• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Гра престолів 8 сезон в 2019 році. Коли вийдуть нові серії

Одним з найбільш популярних і улюблених серіалів в усьому світі вважається, звичайно ж, Гра престолів. Спочатку незвичайна історія з еротичним підтекстом і незвичайним сюжетом перетворилася в захоплюючу теленовелу, що розповідає про матір драконів, Кхалісі, Дейенеріс Таргаріен. На сьогоднішній день, напевно, немає такої людини на землі, який жодного разу не чув про це серіалі.
Гра престолів 8 сезон в 2019 році. Коли вийдуть нові серії

Спочатку творці картини обіцяли її фанатам, що 7 сезон стане фінальним, проте в 2015 році стало відомо, що до виходу готується по-справжньому феєричне продовження. За словами продюсерів Ігри престолів, саме 8 сезон поставить крапку в спробах Дейенеріс повернутися в Сім Королівств і відвоювати законний Залізний Трон. Останні серії теленовели були зняті настільки якісно, ​​а гра акторів виявилася настільки реалістичною, що зараз фанатам серіалу складно собі уявити його закінчення. Залишилося тільки дізнатися, коли вийдуть нові серії, і чим же порадує Гра престолів 8 сезон в 2019 році.

Дата виходу

За попередніми оцінками організаторів, зйомки серіалу повинні закінчитися влітку нинішнього року. Правда, через величезної кількості масштабних постановок і бойових сцен цей процес може трохи затягнутися. Поки пілотна серія чергового сезону Ігри престолів запланована на початок 2019 року, хоча конкретна дата ще не обмовляється. Фінальна частина серіалу буде складатися з 6 епізодів тривалістю від 90 до 110 хвилин кожна. Можна було б зробити закінчення серіалу більш тривалим, але для цього просто не вистачає матеріалу.

Автор книги «Пісня льоду і полум'я» Джордж Р. Р. Мартін так і не встиг закінчити свій твір, а тому майбутні поневіряння Кхалісі знімаються з чернеток твори. Ще один нюанс - скорочення серій прямо пов'язане з бюджетом картини, який в останні роки став просто нереально великим. До речі, зйомки кожної з серій обходяться в багатомільйонні «чеки», але, якщо чесно, готовий продукт того варто.

У сценарій 8 сезону включені сюжетні лінії, взяті з бесіди з творцем Семи Королівств, а тому в друкований аналог Гри престолів знайти щось подібне не вдасться.
Гра престолів 8 сезон в 2019 році. Коли вийдуть нові серії

Сюжет картини

Звичайно ж, дізнатися, про що саме йтиметься у продовженні серіалу практично неможливо, так як ця інформація суворо оберігається прес-службою теленовели. Нагадаємо, що в останній вийшла серії глядачі побачили почали зароджуватись між двома центральними героями - Дейенеріс Таргаріен і Джоном Сноу. Ось тільки, як виявилося, вони є родичами.

Вся подальша інформація є не більш ніж спойлерами, а тому її достовірність вкрай сумнівна.

Намічається битва між двома драконами - Рейгалом і Візер. Мертвий звір переможе над своїм живим братом, після чого Бран Старк перенесе власний розум в крижаного звіра, щоб знищити Короля Ночі.
Армія мерців нападе на сіверян. Ті, кому вдасться вижити в сутичці, об'єднуватися, щоб спільними зусиллями спробувати знищити противника. Серсея Ланністер не захоче брати участь у кривавій війні.
Дейнеріс носить під серцем дитину Джона Сноу. Дитя, народжене в любові, стане великим правителем Семи Королівств.
Главою будинку Старков виявиться Санса. Їй доведеться зробити все залежне, щоб впорається з Серсеей.
Драконівські навіки не буде завершитися. Про це стане відомо зі слів Мейстера Еймон. Виявляється, дракони - безстатеві істоти, мінливі, як саме полум'я. Навіть коли Дрогон залишиться зовсім один, він зможе відкласти яйце і продовжити свій рід.

Чи не правда, інтригуючі новини? Вже не терпиться побачити, чим же завершиться ця феєрична історія.
Гра престолів 8 сезон в 2019 році. Коли вийдуть нові серії

Актори серіалу

Незважаючи на тривалість теленовели, головні герої сюжетної лінії, як і актори, що грають їх, залишаються незмінними.

Емілія Кларк виконує головну жіночу роль Дейнеріс Таргаріен, останню представницю роду Таргаріенов. У серіалі її ще називають Матір'ю Драконів Неопалимої і Бурерождённой. Протягом усіх сезонів дівчина намагається повернути собі трон, що належить її батькові - Божевільному Королю Ейріса Таргаріенов. Вважає однією з основних своїх завдань викорінення рабства. Прекрасно справляється не тільки з величезною армією і підлеглими, а й з драконами, яких Дейнеріс вважає власними дітьми.
Кіт Герінґтон виконує головну чоловічу роль Джона Сноу або Ейгона Таргаріен. Інші його прізвиська - Король Ночі і головнокомандувач Нічного дозору. Протягом усього фільму вважався позашлюбним сином Еддарта Старка, хоча насправді його батьки - Ейріс Таргаріен і Ліан, сестра Неда.
Лена Хіді - Серсея Ланністер, що є правителькою Семи Королівств. Заради вищої мети залишатися на троні готова піти на все - інтриги, маніпуляції, брехня і вбивства. Була одружена з Робертом Баратеонов, хоча все її 3 дитини народжені від брата-близнюка Джеймса Ланністера.
Микола Костер Вальдано - грає Джеймі Ланністера, того самого брата Серс. Чи не остання людина в Семи Королівства - головнокомандувач королівської гвардії. Все життя Джеймс любить свою сестру, а тому сліпо довіряє їй і часто стикається з різними труднощами. В останньому сезоні він усвідомив, що Серсея вирішила укласти мир зі своїми конкурентами лише заради власної вигоди, а тому вирішив залишити родичку і відправитися на Північ.
Пітер Дінклейдж - Тіріон Ланістер, брат Джеймса і Серс Ланністеров. Його батько завжди люто ненавидів молодшого сина через його зовнішності, а тому не упускав можливості постійно дорікати Тіріона. В один з моментів насмішок молодший Ланністер не витримав, і вбив Тайвіна. Ненавидить Серс, а тому бажає їй тільки смерті.

Звичайно ж, серіал переповнений іншими, не менш видатними персонажами, але тільки ця п'ятірка героїв вважається найцікавішою для глядачів.
Гра престолів 8 сезон в 2019 році. Коли вийдуть нові серії

Знімальна група

На даний момент «головнокомандувачем ланкою» проекту є кілька людей: сценаристи і продюсери Брайан Когмаг, Девід Бениофф, Дейв Хілл і Ден Вайс. Саме цю четвірку людей слід подякувати за барвистий і динамічний сюжет.

До Ігри Престолів Девід Бениофф вже займався роботою над такими відомими картинами, як «Той, що біжить за вітром», «Троя» та інші. Режисер останнього сезону проекту, Девід Наттер, теж може похвалитися кількома видатними роботами. Отримав нагороду «Еммі» за Гру престолів. Не менш талановитим визнаний і режисер картини Мігель Сапочник. Світ заговорив про нього після виходу в прокат фільму «Різники».

Спочатку всі сюжетні лінії Ігри престолів належали перу автору книги «Пісні льоду і полум'я» Джорджа Мартіна, але після закінчення першого сезону його робота в проекті припинилася. Зараз Мартін виступає тільки в якості консультанта.
Гра престолів 8 сезон в 2019 році. Коли вийдуть нові серії

Зйомки 8 сезону

У вересні минулого року стартував кастинг акторів для фінальної частини нашумілої саги. Уже в кінці жовтні почалися зйомки. Ще в 2016 році керівники проекту підписали контракти з усіма головними акторами серіалу - мабуть думка про продовження телешоу відвідала їх ще тоді. Бюджет 7 сезону виявився одним з найбільш витратних - зйомка однієї лише серії обходилася в 15 млн доларів. Фінальна частина «Престоліани» виявиться не менш дорогим.

Залишилося тільки дочекатися виходу чергових серій полюбилася всім картини, щоб дізнатися, чим же закінчиться найцікавіше протистояння льоду і полум'я.
Гра престолів 8 сезон в 2019 році. Коли вийдуть нові серії
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають