• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Екстрасенси про те, що чекає Україну в 2019 році

Незважаючи на активний розвиток науки, прогнози і пророцтва все одно не залишились забуті. Навіть зараз вони грають велику роль. Не тільки простий народ, але навіть високопоставлені політики прислухаються до слів відомих екстрасенсів і пророків, щоб дізнатися, що чекає їх у найближчому майбутньому. Досить багато говорили екстрасенси про те, що чекає Україну в 2019 році. Зараз ця тема у всіх на слуху, адже конфлікт, який триває на сході України давно перестав бути локальним і охопила всю світову громадськість. Пророкування про майбутнє української держави озвучувалися ще дуже давно. Хтось говорив про це мигцем, неточно і розпливчасто. Але якщо навчиться правильно трактувати слова пророків і накласти їх на події сьогоднішніх днів, то можна отримати картину застережень і того, що чекає народ і вся держава в найближчому майбутньому. Свої прогнози не соромляться робити відомі ясновидці, астрологи, екстрасенси, пророки і віщуни. Ось тільки кому з них вірити, а кого назвати брехуном – це вибір кожного.
Екстрасенси про те, що чекає Україну в 2019 році


Загальний прогноз

Деякі віщуни говорили про те, що чекає Україну в поточному році точно так само, як і прості політологи. Всі вони вірять, що конфлікт на сході України нарешті завершиться і настане довгоочікуваний мир. Ось тільки кризова ситуація нікуди не відступить. Вона давно просочилася не тільки в економічну сферу, але навіть на політичну і соціальну. Це означає, що українці ще довгий час будуть заліковувати рани і відходити від недавніх подій. В цілому ясновидці кажуть, що нестабільність буде мучити Україну ще довгі роки, але насправді це буде можливість, яка дозволить державі серйозно перетворитися. Якщо об'єднати всі передбачення в одне ціле, то вийде, що:
 • українців чекають серйозні і грунтовні зміни в головних державних сферах. Країна почне потихеньку вибиратися із затяжної кризи, але це буде відбуватися не так швидко, як хотілося б;
 • не тільки народу, але уряду треба скласти план розвитку на майбутнє, погодивши його з усіма сферами. Всі духовні і фізичні сили повинні бути кинуті на відновлення;
 • повинна відбутися політична чистка. Старі партії і політики буду йти на спокій. Замість цього будуть з'являтися нові молоді лідери, які будуть сповнені життєвих сил і ідей. Саме вони приведуть державу до процвітання;
 • треба не соромитися переймати досвід інших держав. Саме він дозволить провести якісні реформи і зміни, перетворивши країну та її народ до невпізнання.
 • Пророкування екстрасенсів про те, що станеться з Україною в 2019 році, несе в собі більш глибокий зміст, ніж здається на перший погляд. В країні буде відбуватися повне переосмислення того, що відбувається навколо. Це допоможе почати перебудову, змінити безліч застарілих систем. Звичайно, це все буде проходити не так просто, і українці пройдуть через чималу кількість бід. Однак шлях реформування все ж приведе країну до кращого майбутнього та процвітання, якого зараз так прагнуть не стільки політики, скільки прості люди.

  Екстрасенси про те, що чекає Україну в 2019 році


  Політичний аспект

  Більшість ясновидців впевнені, що військові конфлікти, як і сама криза, закінчаться тільки тоді, коли відбудуться зміни у політичному аспекті. Старий уряд буде з часом витіснятися, а до влади прийдуть нові особи. Нове покоління буде правити країною. Однак нова влада повинна бути повністю відвертою і чесною перед своїми виборцями. Лише так вдасться досягти бажаного розуміння. Українці вже давно перейняли європейський вектор розвитку і хочуть почати жити так, як живу люди в Європі. Однак почати жити в європейському стилі буде не так вже й просто. Цьому буде заважати той український менталітет. Люди все ще будуть виносити матеріальний аспект на перший план, а тому стрімке збагачення і велика прибуток – все, що буде їх цікавити. Як тільки такі інтереси відійдуть у минуле, почнуться зміни не тільки в народі, але і в країні.

  Слова відомої Ванги

  Відома болгарська провидиця Ванга давно знайшла собі славу, адже її пророцтва збувалися багато разів і з високою точністю. Зараз активно вивчається передбачення Ванги: Україну в 2019 році чекає продовження військового конфлікту. Провидиця казала, що конфлікт буде тривалим, але він точно не стане причиною початку нової світової війни. Сама провидиця казала про ці часи тільки в загальних рисах, а тому її передбачення до чих пір вивчаються і трактуються по-різному. Нинішній конфлікт втягнув у боротьбу безліч держав. Деякі бачать у цих бойових діях вигоду. Проте всім головам держав треба постаратися вирішити все виключно мирним шляхом.

  Екстрасенси про те, що чекає Україну в 2019 році


  Відносини двох братніх народів

  Є навіть передбачення Ванги про те, що чекає Україну і Росію в цьому році. Воно дуже маленьке і неточним, а тому залишається лише здогадуватися, що насправді станеться з відносинами цих двох держав. Обидва народи мають спільне минуле, а також володіють величезним енергетичним і духовним потенціалом. Ванга пророкувала, що економічні, політичні та соціальні потрясіння будуть турбувати не тільки Україну, але й Росію. У Росії люди теж не стануть довго терпіти несправедливість, а тому зможуть встати і зробити все так, як треба. У країні почнуться акції, протести, мітинги, які уряд буде намагатися придушити. Можливо, станеться справжній збройний бунт. Коли обидві країни змінять своїх правителів, нові люди будуть намагатися домовитися і в результаті буде укладено мир. Сам прогноз віщунки є негативним, оскільки жителям України та Росії доведеться пережити ще дуже багато бід.  Вольф Мессінг і його передбачення

  А ось відомий ясновидець радянського часу дотримувався дещо іншої думки. Він вважав, що розбіжності будуть улагоджені до настання 2020 року. Але знову ж, це буде можливо тільки при зміні уряду. Треба міняти не тільки президента, але і всю всіх інших політиків. Всі ті люди, які раніше були проти корупції, стали її прихильниками. В цьому і полягає проблема. Нове керівництво почне проводити активні зміни, які торкнуться усіх можливих сфер. Нове життя отримає економіка, яка зможе нарешті конкурувати з економіками інших країн і буде гідно триматися на світовому рубежі.

  Чого варто чекати в підсумку?

  Дослідивши всі прогнози ясновидців, екстрасенсів і провидців, можна зробити висновок, що Україну в цілому чекає позитивний сценарій розвитку подій. Однак це довгострокова перспектива. Спочатку народові доведеться пережити немало бід, проблем і розібратися з цією розрухою. Це буде не так вже й просто, як здається на перший погляд. Але через деякий час справи в Україні будуть йти набагато краще. Прийде новий уряд, піде шляхом стрімких і серйозних реформ, а вся країна вийде на новий, небачений раніше рівень. Якщо ви бажаєте заглибитися в цю тему, то обов'язково подивіться відео передбачення, що відбудеться в Україні в 2019 році, яке можна легко знайти в Інтернеті.

  Екстрасенси про те, що чекає Україну в 2019 році
  Екстрасенси про те, що чекає Україну в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають