• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Передбачення мольфарів для України на 2019 рік

Навряд чи для когось виявиться сюрпризом те, що Україна зараз перебуває далеко не в кращому положенні. Держава перебуває на межі розколу. Українці панікують і не знають, що їх чекає в майбутньому і як себе треба вести. А адже людям хоче знати, що скоро все налагодиться, особливо коли навколо панує економічна розруха, війна, безробіття і багато іншого. У таких випадках люди звертаються до провидців, щоб дізнатися, яким буде їхнє майбутнє. Мольфари, до речі, є однією з найдавніших каст віщунів. Варто сказати, що передбачення мольфарів для України на 2019 рік досить хороші і обіцяють державі добру майбутнє. Однак перед цим людям доведеться пережити чимало труднощів.
Передбачення мольфарів для України на 2019 рік

Яке майбутнє бачив Михайло Нечай?

Михайло Нечай є воістину видатним провидцем. Він проживає в Карпатах і вже давно здобув собі славу віщуна і цілителя. Подейкують, що він може навіть міняти погодні умови. У своїх прогнозах Михайло стверджував, що майбутнє України буде залежати від самого народу. Їм не вдасться назад об'єднати державу до тих пір, поки є чвари. А поки вдома справи будуть йти не так добре, як хотілося б, українці спробують знайти щастя в інших місцях. Саме тому вони потихеньку будуть перебирати в інші країни. Також мольфар стверджував, що можна забути про неподільну Україну. В той момент, коли держава сильно ослабне, інші сусіди будуть не проти відхопити собі ласий шматочок, захочуть дістати нові території. У число цих сусідів входять поляки, румуни, чехи, угорці та інші. Варто знати, що Михайло передбачав окупацію Криму. В результаті Україна опиниться в дуже невигідному становищі, в якому вона відчує свою залежність від закордонних поставок. Саме тому відун закликає вчитися використовувати ті ресурси, якими володіє держава, інакше вона стане повністю залежна від інших. Ось так виглядає перший прогноз мольфарів на 2019 рік для України. Михайло Нечай також застеріг, що Україна взагалі може припинити своє існування в якості країни. При цьому про нього дуже швидко забудуть, на карті світу не залишиться навіть найменшої згадки. Проте через багато десятиліть нація зможе відродитися.

Пророкування від Магдалени Мочіовскі

Магдалена народилася в закарпатській області та перейняла всі традиції своїх предків, які теж були мольфарами. Вона являє сьоме покоління свого відомого роду ясновидців. Однак найбільші успіхи ведунья показує зцілення і знахарстві. Магдалена стала відомою на всю країну завдяки телевізійній програмі »Битва екстрасенсів». Там вона показала себе дуже сильним учасником. Мольфарка стурбована тим, що чекає країну в майбутньому. Її прогнозом варто приділити найбільше уваги, так як вона дуже точно передбачала 2014 рік. Ще в ті часи вона попереджала про розкол всередині держави, але її просто проігнорували. Як видно, цього робити не варто. Багато мольфари зробили прогноз про майбутнє України, а тому Магдалена Мочіовскі теж вирішила розповісти дещо. Без особливої конкретики ясновидиця зробила позитивний прогноз. Вона сказала, що в майбутньому всі землі повернуться під контроль України. Але це буде зовсім не скоро. Доведеться прочекати більше п'ятнадцяти років. За цей час два розлючених один на одного народу знову стануть братськими і разом вирішать всі питання.

Відома Бабка Яремчиха про майбутнє України

Бабка Яремчиха є ще однією спадкоємицею всіх давніх традицій мольфарів. Сама вона живе на Прикарпатті. Вона славиться своїм дивовижним способом ворожіння. Бабка робить це на квасолі. Також вона може знімати порчу, зводити нанівець біди і хвороби. І, звичайно ж, бабця бачить майбутнє. Ще до виборів президента Яремчиха стверджувала, що пост глави держави точно не займе жінка. З часом Росія і Україна припинять міжусобиці. Справа в тому, що події в одній країні негайно почнуть проектуватися на іншу. А тому в Росії скоро може статися свій Майдан. Всі ці страшні події є результатом діяльності лише двох людей. Ось тільки бабця не змогла з'ясувати, яких саме.

Слова Ореста Стафийчука

Не можна пропустити ще одне пророкування мольфарів про те, що чекає Україну в 2019 році. Ореста можна спокійно називати представником старої школи мольфарів. Цей молодий відун навіть встиг написати свою власну книгу, де він дає людям корисні поради. Він також брав участь у різних телевізійних шоу, де зумів показати свої надзвичайні здібності. Орест у своїх прогнозах був дуже акуратний, але все ж розповів про деякі речі. Відун запевнив, що Україна все ж таки зможе вийти на політичну арену по-новому. Це означає, що країна зможе почати новий політичний діалог з прилеглими державами. Головне те, що відносини між Росією і Україною почнуть нову гілку розвитку. Але 2019 рік буде неспокійним. В ньому знову виявляться всі проблеми і негаразди, які спостерігалися раніше. Економічна криза, изнуренность жителів, а також напруженість між регіонами нікуди не подінуться. Навряд чи за цей рік буде багато позитивних зрушень. Він стане своєрідним початком, за час якого країна просто не зможе вийти з критичного становища і скласти план дій на майбутнє. Багато чого буде залежати саме від влади та їх цілей. Уряд України повинен вести себе вкрай дипломатично і залишити осторонь всі особисті образи. Треба грати на спільних інтересах.
Передбачення мольфарів для України на 2019 рік

Висновок

Ось що мольфари з Карпат розповіли про те, що чекає Україну незабаром. Як можна зробити висновок, країну чекають позитивні зміни. Але їй доведеться пережити темні часи, які затягнуться надовго. Однак після цього українську націю чекає процвітання. Люди стануть жити краще, забудуть біди і негаразди. Воєн більше не буде, а два народи знову стануть братськими. Правда, все це не станеться само собою, а тому українцям треба докласти чимало зусиль, щоб пророцтво стало дійсністю.
Передбачення мольфарів для України на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають