• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2019 рік

Звичайно, люди найчастіше довіряють саме фактам, але це правило не відноситься до різним прогнозам, які відкривають для народу таємницю майбутнього. Пророцтва користувалися популярністю на протязі всієї історії людства. Самих провісників боялися і поважали і завжди уважно вивчали їх слова. І навіть зараз, коли приходять важкі часи, люди намагаються будь-якими способами дізнатися, що їх чекає. Скласти приблизну картину майбутнього можна вивчивши свіжі прогнози астрологів для України на 2019 рік. Як відомо, Україна зараз переживає дуже важкі часи. Труднощі проявляються майже в кожній сфері життя. А тому люди щодня читають новини і чекають, що, нарешті, натраплять на позитивний заголовок, який розповість про благу звістку. Однак деякі не читають пресу, а віддають перевагу саме прогнозами від відомих екстрасенсів і астрологів, які бажають поділитися своїми знаннями про прийдешнє майбутньому. Варто відразу сказати, що більшість людей з незвичайними здібностями говорили про 2019 як про дуже перспективний рік для України і всього світу.

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2019 рік


Слова відомого Едгара Кейсі

Едгар Кейсі – це дивовижний екстрасенс, який завдяки своїм прогнозами здобув світову славу. Справа в тому, що всі його слова збувалися з завидною точністю. Але найчастіше більше інтересу викликало те, як саме він здійснював свої прогнози. Віщун поринав у стан гіпнотичного сну і бачив майбутнє. З-за цього його стали називати «Сплячим пророком». На жаль, передбачення Кейсі на 2019 рік для України позбавлені особливої конкретики. Всі його слова були узагальнені і могли трактуватися по-різному. Екстрасенс говорив про те, що в світі станеться конфлікт між двома братніми народами, який буде тривати дуже довго. А ось про те, коли це все закінчиться, Едгар нічого не говорив.

Думка Валерія Московченко

Валерій є дуже відомим астрологом. Він каже, що доля України повністю знаходиться в руках народу і їм самим доведеться будувати своє майбутнє. Небесні світила, звичайно ж, не залишаться осторонь, а всіляко допомагати працьовитим громадянам, які будуть працювати на благо країни. При цьому астролог каже, що люди не повинні приховувати свою думку, його потрібно відкрито виражати, треба відстоювати свою позицію. Якщо народ буде вести себе так, як у своїх прогнозах описує Валерій, то через деякий час олігархи і диктатори повністю залишать уряд. Їх місця займуть активні і чесні вихідці з народу, які приведуть Україну до процвітання. Також віщун приготував застереження для українців. Можливо, буде новий Майдан. Така подія може статися на хвилі загального невдоволення або ж під час зміни влади. У будь-якому випадку новий Майдан призведе до серйозних конфліктів всередині країни, а Україна і так виснажена. Тому треба постаратися уникнути чергової революції. В цілому, астролог запевняв, що курс валют з часом змінюватиметься, а інфляцію буде зменшуватися. Україну чекає світле майбутнє та процвітання.

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2019 рік


Пророцтва знаменитого Влада Росса

Коли люди починають цікавити пророцтвами, то часто плутаються в тому, який прогноз ясновидців 2019 для України варто уваги, а які є лише спекуляцією. Таким чином, передбачення Влада Росса – це те, з чим обов'язково варто ознайомитися кожному, хто бажає дізнатися про майбутнє. Український екстрасенс говорить, що він бачить світле майбутнє своєї держави. В майбутньому буде багато хороших змін. Наприклад, всі захоплені Росією території знову стануть українськими, а також припиниться озброєний конфлікт на сході. Почнеться це все з невеликих позитивних зрушень у 2019 році. Також Влад запевняв, що в країні стабілізується економічна ситуація, а люди почнуть жити набагато краще. Зміниться влада і біля керма виявляться дійсно гідні того українці. Ресурси і можливості країни будуть використовуватися з розумом і строго за призначенням. В цілому, Україна повільно, але впевнено йти до кращого майбутнього. Правда, на все це підуть роки. Ось тільки Влад Росс сказав, що про Крим, можливо, доведеться забути. Він більше не буде володіннями України. З часом у Росії почнуться проблеми, які виллються в зміну влади і розпад держави на кілька частин. Ці частини почнуть активну боротьбу за землі, в яку потім наберуть та інші країни. Крим виявиться нікому не потрібним і тільки Туреччина буде в ньому зацікавлена, а тому вона, швидше за все, отримає цей півострів.

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2019 рік


Що говорила Матрона про майбутнє України?

Дуже багато інтересу викликають передбачення Матрони для України. На жаль, передбачення Матрони виявилися мізерними на подробиці і деталі. Вона лише сказала, що темні часи для України рано чи пізно закінчаться. Війна також мала завершитися. Великою загрозою для всього світу буде глибокий економічну кризу, на боротьбу з яким доведеться витратити дуже багато часу. Проте обов'язково прийде день, коли він скінчиться, і Україна буде процвітати. Варто знати, що Матрона не так часто робила якісь прогнози або пророцтва. Зазвичай вона була повністю зосереджена на зцілення людей. Матрона була небагатослівна, а якщо і говорила щось, то лише узагальнено. Це причина, по якій її слова досі вивчаються і трактуються в різних варіаціях.

Що знає про майбутнє Павло Глоба?

Якщо ви цікавитеся прогнозами про майбутнє, то потрібно обов'язково вивчити заяви Павла Глоби, тому що він вже неодноразово називав події, які незабаром збувалися. Всесвітньо відомий астролог стверджував, що всі ті біди і проблеми, які огорнули планету і е жителів можу знову проявитися найближчим часом. Складно сказати, що саме станеться. Це може бути нова хвороба чи війна. Однак весь світ буде стояти перед лицем небезпеки. Що стосується безпосередньо України, то Павло не називав для неї ніяких точних дат. Він описав лише певний період, який розтягується на кілька років. Держава буде перебувати в складній економічній ситуації, а криза буде диктувати свої умови. З часом українці все ж зможу здолати кризу. А от політичний аспект залишився без позитивних прогнозів. Павло Глоба розповів, що завойовані Росією території, швидше за все, залишаться під її контролем. На жаль, розкол вже не зупинити. Однак відомий астролог поспішив заспокоїти всіх і сказав, що чвари все ж закінчаться і настане мир. З часом старі образи будуть забуті, а українці і росіяни знову стануть братськими народами. Обидві держави стануть частиною нового союзу, який замінить собою Євросоюз і НАТО.Пророкування від старців

Багатьох порадувало те, що пророцтва старців для України на 2019 рік виявилися дуже оптимістичними. Однак Афонські старці все ж змогли здивувати народ. Вони сказали, що є всі шанси на відродження колишньої Русі, столицею якої буде саме Київ. Згідно словами старців, закінчуються погані часи для народу, і в 2019 році буде багато позитивних змін, хоч і не всі вони будуть на поверхні. Також старці розповідали, що в країні активно буде змінюватися влада. Головну посаду займе новий і чесна людина, яка виведе державу на новий рівень. Більше не буде корупції та безробіття, а Україна стане прикладом для багатьох країн. Військовий дії скоро завершаться, а країна зможе стати повноцінним членом Євросоюзу.

Що говорить Пахом?

Відомий екстрасенс теж робив свої пророцтва щодо України. Він передрікав, що українцям буде дуже складно, але вони зможуть подолати економічну кризу і переживуть всі біди. Насправді передбачення Пахома на 2019 рік для України дуже позитивні і обіцяють країні хороше майбутнє. Пахом говорив, що час, коли криза буде підходити до свого завершення, буде дуже нестабільним. Вся фінансова сфера буде сходити з розуму, а курси валют будуть змінюватися на кілька одиниць чи не щогодини. Як тільки влада вирішать регулювати цю ситуацію, криза буде завершено. Крім того, Пахом передрікав зміну уряду. На зміну всім нинішнім політикам прийдуть нові особи, які будуть кардинально відрізнятися від своїх попередників. Однак відомий екстрасенс утримався від коментарів з приводу війни та природних катаклізмів. Пахом знав, що станеться певний розкол, а кордон Росії змінить своє положення. Однак Україні це піде тільки на користь, і вона почне свій розвиток з чистого аркуша. Ясновидець передбачав кінець світу. Він сказав, що все почнеться в Європі. Актуальні проблеми стануть масштабнішими, і ніхто не зможе уникнути саморуйнування. В результаті людство просто припинить своє існування.
Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2019 рік


Передбачення Максима Гордєєва

Після того, як Максим вивчив розклад карт таро, але заявив, що Україна повинна якомога серйозніше поставитися до виборів. Саме вони будуть вирішувати долю держави. Нинішню олігархічну владу неодмінно потрібно замінити, інакше нічого хорошого з цього не вийде. Максим також розповів, що під влади відбудеться своєрідний розкол. Тільки сили, спрямовані на успішне проведення реформ, зможуть привести її до кращого майбутнього. Головне уникнути нерозуміння між людьми і урядом, лише тоді все буде добре. Ось такими є прогнози українських екстрасенсів для України в 2019 році, а також відомих астрологів і ясновидців зі всього світу. В цілому, варто чекати позитивних змін, але українцям доведеться пережити ще чимало труднощів.

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2019 рік
Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають