• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Ціни на Золото в 2019 році

Зберігання коштів на металевих рахунках і навіть в реальних ювелірних злитках вже давно перетворилося в одну з галузей інвестування. При цьому часто в якості основного виду вкладу використовується золото в його натуральному вигляді або віртуальному еквіваленті. Ціни на Золото в 2019 році в першу чергу цікавлять тих, хто вже тримає в цій валюті» свої заощадження, хоча є і просто спостерігачі, які готуються зберігати в металі гроші або ж прагнуть заробити на різниці вартості.

Зв'язок вартості унції золота з світовою кризою


Ціни на Золото в 2019 році


Проста економічна заповідь про попит породжує пропозицію, відома багатьом. Ті, хто трохи більше обізнаний в економічних нюанси знає, що виражений попит автоматично підвищує ціну за відсутності необмеженого пропозиції. Золото — це не той метал, який валяється на дорозі, тому його пропозиція не таке вже вільний. Безумовно, купити свою «крихітку» або навіть цілий злиток можна майже в будь-якому банку країни, але при скачках попиту спостерігається і зростання вартості.

У період незрозумілих і тривожних явище у світовій економіці традиційно відбувається зростання вартості цього металу. Логіка пересічних покупців і великих інвесторів проста — золото має фізичну форму і навряд чи повністю знеціниться, як це може статися з валютою будь-якої країни. Розмір стрибка вартості пов'язаний і з «глибиною» кризи — при тривалих негативних періодах в економіці ціна золота постійно зростає. Причому гострота негативних явищ або просто стагнація світової економіки по-різному впливають на вартість цього дорогоцінного металу. У першому випадку можливі активні злети цін, а при застоях досить повільне, але постійне підвищення вартості.

Варто припустити і зворотний розвиток подій — навіть повільне, але помітний розвиток світової економіки та відносно спокійна обстановка приводить до іншої реакції ціни дорогоцінних металів. Попит на нього повністю не зникає, але й не зростає, а іноді навіть виражено знижується. Це не призводить до обвалення вартості, але все ж негативно позначається на ціні. До того ж на вартість золота безпосередньо впливають «політичні ігри», особливо в момент нарощування великими країнами реальних запасів цього металу.

Різні види прогнозів цін на золото в 2019 роціЦіни на Золото в 2019 році


Агентство прогнозування економіки (АПЕ) передбачає досить виражені зміни вартості металу на протязі всього року. Причому 5 місяців в році буде спостерігатися падіння ціни, а до грудня вартість майже повернеться до січневої, хоча буде дещо менше. Максимальний місячний приріст вартості прогнозується АПЕ в червні 2019 року в розмірі 53%. За унцію на думку АПЕ в цей період буде покладатися 1519$. Це найвища вартість у році. У серпні трапиться максимальне падіння вартості — за місяць мінус 62%, причому в липні теж буде негативна динаміка, тому ціна тройської унції встановиться в 1400 доларів. Мінімум річної вартості АПЕ прогнозує в листопаді, після чергового падіння ціни на 32%. Після мінімальної ціни у розмірі 1320$ за унцію вартість зросте на 2%, тому в грудні очікується курс на золото 1346 доларів.

Василь Якимкин, є доцентом РАНХиГС при президентові РФ, говорить про те, що серед експертів у біржовій торгівлі існує різниця думок у масштабах цін. Спрямованість єдина — ціна на тройську унцію буде вище 1300 доларів. При цьому деякі навіть припускають можливість феноменального стрибка до 2000 і навіть 3000$. Більш стриманий прогноз пропонують аналітики інвестиційного британського банку HSBC — ціна на золото в 2019 році буде коливатися в районі 133 тисяч доларів за унцію. Таку ж думку мають і аналітики Bank of America, за їх прогнозом очікується вартість 1300 доларів.

Є і більш негативні прогнози, передбачають вартість унції менше тисячі доларів. Таких песимістичних прогнозів небагато, але вони є. В цілому варто покладатися на той прогноз, до якого схиляється більшість аналітиків з різних країн, але все ж обов'язково дотримуватися правила поділу інвестицій.
Ціни на Золото в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають