• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Чи буде третя світова війна в 2019 році

Постійні світові заворушення змушують громадян країни бути в курсі прогнозів на найближчий час. Більшою мірою це відноситься до городян, але і сільські жителі теж хочуть знати наскільки безпечно зараз живеться в світі. Чи буде третя світова війна в 2019 році чи ні — залежить від людства, але деякі передумови для конфліктів явно є. Залишається розібратися в тому, яка вірогідність воєнних дій і, найголовніше, де вони можуть відбутися.

Три військові версії від експертів та істориків



Чи буде третя світова війна в 2019 році
Щорічно всі бажаючі передбачають, науково прораховують або аналізують імовірність негативних світових подій. Третя світова війна в таких прогнозах — це як кінець світу, тотальні конфлікти також пророкують майже кожен рік. До 2019 року «доспіли» 3 можливі версії:

 • Війна почнеться між Росією і Європою.

 • Конфлікт Ірану та Ізраїлю втягне багато країн.

 • Хакерські дії терористів приведуть до ядерної атаки.


 • Кожна версія має під собою певну основу. Можна навіть сказати, що ймовірно одноразова виникнення всіх трьох ситуацій. З тієї ж самої ступенем ймовірності можливо відсутність усіх трьох версій, тобто це буде просто відсутність війни світового масштабу. При цьому про можливі видах початку світових військових дій варто знати детальніше, щоб не панікувати при будь-якому падінні літака або неприємному розмові глав різних держав.

  Передбачувана війна Росії і Нато



  Чи буде третя світова війна в 2019 році
  Варіант військового конфлікту між РФ і Європою висловив історик із Франції Філіп Фабрі. Багато років учений займається ретроспективним аналізом різних війн між державами, складаючи на основі отриманих даних незвичайний трактат під назвою «Атлас прийдешніх воєн». Дослідник припускає, що військові дії неминучі, до того ж є навіть ймовірні часові межі. Фабрі вважає, що конфлікт відбудеться в період з 2019 по 2024 причому завуальованим агресором буде Росія.

  Передбачувані події будуть розвиватися за такою схемою:


 • РФ вторгнеться в Прибалтику.

 • Нато з Польщі вирішить дати відсіч.

 • Кибергении з Кремля атакують військові бази Польщі та Німеччини.

 • Російські війська поглибляться на захід, але не чіпатимуть Францію, примусивши її до нейтралітету.

 • Далі Росії набридне грати в переможця, тому вона на цьому заспокоїться.



 • Якщо ніхто не дасть РФ в цей момент повноцінний відсіч, то до кінця 2024 року конфлікт буде вичерпаний, при цьому історик з Тулузького університету не уточнює, що далі станеться з країнами Прибалтики, а також з Польщею, Німеччиною та іншими сусідніми державами.

  Варто зауважити, що при всій помітною зухвалості Росії, американці на думку Фарби залишилися осторонь. Більш того, США відверто «кинули» своїх європейських союзників, хоча за багатьма передумовами саме Америка хотіла б знизити вплив і Рф, і Китаю. У разі війни США з Росією, шляхом об'єднаних з НАТО зусиль, шанси здобути перемогу були б високі, але француз припускає, що це протистояння почнеться пізніше.

  За його припущеннями Америка буде чекати більш хаотичного моменту у світовій обстановці, а також постарається очистити Атлантику від підводних човнів, що належать РФ. Після цього США може нанести ядерні удари по Китаю і Росії, причому що ж послужить пуском настільки відкладеної реакції Фарби не уточнює.

  Третю світову війну почнуть Ізраїль та Іран



  Чи буде третя світова війна в 2019 році
  Ряд експертів, що спеціалізуються на аналізі ситуації на Близькому Сході, припускають високу ймовірність виникнення міжнародного конфлікту, що загрожує вилитися в світову війну. Можливо початок «перейми» між Іраном та Ізраїлем, прецеденти вже були. На думку аналітиків в 2017 і 2018 роках Іран надмірно активно бере участь в інших справах, одночасно ведучи якусь дивну політичну гру, покликану приховати від населення явні економічні проблеми. Останнім часом Іран відзначився в 3 не найбільш спокійних діях.

  Перше — це участь іранських бійців у війні в Сирії. Під другим мається на увазі підтримка ліванських загонів організації «Хезболла». Третє стосується безпосередньо Ізраїлю — після перехопленого над своєю територією в лютому 2018 року іранського безпілотника з боку «Землі обітованої» був нанесений попереджувальний удар. Цей вчинок призвів до відповіді від Сирії — їх ППО усвідомлено збили ізраїльський F-16. Якщо ситуація продовжить погіршуватися, то ймовірність стрімкого залучення інших країн у конфлікт може зрости.

  Міжнародні хакерські дії терористів



  Чи буде третя світова війна в 2019 році
  До військових конфліктів світового масштабу можуть призвести дії комп'ютерних вірусів, свідомо спрямованих терористами і професійними хакерами. У першу чергу варто побоюватися киберуязвимостей в оборонних, ракетних та інших комплексах різних країн. Проникнення вірусу, провокуючого передачу доступу і управління іншим особам, здатне призвести до непередбачених подій.

  Саме такий варіант може стати початком третьої світової війни в 2019 році. Якщо припустити, що зловмисники отримають доступ до управління будь-яким видом ракет будь-якої держави та запустять їх, атакувавши іншу країну, то ступінь різкого розв'язування війни зростає майже до неминучості. Особливо небезпечні в цьому випадку ядерні боєголовки, втім і звичайними ракетами можна нанести серйозної шкоди світу. Якщо ж припустити, що буде отримано доступ ракет різних країн, або ж, їх спрямують проти декількох держав, то відбудеться неймовірно потужний руйнівний конфлікт. Також є ймовірність цілеспрямованої вірусної розсилки недостовірних вказівок для вищих військових службовців шляхом хакерських атак. Це теж здатне призвести до розв'язування війни з будь-якою державою, запланованим терористами.

  Чи буде третя світова війна в 2019 році достовірно невідомо, хоча з вищевикладеної інформації, можна точно сказати, що ймовірність її початку досить висока. Як би не розвивалися події далі, простим людям варто сподіватися на краще, а не жити в страху перед потенційно можливим початком бойових дій.

  Відео про третю Світову війну



  Чи буде третя світова війна в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають