• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Важливі прогнози для України і Росії в 2019 році

Передбачення, які були зроблені відомими провидцями, ясновидцями і екстрасенсами ще досить давно, навіть сьогодні хвилюють не тільки простий народ, але і державну владу. Люди здавна прислухалися до слів тих, хто бачив майбутнє чи може його передбачити. Зараз дуже великий інтерес викликають важливі передбачення для України і Росії, так як озброєний конфлікт між цими двома державами давно перестав бути локальним і зараз в нього залучена вся світова громадськість. Насправді передбачення є погані і хороші. Деякі з них серйозно суперечать один одному. З-за цього у людей з'являються сумніви, і вони перестають довіряти прогнозами. Також люди воліють довіряти позитивним пророцтв, а не негативним. Але насправді довіру до екстрасенсів та ясновидців – це справа кожного. Треба вивчати хороші і погані прогнози, а потім робити для себе висновки. Так можна скласти приблизну картинку майбутнього, яка дозволить вам зрозуміти, чого варто чекати незабаром.

Важливі прогнози для України і Росії в 2019 році


Відносини між Україною і Росією

Найбільшою популярністю користуються прогнози відомої на весь світ Ванги. Вона неодноразово пророкувала майбутнє, а через деякий час її пророцтва збувалися з великою точністю. Є навіть передбачення Ванги для України-Росії. Воно свідчить, що відносини між двома братніми народами через багато років налагодяться. Але це станеться не так скоро, як хотілося б. Головним приводом примирення стане зміна влади, яка буде відбуватися в двох державах. Якщо в Росії ситуація просто стабілізується, і люди продовжать жити так, як жили раніше, то в Україні зміни в політичному аспекті призведуть до економічного злету, змін в плані того, як влаштована країна. В цей час відбуватиметься масова міграція українського народу в країни Європи і т е місця, де вони зможуть заробляти більше і жити краще. Таке переселення можна спостерігати вже зараз, адже українці масово їдуть у Польщу на заробітки. До того часу, коли справи в Україні налагодяться, люди почнуть потихеньку повертатися. Навіть число іноземців, які будуть бажати осісти тут, значно збільшиться. Країна почне переживати роки свого бурхливого розвитку. Будуть відкривати нові підприємства, бізнес почне процвітати. Але це все стане можливим тільки після того, як до влади прийдуть нові люди, яких зараз немає в урядових колах.

Важливі прогнози для України і Росії в 2019 році


Неточності в прорицаниях

На жаль, всі ті прогнози, які робила Ванга, є вкрай неточними. Вона говорила лише в загальних рисах. В результаті всі слова, сказані ведуньей, вивчаються і трактуються по-різному досі. Там було багато різних виразів, які все ще залишаються незрозумілими. Тому дослідники кажуть, що слова ясновидиці можуть бути накладені на події в будь-якій європейській державі. Але поки що більше всього підходить під опис саме Україна. Насправді Ванга пророкує про те, що чекає Україну, приділяючи увагу не стільки самій Україні, скільки Росії. Вона говорила про новому главі країни, який і стане причиною багатьох змін. Одного разу в Росії люди стануть незадоволеними діями свого правителя. Почнуться акції, мітинги, протести й пікети. Звичайно, їх постараються якомога швидше придушити. В результаті почнеться справжній бунт, який чимось нагадуватиме події Майдану. До влади в результаті прийде нова людина. Подейкують, що він був народжений під знаком Стрільця. Саме він піде мирним шляхом і зможе припинити братовбивчу війну. Не буде більше порожніх обіцянок, безробіття, голоду та інших проблем. Від змін в Росії Україна нарешті заживе краще. Вона зможе не тільки налагодити відносини з сусідніми країнами, але ще й зможе інтегруватися в Європу. Однак, про такий розвиток подій відома Ванга говорила не так вже й багато, як хотілося б. Також Україні пророкують бурхливий розвиток технологій. Можливо, саме тут вийде відкрити новий джерело енергії, який стане революцією в енергетичній сфері. Такі відкриття допоможуть українцям не тільки вийти на новий технологічний рівень, але ще і помітно піднятися в очах інших країн. Також пророцтва Ванги для України на поточний рік говорить про те, що медицина цієї країни буде процвітати. Вся суть в бойових діях, які все ще ведуться на сході. Вони змусять людей приділяти здоров'ю та життю набагато більше уваги. В такому випадку будуть відбуватися нові відкриття і прориви у сфері медицини. Вирішуючи першочергові питання, українські лікарі зможуть відкрити нові ліки і вакцини, які в подальшому будуть використовуватися для боротьби проти найстрашніших хвороб, що тероризують увесь світ вже багато років. Нейрохірургія теж вийде на новий рівень. Бійці будуть повертатися з війни паралізованими, без рук, ніг та інших частин тіла. Тому ця галузь буде буквально змушена розвиватися. З часом лікарі зможуть вирішувати різноманітні проблеми, а зробити людині нову руку буде простіше, ніж вилікувати кашель.

Важливі прогнози для України і Росії в 2019 році


Що буде з військовим конфліктом?

Не можна забувати і про передбачення війни Україна-Росія в 2019 році, які звучать від багатьох екстрасенсів. Однак кожен віщун бачить результат цього конфлікту по-різному. Пророкування від Ванги з цього приводу вже відомі. А ось інші ясновидці кажуть, що результат війни буде залежати саме від дій української влади і самого народу. Ті, хто зараз опинилися на території Донбасу, повинні будуть зробити дуже важливий вибір. Зараз на них тиснуть з усіх боків. Якщо жителі Донбасу встануть на бік Росії. То вони і надалі будуть залишатися її частиною. Але якщо мешканці цих земель захочуть залишитися частиною України, то їм доведеться показати себе, пережити чимало випробувань. З-за цього всього результат на окупованих територіях все ще залишається справжньою загадкою. Тільки зробивши правильний вибір, народ зможе залишитися єдиним і нерозподільним. Саме так Україна стане прикладом для багатьох держав і покаже, чого вона варта.Пророкування інших екстрасенсів

Ті, хто цікавляться питанням майбутнього, точно знають про казахську ведунью Віру Ліон. Вона теж робила свої прогнози про те, що чекає Україну в 2019 році, правда, дуже негативні. Ясновидиця не раз стверджувала, що Росія зможе взяти верх у збройному конфлікті. Пройде деякий час і ті республіки, які не побоялися відколотися, отримають всесвітнє визнання. Ось тільки багато хто вважає такий прогноз всього лише пропагандою. Все те, що відбувається на даний момент, суперечить сказаному. Варто згадати хоча б переговори та Мінські угоди. В цих землях швидше запанує мир, а не війна. А от прогноз Едгара Кейсі чимось нагадує слова Ванги. Він такий же неточний і завуальований, що ускладнює його однозначне трактування. Сам Едгар говорив, що рано чи пізно ця страшна війна закінчиться. Переможців в ній не буде, тому що обидві країни отримають небачений збиток і понесуть занадто великі втрати. Вони зрозуміють, що світ – це необхідність. Так почнеться новий етап співпраці між Україною і Росією. Невідомо, до чого він призведе, але обидві країни точно заживуть краще, ніж раніше.

Нові правителі

Про нового президента РФ вже було сказано. Він буде йти мирним шляхом, так як усвідомлює залежність його держави від міжнародних спілок. Пророкування екстрасенсів для України 2019 розповідає про нового керівника, який буквально стане принцом на білому коні. Перш за все, ця людина буде простим вихідцем з народу. У нього будуть ідеали, які стануть відрізнятися від нинішніх. В результаті ті політики, що засідають зараз, навряд чи захочуть бачити у владі нове обличчя, якому притаманна корупція. Із-за невідповідності нового лідера почнуться чвари. Цей чоловік повинен як можна швидше обзавестися підтримкою народу. Тільки так він зможе вистояти. Як тільки цей самий принц прийде до влади, країна почне йти шляхом ґрунтовних реформ. Україна буде процвітати. З часом старі політики зрозуміють, що їм вже нічого робити у владі і просто підуть. Ось тоді Україна і стане схожою на європейські держави. Вона зможе змінитися до невпізнання і досягти небачених висот. Держава почне жити інакше, а народ більше не буде знати бід, розрухи і горя.

Важливі прогнози для України і Росії в 2019 році
Важливі прогнози для України і Росії в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають