• 20:40 – Анекдоти про Новий рік 2019 — привід для святкового сміху 
  • 21:53 – Весільний гороскоп на 2019 рік Свині по знаках зодіаку 
  • 20:51 – Цікавий Новий рік 2019 — як яскраво зустріти свято 
  • 21:04 – Маски на Новий рік 2019 своїми руками. Як зробити карнавальну маску: ідеї + фото 

Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2019 році. Як назвати доньку в рік Свині?

Період, у який мама і тато очікують появи нового члена сім'ї, завжди наповнений радісним хвилюванням і клопотами з облаштування комфортного життя для дитини. За дев'ять місяців батькам потрібно встигнути купити безліч необхідних речей, убезпечити квартиру або кімнату і, звичайно ж, вибрати найкрасивіше і щасливе ім'я для малюка. З особливим трепетом до вибору імені підходять батьки, яким УЗД напророкувало поява дівчинки.
Ім'я маленької принцеси, на думку мам і тат, має володіти красою, милозвучністю, відповідати моді і при цьому бути досить рідкісним. У підсумку мами, тата, бабусі й дідусі озброюються всілякими довідниками, згадують імена, дані дітям далеких і близьких знайомих, шукають інформацію в інтернеті і навіть художньої літературі. Ми постараємося полегшити вибір імені для дітей, народжених в 2019 році, запропонувавши вам перелік самих модних імен нового календарного періоду!

Як вибрати ім'я для дівчинки?

Не секрет, що ім'я є не просто набором літер, з яким ми ідентифікуємо того чи іншої людини. Воно володіє внутрішньою енергетикою, яку згодом повідомляє своєї господині чи господаря, накладаючи відбиток на його характер і долю. Сила імені дозволяє придушити в дитині домінантні риси характеру — наприклад, правильно обране ім'я для дівчинки може пом'якшити вогняну агресію Овна, надати м'якості жорсткого від природи Скорпіону або романтичності — прагматичної Діві.
Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2019 році. Як назвати доньку в рік Свині?
Правильно вибране ім'я забезпечить дитині захист з боку вищих сил!
Також важливим аспектом є заступництво з боку добрих сил. Саме тому багато батьків практикують підхід, якого дотримувалися наші прабабусі, — вибирають ім'я зі Святців , а також намагаються пригадати, чи не носив вибране ім'я хтось з рідних або знайомих зі складним життєвим шляхом. Звичайно, можна назвати це забобонами, проте у питаннях, що стосуються забезпечення щасливого майбутнього для дитини, всі способи хороші.
Важливо: не забувайте, що довгі роки вашу улюбленицю ніхто не буде називати повним ім'ям! Придивіться до вибраного імені і уявіть, воно може трансформуватися в зменшувально-пестливі форми. Погодьтеся, що ласкаво назвати Ніколь або Рогнеду буде досить непросто.
Зрозуміло, ім'я повинне гармонійно поєднуватися з по батькові та прізвищем, щоб в майбутньому вони не викликали усмішок в школі або на роботі. Поєднання типу Кейт Фоменко або Джорджиана Іллівна Іванова навряд чи будуть сприйматися оточуючими без тіні посмішки. На жаль, така реакція призведе до появи комплексів або зміну імені при досягненні повноліття. Пам'ятайте, що сильні по батькові потрібно компенсувати м'якими іменами і навпаки.
Останній момент, який потрібно врахувати – рік, що маля з'явиться на світ. У 2019 році світом буде управляти Жовта Свиня. Цей знак наділяє своїх підопічних неймовірним оптимізмом, щирістю і добротою. Свиням чужа злопам'ятність і мстивість, вони легко прощають і завжди готові надати допомогу, якщо один знаходиться в біді. Проте і у них є слабкі сторони — наприклад, довірливість і схильність до тринькання. Саме тому, обираючи ім'я для дитини, потрібно вибирати ті, які наділять свою власницю ощадливістю і вмінням розуміти і прозрівати таємну суть речей.

Модні жіночі імена в 2019 році

У 2019 році В число затребуваних так і не повернулися химерні, запозичені та давньослов'янські імена. У свідоцтвах про народження все рідше зустрічаються Роберти, Серафими і Пелагеї, а ось Юленьки, Наташеньки, Ксюші, Мариночки, Викули, Іринки і Ганнусі знову опинилися на піку популярності (тим більше що у дівчаток у віці 4-5 років такі імена сьогодні практично не зустрічаються). Втім, на цьому перелік популярних імен не закінчується! Давайте дізнаємося, які незвичайні і красиві, ефектні і лаконічні, ніжні і сильні імена для маляток будуть користуватися популярністю в 2019 році.

Імена для дівчаток, народжених взимку

Зимової дитині варто дати ніжне м'яке ім'я, щоб згладити її крутий норов
У холодні січневі, лютневі або грудневі дні на світ з'являються дівчата, які відрізняються сильним характером і найміцнішою здоров'ям. Природна впертість і впевненість у собі часто призводять до конфліктів з оточуючими, але допомагають дівчаткам успішно навчатися в школі або університеті.
Втім, якщо у зимовій маляти не буде мотивації освоювати науки, змусити її робити уроки буде непросто. Такі діти прагнуть повністю підкорити собі домашній уклад, їм непросто дається пошук компромісів у стосунках з протилежною статтю, а суворий норов не дозволяє миритися зі слабкостями оточуючих. Ці риси виправить ласкаве ім'я, повідомляє власниці ніжність і м'якість. У 2019 році В списку таких імен значаться:

• Єва – дівчинка, названа на честь прародительки всіх жінок, володіє особливою добротою, ніжністю і вмінням піклуватися про оточуючих. Недарма у перекладі це ім'я означає «життя». Єви відрізняються принциповістю і можуть керуватися несподіваними емоційними імпульсами. Вони слухають розумним вимогам, тому батькам буде нескладно досягти компромісу в питаннях, пов'язаних з іграми та підготовкою до уроків. Господарність Єви робить її маминою помічницею і опорою – дівчинка з ранніх років освоює кулінарну майстерність і без проблем протре підлоги і помиє посуд. Єві треба обов'язково дати можливість виплеснути зайву енергію, так що запишіть дитину в танцювальний клас або спортивну секцію.

• Ксенія – у перекладі це ім'я має значення «гостинна». Готуйтеся, що в вашому домі завжди будуть звучати голоси численних друзів і подруг малятка. Вона вміє завоювати популярність, тому Ксенії неважко буде змінити школу або переїхати для навчання в інше місто. Постійність і послідовність не відноситься до сильних рис Ксенії — деякі вчинки дитини можуть вибити вас з колії. Постарайтеся вселити дитині, що не завжди варто йти на поводу у емоцій. Ксюшам чудово даються практично будь-які види спорту і освоєння шкільних наук. Єдине, чому варто повчитися цим маляткам, щоб досягти істотних результатів – це посидючість.

• Юлія – літній ім'я, яке може пом'якшити сувору вдачу зимової малятка. Така дівчинка досить імпульсивно і обидчива, але дуже легко переходить від примхливого настрою до поступливості і веселощів. Юлі володіють підвищеною емпатією, вираженим співчуттям і співпереживанням, тому навколо них завжди багато друзів. Її легко поранити, внаслідок чого батьки ніколи не повинні обманювати дитину – відразу будуйте стосунки на чесності та довірі. Зазвичай Юлі виключно вдало виходять заміж і з задоволенням поринають у домашні клопоти. Втім, це не означає, що Юлі концентруються на одній життєвій сфері – природна енергія і активність дають можливість з легкістю об'єднувати типово жіночі турботи з досягненням кар'єрних цілей.

• Лада – просте, але дуже звучне давньослов'янське ім'я, яке перекладається як «мила». Маляткам властиві ніжність і чуттєвість, вони часто бувають красивими і настільки привабливими, що швидко заводять друзів і шанувальників. Втім, батькам потрібно стежити, щоб приголомшливі успіхи не призвели до розвитку самозакоханість і самовпевненість – ці якості ще нікого не доводили до добра. Ладочка навряд чи освоїть математичні науки або буде робити успіхи у фізиці і хімії, але продемонструє безліч творчих талантів та схильність до вивчення іноземних мов. Втім, зовсім неважливо, як дівчинка закінчить школу – рішучу вдачу та вміння домагатися свого обов'язково допоможуть Ладі зробити своє життя комфортним.

• Елла – ім'я, яке має декілька трактувань, одна з яких означає «світло» або «зорю». Елла відразу стає татовій улюбленицею, адже дуже любить проводити з ним час у бесідах про те, як влаштований автомобіль або комп'ютер. Втім, схильність до механіки і точних наук не означає, що Елла буде схожа на хлопчика. Навпаки, ці малятка володіють усією повнотою жіночності і привабливості. Еллочка дуже цікава, тому батькам потрібно буде стежити, щоб дитина не могла дотягнутися до гострих предметів або домашньої аптечки. Трудоголіком її не назвеш, але Елла вміє подолати природну схильність до ліні, якщо привести їй аргументацію, чому потрібно робити уроки або прибирати в кімнаті.

• Імена для дівчаток, народжених навесні

Ім'я повинно забезпечити весняної дитині впевненість і твердість характеру
    Малятка, які з'являються на світ у теплі весняні деньки, часто мають нерішучим і чуттєвим характером. Кожен крок цих дівчаток буде продуманий кілька разів. У дорослому самостійному житті вони не прагнуть стати лідерами, а воліють позицію веденого члена суспільства.
    Зміна життєвого устрою приводить їх у стан підвищеної тривожності — дівчинки воліють все знайоме і зрозуміле, ніколи не ризикують і все планують на роки вперед. Вони відрізняються цікавістю, живим розумом і вмінням радіти дрібницям. Головне, чого треба досягти при виборі імені – посилити твердість характеру. Для весняних маляток 2019 року підійдуть такі імена:

• Рада – трактування імені каже, що його можна перекласти як «весела». І це слово цілком відповідає вподоби Ради! Ці дівчатка оптимістичні і вміють легко справлятися з життєвими труднощами – поки батьки інших дітей годинами намагаються припинити істерики через втраченої ляльки, мама і тато Ради швидко перемикають увагу і бачать усміхнену дитину. Вона скромна і дуже тактовна, так що ніколи не поведе себе так, щоб викликати осудливі погляди або зауваження. Природна прагматичність може призвести до того, що Радочка завжди буде вибирати синицю в руці, не женучись за журавлями.

• Нана – ім'я, яке носила одна з грузинських цариць, недарма перекладається як «добра». Дівчинка з ім'ям Нана неймовірно чуйна, любить ігри, спілкування з подругами, вміє і любить вчитися, але швидко втомлюється від монотонних справ, тому розумову активність потрібно змінювати іграми або заняттями спортом. Наночки не терплять самотності, їх не можна залишати без нагляду бабусі або виховательки дитячого садочка, щоб не розвинути у дитини фобію. Ці відкриті та динамічні особистості вміють проявляти гнучкість у відносинах з людьми – їм легко досягти бажаного за допомогою природного чарівності. Батьки повинні пам'ятати про це, щоб не попастися в мережі маленького маніпулятора з невинними оченятами.

• Марина – сила морської стихії здатна наділити зазвичай нерішучих весняних маляток величезною внутрішньою енергетикою. Мариночки – волелюбні і рішучі дівчатка, які знають, чого вони хочуть досягти в житті, і наполегливо йдуть до поставленої мети. Примхливість Марини може принести батькам чимало клопоту, якщо мама і тато не зможуть відразу довести дитині непререкаемость свого авторитету. Таланти Мариночек виявляються в будь-якій сфері – вони прекрасно розуміють нові знання, володіють відмінним відчуттям ритму, гнучкістю і свіжим поглядом на звичні речі. Стосунки з чоловіками будуть складними, якщо на шляху Марини не зустрінеться дійсно сильна особистість.

• Наталія – давнє ім'я, яке перекладається як «народження» або «рідна». Це самолюбна особу, яка вперто домагається свого, не боячись труднощів і небезпек. Наташеньки можуть бути гневливы і запальні – така прямолінійність у відносинах з людьми здатна створити чимало проблем, якщо не розвинути в дитині дипломатичності і схильність до компромісних рішень. Наташ можна сміливо назвати природженими лідерами, які ведуть за собою колектив. Вони доброзичливі і життєрадісні, відрізняються оптимізмом і невибагливістю. Критикувати Наташу потрібно дуже обережно. Якщо ви незадоволені успіхами дитини в навчанні, спочатку знайдіть, за що похвалити доньку, а потім м'яко натякніть, що де-то нею були допущені промахи.

• Вероніка – стародавня богиня перемоги надає своїм підопічним вміння досягати задуманого. Такі малятка товариські, чарівні і завжди налаштовані на позитив. Легкий характер Ніки призводить до того, що люди так і тягнуться до дівчинці, прагнучи завоювати її увагу. З ранніх років Ніке життєво важливо перебувати в центрі подій – вона грає перші ролі на ранках, у шкільних виставах і концертах, стає старостою класу і з задоволенням бере участь у громадському житті університету або фірми. Ніку неможливо загнати в строгі рамки – ця дитина не любить слідувати правилам та настановам. Мама і тато повинні обов'язково виховати в ній відповідальність і посидючість, щоб дівчинка не розтратила свої таланти даремно.

• Імена для дівчаток, народжених влітку

Ім'я річної дитини має врівноважити його природну імпульсивність
    Дівчата, народжені у липні, червні або серпні, отримують безсумнівний заряд сонячної енергії – їх відрізняє життєрадісність, вміння веселиться і в усьому знаходити позитивні моменти. Річні діти добрі і вміють співчувати. Вони дуже артистичні і розумні, але різкі зміни настрою, яскравий темперамент і неврівноваженість можуть призвести до того, що всі життєві рішення будуть прийматися тільки на підставі миттєвого імпульсу. Батьки повинні назвати дитину так, щоб вона стала більш урівноваженою і мудрою. Модні і відповідні імена для цих дівчаток в 2019 році:

• Алла. Назвати дитину ім'ям, яке має значення «колона світу», — значить, наділити її неймовірною силою. Аллочка стає центром уваги в сім'ї, але саме це може істотно зіпсувати її характер. Далеко не всі навколишні будуть вважати, що вони щось повинні маленькою або дорослої Аллі. Пояснюйте дитині, що будь-які вчинки мають протидія — як гукнеш, так і відгукнеться, — щоб не виростити егоїстка. В іншому ж ця дитина радує маму і тата успіхами – Аллочка настільки енергійна, активна, оптимістична і весела, що з легкістю долає будь-які труднощі і неприємності. Вона завзята в навчанні і правильно вибирає людей для свого оточення. Це стосується і другої половинки.

• Віта – кілька забуте латинське ім'я, що означає «життя». Виточка починає посміхатися мало не з перших миттєвостей життя, вона дуже мила, нескінченно чарівна, оптимістична і вміє зі сміхом переживати навіть серйозні труднощі. Рух уперед у неї відбувається подібно лавині – зупинити Віту в момент, коли вона прямує до своєї мети, не вдасться нікому. Батькам потрібно добре продумати, чим зайняти дитину у вільний час, інакше винахідлива Виточка просто знесе дах вашого житла. Вона чудова спортсменка, тому найкращим вибором буде будь-яка з численних спортивних секцій.

• Лідія – дівчатка з цим давньослов'янським ім'ям вражають умінням наполягти на своєму і вираженою позицією лідера в будь-якій справі. Мамі і татові буде непросто приборкати вдачу улюблениці – Лідочка складно сприймає критику і занадто впевнена у власній правоті і непогрішності, щоб здатися в суперечці. Навчити дитину йти на компроміс – головне завдання батьків. Втім, Ліда здатна сприймати розумну аргументацію. Це справжні мамині помічниці — вони дбайливі, люблять готувати і наводити затишок. Не дивуйтеся, якщо дитина буде приносити додому то кошенят, цуциків – Ліда не здатна пройти повз нещасну тварину. У дорослому віці вона ніколи не віддалиться від батьків і сім'ї – традиційні цінності завжди будуть головним її пріоритетом.

• Жанна – ім'я, одне зі значень якого звучить як «Божий дар», зробить дівчинку центром уваги в сім'ї. Такі малятка вперті і настирні, дотепні й спритні, не терплять пліток і пересудів за спиною інших людей. Свою перевагу Жанночка просто не здатна поставити під сумнів – вона рішуче рухається вперед, не реагуючи на перешкоди. Найкраще їй даються точні науки, вона цікавиться сучасними технологіями і чудово вміє аналізувати інформацію. Це не означає, що Жанна буде пацанкою – її вмінню носити витончені вбрання і виглядати стильно позаздрить будь-яка дівчина. Жанна може надходити всупереч інтересам інших людей, тому батькам потрібно вчити її співпереживання і відповідальності — наприклад, давши доручення дбати про домашню тварину.

• Ганна – ім'я, яке перекладається як «хоробрість» і «благодать», обов'язково наділить малу правдолюбністю, мудрістю і здатність до милосердя. Ганнуся у перші роки життя – це справжній шибеник, який постійно досліджує навколишній світ. Мамам і татам варто уважно стежити за малятком, щоб уникнути неприємних травм. Подорослішавши, Ганнуся стає більш жіночною і домашньою дівчинкою, яка відрізняється чуйністю, дбайливістю і рідкісним умінням співчувати. У таких натур розвинена жертовність – всі природні таланти Ганнусі можуть так і залишитися нереалізованими, якщо вона вирішить присвятити себе турботі про невдаху або питущому чоловікові. Втім, можна спробувати скоригувати цю межу, схиливши Ганну на користь вибору медичного Вузу, щоб її потреба реалізувалася в професії.

• Імена для дівчаток, народжених восени

Ім'я осінньої крихти має повідомити їй трохи строгості і прагматичності
    Осінні дівчинки – мудрі і педантичні натури, що відрізняються життєвою силою і привабливістю. Ці малятка принципові, але вміють бути дипломатичними, якщо їм потрібно знайти спільну мову з якоюсь людиною. Дитина ніколи не стане ініціатором або активним учасником конфлікту – природне розсудливість змушує їх триматися подалі від будь-яких неприємних ситуацій. Осінні дівчата ласкаві, кокетливі і грайливі, з-за чого користуються увагою у хлопчиків. Батькам потрібно вибрати ім'я, яке зробить осінню дівчинку прагматичною і пристосованою до життя. Найактуальніші імена:

• Олена – давньогрецьке ім'я, яке трактують як «обрана» або «світла». Воно повідомляє своїм носителька всі якості, якими володіла прекрасна Єлена Троянська. Така дівчинка володіє воістину королівської красою і царственим вдачею. Оленки часто занурені у себе і неохоче беруть участь у буденних справах, чекаючи появи прекрасного принца. Втім, не думайте, що мрії призведуть до самотності – Оленки вміють чудово влаштуватися заміжня за забезпеченим чоловіком. Вони дуже рано виявляють схильність до творчості. Можна віддати дитину в художню або музичну школу, танцювальну студію або гурток ліплення. Олені легко дається навчання, але тільки завдяки відмінній пам'яті – посидючістю вона не володіє.

• Маргарита – малятка, наречені ім'ям «перлина», володіють величезним запасом ніжності і чуттєвості. Маргоша з задоволенням фантазує і мріє, а також з легкістю заводить друзів. Вона завжди безкорислива по відношенню до оточуючих. Маргарита ніколи не дасть в образу рідних і друзів, миттю перетворюючись з милою і тендітної дівчинки в безстрашного воїна. Маргоші – малятка самостійні, вдумливі й наполегливі. Їм неважко буде посидіти вдома, зайнявшись іграшками, якщо мамі доведеться відійти на пару годин. Також їм не складе праці без нагляду займатися уроками і навчитися готувати їжу. Головна проблема Марго – безкомпромісність і різкість, так що постарайтеся навчити дитину вмінню йти назустріч іншим людям.

• Аліса – така дівчинка дійсно нагадує героїню казки Керролла. Вона мрійлива і незалежна, відрізняється хоробрістю, жвавістю розуму і самостійністю у виборі професії, життєвого шляху і кола спілкування. За зовнішньою скромністю і спокоєм Аліси ви з подивом виявите сильну волю і характер, який не зможуть зламати навіть серйозні труднощі. Алісочко відмінно ладнає з іншими дітьми і дорослим оточенням, спритно влаштовує свої справи і вміє приділяти увагу дрібницям, які потрібні для просування по соціальних сходах. Прагматизм і ощадливість Аліси дають можливість здійснювати мрії та робити заплановані покупки. Головне — не дати їй виховати в собі зайву схильність до накопичення. Навчіть дівчинку, що гроші – це не мета, а лише інструмент для її досягнення.

• Вікторія – дівчинка, яка буде переможницею. Вона відразу намагається підпорядкувати собі протягом життя в будинку — Вікторія вимагає постійної уваги мами і тата, не любить залишатися одна і не може всидіти на місці. Нескінченні ігри та забави, які влаштовує Вікуся, можуть виснажити сили навіть молодих батьків. Такі малята мають впертим характером і хитрістю, яка дає можливість отримати те, що хочуть Вікторії, в обхід усіх заборон. Вчіть дитину бути чесним і вміти приймати відмови, щоб у підлітковому віці не отримати важкого дитини. До речі, Викули не бояться конкуренції з іншими дітьми, тому з легкістю приймають народження другої чи третьої дитини в сім'ї.

• Мирослава – ім'я, яке повідомляє своєї власниці винятковий артистизм і схильність до театральності. Це чутлива натура, яка, втім, володіє аналітичним розумом і умінням тверезо дивитися на речі. У Світи відмінна пам'ять і посидючість, які дозволяють досягати успіху у навчанні та професійній діяльності, а схильність до розумного ризику дає їй можливість досягти успіху в підприємництві. Головна проблема Мирослави – користолюбство. Дівчинка рідко робить щось на безоплатній основі і завжди прораховує вигоду від вчинків і вкладень. Навчіть дитину ділитися іграшками і отримувати задоволення від добрих справ, щоб переломити цю негативну рису ще в ранньому дитинстві.
  • Красиві і рідкісні імена для дівчаток в 2019 році. Як назвати доньку в рік Свині?
    • Сьогодні
    • Популярне
    • Читають