• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Прогнози Глоби для України на 2019 рік

Навіть в 2018 році люди все ще вірять, що майбутнє можна передбачити, тому не дивно, що багато хто хоче дізнатися прогнози Глоби для України на 2019 рік. Під час економічної та політичної кризи, в якому на даний момент перебуває Україна, прогнози відомого російського астролога стають ще більш актуальними. Зрозуміло, що багатьом цікаво, яким буде курс долара, якою буде ситуація на сході і т. д. Не варто забувати, що в наступному році Україну також чекають президентські вибори, і, якщо поглянути на досить низький рейтинг чинного президента П. Порошенка, можна вже зробити висновок, що президентські вибори в 2019 році будуть досить непередбачуваними.
Прогнози Глоби для України на 2019 рік

Хто такий Павло Глоба?

Як вже було сказано вище, Павло Глоба вважається одним з найбільш відомих астрологів на території України, а також країн СНД. Своїй справі П. Глоба присвятив понад 30 років. За цей час він встиг здобути популярність в ЗМІ, а також видати кілька книг-бестселерів. Станом на 2018 рік Глоба також має власне радіо-шоу і часто з'являється на телебаченні. У той же час Глоба і його дружина (до речі, вона також займається астрологією) привертають увагу скептиків і критиків, які стверджують, що їх пік вже давно позаду і їх сьогоднішні прогнози не мають нічого спільного з реальністю.

Чого чекати українцям?

Прогноз Глоби на 2019 рік для України є досить смутними. Якщо вірити його прогнозам, то в 2019 році Україні безумовно не варто очікувати виходу з політичної та економічної кризи. «Повелителі зірок» стверджують, що в наступному році україна знову може охопити хвиля протестів, однак вони не уточнюють, що саме спровокує ці протести. Знаменитий астролог передбачає, що як президентські, так і парламентські вибори можуть пройти достроково у зв'язку з глибокою політичною кризою в країні. Очікуються, що новий головнокомандувач, який буде обраний в 2019 році, буде представником сузір'я Скорпіон. Що стосується східного військового конфлікту, то тут можна чекати певний прогрес у бік його загасання, однак повного завершення антитерористичної операції очікувати не варто. Військова ситуація в країні, за словами Глоби, покращиться завдяки активності Юпітера. Традиційно Павло Глоба згадав і про кримському питанні, і тут його позиція залишається незмінною – в найближчі десять років українським півострів не стане. Більше того, він передбачає, що в наступні 5-10 років Україна втратить ще одну істотну частину своїх територій. Глоба не зраджує своїм «сепаратистським» настроям і стверджує, що Україна може бути поділена на кілька держав.

Що буде з східним сусідом України?

Експерт по зіркам вважає, що Росія в 2019 році буде поступово виходити з економічної кризи завдяки зростанню цін на нафту. Настільки позитивна тенденція триватиме лише до 2020 року, після чого країни НАТО знову завдадуть істотної шкоди російській економіці шляхом санкцій. Критичних наслідків очікувати не варто, але можлива істотна девальвація рубаючи.
Що стосується зовнішньої політики, то тут у Росії варто чекати істотних успіхів – керівництву країни вдасться «подружитися» практично з усіма колишніми радянськими республіками, створивши сучасну версію СРСР. У той же час Тамара Глоба про Україну на 2019 рік говорила, що примирення з східним сусідом очікувати не варто.
Прогнози Глоби для України на 2019 рік

Чи варто довіряти прогнозами Глоби?

Вище вже було згадано про те, що багато досить скептично ставляться до прогнозів російського футуриста, який здобув неймовірну славу, передбачив катастрофу в Чорнобилі, а також військовий конфлікт в Чечні, одне останнім часом його головні прогнози були вкрай неточними. Давайте розглянемо декілька з них.
 • Павло Глоба зробив прогноз, що в найближчі пару років помре президент Джорд Буш, який тільки був переобраний на другий термін.
 • Зірки підказали астролога, що на президентських виборах в 2008 році в США переможе жінка (тобто Хілларі Клінтон, яка була головним суперником Барака Обами на праймеріз Демократичної партії). До речі, в 2016 році провидець знову передбачив, що на президентських виборах переможе Хілларі Клінтон, однак новоспеченим головнокомандувачем Сполучених Штатів став її ексцентричний опонент від Республіканської партії Дональд Трамп.
 • У 2010 році Глоба вважав, що на українських президентських виборах переможе Юлія Тимошенко.
 • Нарешті, після початку антитерористичної операції Глоба пророкував, що Україна буде розділена вже в 2014 році.
 • Таким чином, можна з упевненістю зробити висновок, що практично всі найважливіші прогнози Глоби, що має відношення до світової або українській політиці не втілилися в реальність. Тому українцям безперечно варто скептично поставитись до того, що говорить Павло Глоба про Україну в 2019 році.

  Актуальні прогнози для всього світу

  Павло Глоба стверджує, що вже найближчим часом людству потрібно приготуватися до економічної кризи. Глобальна криза призведе до втрати авторитету американської валюти, що може привести до її повного знецінення. Саме тому на даний момент футурист продавати «зелень» та інвестувати свої заощадження в європейську валюту. Але, знову-таки, не варто сліпо вірити прогнозам Глоби і поспішати купувати євро, так як більшість експертів вважають, що в 2019 році буде продовжуватись стагнація даної валюти. Саме тому Польща, якої на даний момент керують праві політичні сили, відмовляється входити в єврозону. Також Глоба сам собі суперечить, оскільки в його прогнозах також йдеться про розпад Євросоюзу в 2020 році. Враховуючи «Брексит» і останні антисистемні настрої всередині ЄС, цим прогнозам є сенс вірити, але навіщо тоді обмінювати національну валюту на євро? Російський астролог вважається, що найбільш оптимістичним сценарієм для Євросоюзу є набуття статусу суто формальної організацій, що не має реальної політичної сили.
  Прогнози Глоби для України на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають