному паспорті людини його батькові вказано на латиниці, воно вводитися в форму саме в цю графу або ж просто доведеться поставити галочку напроти пункту «No Middle Name».

Підлога:

Male - чоловічий;
Female - жіночий.

Дата народження. Заповнюється цифрами - спочатку день, потім місяць і рік. Приклад, 10.1999.
Місто народження. Не плутайте з районом або суб'єктом. Вказується нинішнє назвою населеного пункту, або те, що зазначено в свідоцтві про народження.
Країна народження. Назва держави в сучасному варіанті.
Країна з правом на участь в розіграші. У разі якщо країна, де народився заявник, не допущено до розіграшу, цей пункт пропускається.
Світлина. Це єдиний документ, який в обов'язковому порядку додається до заявки на Грін Карту. Знімок повинен бути зроблений не пізніше 6 місяців до моменту його надання і не надавати при цьому помилкове зображення особи. Для завантаження фото необхідно натиснути на кнопку «Choose New Photo». Вимоги до фотографії:

людина сфотографований на нейтральному тлі без візерунків і тіней;
голова тримається рівно;
погляд спрямований прямо в об'єктив;
фото перебувати у фокусі;
без сонцезахисних окулярів або інших аксесуарів, що приховують обличчя;
без головних уборів, якщо це дозволяється релігією або іншими канонами;
зображення у форматі JPEG обсягом не більше 240 КБ;
висота голови від 50 до 69% від загальної висоти кадру;
розширення 600х600 пікселів і глибина кольору 24 біта.
Грін Карта 2019 - лотерея в США. Дата подачі

Поштовий індекс:

In care of (optional) - вказівка ​​імені людини, на якого зареєстрований індекс; заповнюється в тому випадку, якщо адреса проживання прив'язаний до особи заявника;
Address Line 1 - адреса, де вказується назвою вулиці, номер будинку і квартири; якщо недостатньо місця, відомості переносяться на другий рядок Address Line 2;
City / Town - назва населеного пункту, де проживає заявник;
District / County / Province / State - назва краю, області, округу або району;
Postal Code / Zip Code - поштовий індекс;
Country - країна.

Країна фактичного проживання - вибрати назву держави зі списку.
Номер мобільного телефону (стаціонарного). Вказується в форматі міжнародного зразка. При бажанні, можна не вказувати ці відомості зовсім, але краще про всяк випадок перестрахуватися.
Адреса електронної пошти - копіюється в двох рядках для підтвердження.
Рівень освіти. Відштовхуватися слід тільки від тих документів, якими заявник володіє на момент заповнення форми. Будь-які зміни можна буде уточнити при заповненні міграційні форми, якщо людина виграє.

Primary school only - початкова школа;
High School, no degree - середня школа, немає атестата;
High School degree - середня школа з атестатом;
Vocational School - ПТУ;
Some University Courses - неповну вищу освіту;
University Degree - закінчену вищу освіту з дипломом бакалавра або спеціаліста;
Some Graduate Level Courses - деякі курси на рівні магістратури;
Master's Degree - ступінь магістра;
Some Doctorate Level Courses - нзаконченная аспірантура;
Doctorate Degree - докторантура, вчений ступінь.

Нинішній сімейний стан (юридично зафіксований):

Unmarried - в шлюбі;
Married and my spouse is NOT a U.S. citizen or U.S. Lawful Permanent Resident (LPR) - заміжня або одружений, але партнер не є громадянином США;
Married and my spouse IS a U.S. citizen or U.S. Lawful Permanent Resident (LPR) - заміжня або одружений, і партнер є громадянином США;
Divorced - в розлученні;
Widowed - вдова або вдівець;
Legally Separated - рядок, що не заповнюється жителями країн СНД, так як такого статусу за цими територіями не закріплено.

Кількість дітей (цифра). Потрібно вказати загальну кількість незаміжніх і неодружених дітей віком до 21 року. Виняток - діти:

проживають в США на ПМЖ;
є прийомними; рідні малюка офіційного партнера слід вказувати.

Після заповнення всіх вікон залишиться тільки натиснути на кнопку «Continue». Тепер перед користувачем відкривається наступна, друга частина форми, що стосується заповнення інформації і завантаження фотографій найближчих родичів заявника. Інформація щодо заповнення розділу аналогічна вже наведеної. Після повторного натискання кнопки «Continue» система видає чёрновой бланк подачі заявки для перевірки персональних даних. Якщо виявлена ​​помилка, натискаємо «Go Back To Part 1», а якщо все правильно, знову натискаємо на кнопку «Continue». Залишається розібратися з 3 розділом і заявка готова.
Грін Карта 2019 - лотерея в США. Дата подачі

Фінальний етап

У цій частині форми доведеться проявити максимальну самостійність. Після того, як анкета заповнена, кожному заявнику видається особистий номер підтвердження. Його можна починати вводити з 15 травня 2019 року в розділ «Check Status» сайту dvlottery.state.gov. Ніяких повідомлень про прийняте рішення держдепартамент США не відправляє, а тому їх вердикт буде відзначено саме тут. Якщо у вікні з'явилася сторінка зі штрих-кодом - ви виграли!

Радіти, правда, ще занадто рано. Починається останній етап лотереї - найскладніший і томливий. І якщо конкретна дата подачі заявки відома, в цьому випадку відомості просто відсутні. Іноді цей етап може затягуватися на рік. При цьому від самих заявників потрібна велика моторність у плані збору необхідних паперів. Тому в стислі терміни людям, які мають Грін Карту, потрібно виконати наступні кроки.

Заповнити імміграційне заяву на сайті state.gov за формою DS-260. Саме тут вказуються будь-які зміни, що відбулися з моменту заповнення форми.
Провести сертифікований переклад на англійську мову свідоцтва про народження, паспорта, всіх дипломів, довідки про несудимість, трудової книжки, військового квитка, посвідчення про шлюб, виписок з банківських рахунків і довідки з місця роботи.
Пройти медичне обстеження в спеціальних центрах, список яких знаходиться на сайті gov. Ціна такого заходу понад 200 доларів з людини.

В кінці залишиться лише інтерв'ю, точна дата якого буде вислана по електронній пошті. Запрошення на нього потрібно роздрукувати і взяти з собою. Якщо все вирішується на користь претендента, він обзаводитися «зеленої карти» терміном на 6 місяців. Швидка інтеграція до чужої країни і нового суспільства дозволить без особливих проблем продовжити цей період на більш тривалий термін.
Грін Карта 2019 - лотерея в США. Дата подачі
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають