• 20:40 – Анекдоти про Новий рік 2019 — привід для святкового сміху 
  • 21:53 – Весільний гороскоп на 2019 рік Свині по знаках зодіаку 
  • 20:51 – Цікавий Новий рік 2019 — як яскраво зустріти свято 
  • 21:04 – Маски на Новий рік 2019 своїми руками. Як зробити карнавальну маску: ідеї + фото 

Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2019 році. Як назвати сина в рік Свині?

Батьки, які в 2019 році очікують появи синочка, заздалегідь ламають голову над тим, як же його назвати. Мами і тата, у яких вже є діти, знають, що вибір гідного імені вимагає часу і запеклих суперечок. Набагато простіше прийти до єдиної думки, вибираючи колір для стін дитячої, ніж затвердити ім'я, гідне майбутнього спадкоємця. Ну а ті, хто стане мамою і татом в перший раз, здатні місяцями переривати інтернет-сайти, друковані збірники і книги імен, щоб назвати хлопчика унікально і красиво.
Вибираючи ім'я для дитини чоловічої статі, батьки ставлять перед собою відразу кілька цілей. По-перше, ім'я має подобатися і мамі, і татові, по-друге – бути по-чоловічому сильним і гучним, а по-третє – забезпечити малюкові щасливий життєвий шлях. За суті, це не просто милозвучна набір звуків, але і слово з глибоким змістом, який пояснюється походженням імені.
Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2019 році. Як назвати сина в рік Свині?
Вибираючи ім'я для сина, ви безпосередньо впливаєте на його життєвий шлях і долю!
Ім'я завжди впливає на характер і долю людини, особливості формування його взаємовідносин з іншими людьми, а також на його здібності і схильності, тому варто відповідально підійти до вирішення даного питання. Давайте поговоримо про те, яких підходів можна дотримуватися, вибираючи «мальчуковое» ім'я, а також дізнаємося, з яких імен складається модний перелік 2019 року!

Як вибрати ім'я для сина?

Процес пошуку імені, яким буде названий хлопчисько, призводить до того, що мами і тата починають враховувати численні нюанси, яких раніше не надавали значення. Вони читають гороскопи і шукають інформацію про тотемі майбутнього року, щоб зрозуміти, який характер може бути у малюка, який з'явився на світ під впливом певного знака, а також складають списки позитивних і негативних рис, на які може вплинути ім'я.
Наприклад, в 2019 році тотемом стане Жовта Свиня – знак, що відрізняється оптимізмом, щирістю і добротою. Такі дітки не злопам'ятні, відрізняються відсутністю мстивості і завжди готові надати допомогу друзям. Однак людина може зрости надто довірливим і схильним до тринькання, так що при виборі імені потрібно зупинитися на тому, яке наділить свого власника ощадливістю і прозорливістю. Крім того, хлопчики-Овни дуже вперті, Скорпіони – злопам'ятні, а Ваги часто не можуть визначитися у виборі, тому ім'я має робити хлопців толерантніше, добрішими або твердіше в рішеннях.
Формування домінантних рис характеру залежить від того, в який сезон народилася дитина. Наприклад, хлопчики, які народилися взимку, володіють усіма характерними рисами суворої пори – вони наполегливі, настирні і кілька жорстокі у вчинках і словах. В березні-травні в світ приходять мрійливі і не найрішучіші хлопчини, влітку народжуються динамічні, імпульсивні і різкі хлопці, а у вересні-листопаді – творчі, але недовірливі натури.
Ім'янаречення забезпечить дитину небесним або зодіакальним покровителем
Варто пам'ятати і про давніх традиції наших пращурів – вони обов'язково звірялися при виборі імені з Святцами , щоб малюк обзавівся святим покровителем. Сучасні мами і тата також вважають, що самовидець, який буде стежити за хлопчиком з небес, не буде зайвим. Крім того, наші прабабусі намагалися не називати дітей іменами рідних і знайомих, у яких була важка життя, щоб не принести в життя дитини біду.
Звичайно, хочеться вибрати ім'я, яке буде гармонійно виглядати в поєднанні з по батькові та прізвищем. Погодьтеся, що запозичені імена типу Майкла чи Роберта не підходять до прізвища Петров та по батькові Іванович. Потрібно не забути і про те, що через пару десятків років ваш пухкий немовля і сам поповнить ряди пап, так що його ім'я має легко трансформуватися в по батькові. По батькові Жанович або Майкловна обов'язково викличуть у оточуючих смішки.
Наостанок потрібно нагадати майбутнім мамам і татам про те, що ще дуже довго ніхто не буде називати вашого хлопчика повним ім'ям. Отже, при народженні дитини вибирайте ім'я, яке легко трансформується в ласкательную форму. Тепер, коли ви в курсі всіх нюансів вибору імені, давайте обговоримо, які з них входять в топ модних імен 2019 року!

Модні чоловічі імена в 2019 році

Якщо у вашому оточенні є друзі і знайомі з маленькими дітьми, ви вже, напевно, звернули увагу на те, як кожні 5-6 років відбувається зміна трендів при виборі імен. Ще кілька років тому на кожному майданчику для малюків можна було виявити однорічного Тихона, Платона, Корнія, Гордія або Матвія, а до цього мами і тата назвали своїх карапузів Ельдар, Жоржами і Робертами. Зараз повертається мода на прості та звичні для нашого слуху імена, тим більше що їх тепер можна назвати ще й рідкісними — зустріти Льоню, Мішу, Юрочку, Руслана, Єгора або Вітю можна нечасто.

Імена для хлопчиків, народжених взимку

Ім'я для зимового малюка повинно пом'якшити його міцний і твердий характер
Хлопчики, що з'явилися на світло в січневі, лютневі або грудневі дні, можуть похвалитися богатирським здоров'ям, допитливим розумом, фізичною витривалістю, твердістю характеру і завзятістю при досягненні цілей. Непоступливість, прагматичність і ощадливість у відносинах з людьми можуть створити чимало складнощів, тому батькам потрібно вибирати імена, що роблять своїх власників м'якше і доброзичливіші. У 2019 році до них відносяться:

• Павло – ім'я, яке трактується як «молодший», наділяє свого власника чуйністю і добротою. Маленький Пашенька неймовірно прив'язаний до батьків і буде прекрасним старшим братом, якщо ви надумаєте завести ще одного дитину. Це спокійний і розважливий малюк, який розвивається як гармонійна особистість – із задоволенням займається уроками і спортом, легко знаходить спільну мову з іншими дітьми і здатний підтримати розмову з дорослими. Паші скромні і працьовиті, тому рідко досягають кар'єрних висот, але завжди забезпечують сім'ї безбідне існування. Головне – не тиснути на дитину при виборі професії. Паша буде успішним тільки в тому, що приносить йому задоволення.

• Вадим – володар звучного давньослов'янського імені, що означає «прекрасний», відрізняється непосидючістю й оригінальністю мислення. Фантазії Вадика дозволяють йому завжди придумувати цікаві ігри і не дають нудьгувати. Активний Вадик швидко заводить друзів і є душею будь-якої компанії, чудово засвоює шкільну програму, а може ухилятися від вирішення уроків, якщо йому набридне це заняття. Мама і тато повинні прищепити дитині посидючість і розуміння того, що без праці рибку зі ставка витягнути не вийде. Це необхідно, щоб їх хлопчик досягнув кар'єрних висот у майбутньому.

• Олексій – дитина, ім'я якого перекладається як «захисник», з раннього дитинства стає на захист справедливості. Він не терпить брехні, дуже любить маму і завжди допоможе їй з домашніми справами. Альоші зазвичай не відрізняються багатослів'ям і не люблять порожніх балачок, чудово справляються з точними науками і захоплено досліджують світ новітніх технологій. Втім, якщо ви відправите його в якийсь творчий гурток, він і там може проявити свої таланти. Заслужити довіру дитини може не кожен – уникайте сюсюкання і ніколи не обманюйте дитину, щоб збудувати з ним теплі стосунки на все життя.

• Богдан – малюк, ім'я якого трактується як «богом даний», миттєво підпорядковує собі життєвий уклад родини. Не любити цього чарівного хлопчика просто неможливо! Він дуже прив'язаний до сім'ї і без зайвих умовлянь візьме на себе частину домашніх обов'язків. Спілкування з рідними для нього є більш важливою, ніж прогулянки з друзями у дворі – він не так-то просто соціалізується, тому обов'язково віддайте його в дошкільний заклад, в творчу студію, спортивну секцію або школу раннього розвитку, щоб він навчився знаходити точки дотику з однолітками. Навчання дається Богдаше легко, адже він вдумливий, вміє розподіляти свої сили і неквапливо рухається до поставленої мети.

• Віталій – ім'я, яке тривалий час залишалося в числі забутих. Воно означає «життєствердний» і ідеально підходить для зимового хлопчика 2019 року народження. Запас життєвої енергії у такого малюка просто величезний – непосидючий Віталік обов'язково буде розчулювати вас своїми витівками. Віталіковий відрізняє турботливість, уважність по відношенню до людей — це маленькі джентльмени, які обожнюють доглядати за дівчатами. Дорослі Виталики — самостійні і відповідальні хлопці з вираженими аналітичними здібностями і гострим розумом. Єдина слабка риса таких дітей – нерішучий характер, але вона легко коригується твердістю, яку від народження мають зимові діти. Ну а для кращого результату запишіть своє чадо в спортивну секцію.

• Імена для хлопчиків, народжених навесні

Весняним малюкам бракує рішучості, але правильне ім'я їм допоможе
    Весняні хлопчики в порівнянні з іншими малюками виглядають нерішучими. Це чуттєві діти, яких не приваблює лідерство – вони вважають за краще слідувати за тими, хто вкаже їм шлях. Весняні малюки не люблять змін, вони розумні й емоційні, тонко відчувають навколишній світ, але дуже чутливі і ранимі. Їм потрібно вибрати сильне ім'я, надає рішучість і цілеспрямованість. У списку модних імен 2019 року значаться:

• Борис – дитина, ім'я якого трактується як «борець», просто не здатний пасувати перед складними ситуаціями. Будь-яку справу Борєнька обов'язково доведе до кінця, домігшись тієї мети, яку він намітив на початку свого шляху. Педантичність Борі проявляється буквально з перших років життя – мама і тато завжди будуть радіти дивовижному порядку в книжках і іграшках. Чоловічі якості проявляються у Боротьбою дуже рано – вони завжди допомагають мамам і бабусям нести пакети з продуктами з супермаркету і крутяться з папами в гаражі. Такі діти вдумливі, люблять спокійні ігри, відрізняються самостійністю і впертістю. Батькам потрібно відразу звикнутися з думкою, що Боря сам обере собі професію, університет, даму серця і друзів.

• Віктор – дитина з ім'ям, що означає «переможець», завжди досягає поставлених цілей. Неймовірний запас сили волі, енергії і впевненості в собі робить Вітю явним лідером будь-якого колективу – це старости класу або групи, керівники і капітани спортивних команд. Вітенька може бути впертою дитиною, тому батькам потрібно відразу запастися терпінням, щоб виховати малюка. Карати Вітю абсолютно марно – він стійко перенесе позбавлення комп'ютера, але жодних висновків з цього не зробить. Його може переконати тільки аргументоване пояснення, висловлену людиною, що володіє незаперечним авторитетом в його очах. Найкраще Віті виявляють себе у сфері бізнесу, так як дуже не люблять підкорятися начальникам.

• Анатолій – давньогрецьке ім'я, яке трактується як «світанок», наділяє хлопчиків спокоєм, розсудливістю, посидючістю і цілеспрямованістю. Такі діти із задоволенням читають книжки і збирають моделі кораблів і літаків. Толік – хлопчик тактовний, доброзичливий, урівноважений, тому мами і тата ніколи не відчувають сорому за його поведінку. Він без праці знайде собі місце в житті, адже успіх – обов'язкова складова життя Толіка. Чужими справами і думками Анатолій цікавиться рідко, воліючи зосереджуватися на собі, тому варто прищепити йому чуйність — наприклад, доручивши турботу про кошеня чи цуценя.

• Леонід – царське давньогрецьке ім'я нагороджує свого володаря гордовитою поставою і впевненим поглядом. Лінь – це справжні щасливчики, які завжди знаходять вихід із складних і заплутаних ситуацій. Леонід інтуїтивно розуміє, як йому діяти — це маленький дипломат, який користується незаперечним авторитетом однокласників і любов'ю вчителів. Мама і тато можуть бути впевнені, що їх не будуть викликати в школу, з-за пустощів малюка. Підлітковий вік може супроводжуватися труднощами, що виникають із-за надмірної влюбливості Ліні – кожен розрив відносин буде супроводжуватися депресією, тому потрібно відвернути його від переживань.

• Тимур – ім'я, трактуються як «залізний», наділяє дитини твердим і вольовим характером. Малюк буде демонструвати наполегливість, абсолютно не звертаючи уваги на небезпеки, тому потрібно стежити, щоб малюк не піддавався ризику травм. Тимур розважливий і логічний, неймовірно розумний і дуже суворим по відношенню до себе і оточуючим. Можете бути впевнені, що він не зв'яжеться з поганою компанією. Емоції Тимур воліє тримати у вузді – його важко зворушити на людях, але всередині цей малюк здатний на глибокі переживання. Умійте вчасно помітити душевні терзання Тимура, щоб підтримати і втішити.

• Імена для хлопчиків, народжених влітку

Ім'я літніх хлопчаків повинно повідомити їм посидючість і терплячість
    Якщо ваша сім'я поповниться спадкоємцем в один із спекотних літніх днів, в сім'ї з'явиться життєлюбна, весела і оптимістично налаштована особистість. Річний малюк завжди працьовитий і активний, любить пустувати і побавитися. Найяскравіша негативна риса річного хлопчика – неврівноваженість та імпульсивність, тому вибирайте ім'я, надає внутрішню силу і терпіння. Серед модних імен 2019 року для літа можна виділити такі:

• Костянтин – ім'я, що має трактування «постійний», надає хлопчикам здатність зосереджуватися і наполегливо рухатися вперед. Костя з дитячих років володіє умінням концентруватися і вдумливо підходить до вирішення проблем. Костянтинів – чуйні хлопчики, які переживають за близьких і рідних, вони з задоволенням піклуються про молодших дітей, доглядають за кошенятами і цуценятами. Втім, хлопчисько буде мати характер ангела рівно до тих пір, поки все навколо йде так, як він хоче. Якщо Костя не отримує бажаного – він стає рідкісним упрямцем, тому мамі і татові потрібно навчитися знаходити спільну мову з малюком.

• Юрій – ім'я «вірний» дає своєму власнику вміння ставати відмінним другом. Втім, рідко хто може потрапити в коло близького спілкування Юри – цей малюк занадто занурений у себе, недовірливий і небалакучий. Юрочка любить проводити час в спокійних іграх, а кращим розвагою для нього стане рибалка з папою або дідусем. У школі Юра зазвичай відноситься до «середнячкам» — він, безумовно, розумний, але неквапливий і рідко виявляє ініціативу. Допомога у розвитку лідерських навичок може надати спортивна секція з командним видом спорту або театральна студія. Юра володіє вираженою силою волі, спостережливістю, акуратністю і педантичністю, а тому процвітає у точних науках.

• Максим – хлопчик, що отримав при народженні ім'я «великий», обов'язково буде виділятися серед однолітків. Маленький Максим – це самостійна особистість, яка розуміє, чого вона хоче домогтися від життя і оточуючих. Його прагнення пізнати навколишній світ може супроводжуватися травмами, так що мамі потрібно стежити за улюбленцем в обидва ока, щоб вчасно зняти його зі столу або відтягнути від розетки. Максимко – хлопчик, який вміє вибирати друзів, привертати до себе увагу і очолювати колектив, так що навіть при посередній навчанні він згодом часто займає в суспільстві високу сходинку.

• Лев – давньогрецьке ім'я, повідомляє власнику царський спокій. Лев не любить перебувати в центрі уваги, але ніколи не йде на поводу у інших, віддаючи свою власну дорогу. Він не відноситься до категорії задирака, але може постояти за себе і близьких. Такі хлопчики честолюбні і амбітні, тому проблем з навчанням у них зазвичай не виникає. Терплячість, гнучкість розуму і здатність дипломатично вирішувати конфлікти забезпечують Леву відмінне кар'єрне положення. Мамі і татові потрібно знати, що Лев – не той малюк, якого можна висміяти на людях. Якщо вразити його самолюбство, він надовго затаїть образу.

• Родіон – дитина, ім'я якого перекладається як «герой», є справжнім альтруїстом. Родя неквапливий, вдумливий і не любить порожню балаканину і пустощі. Такий дитина відрізняється відповідальністю, тому мамі і татові не доведеться стояти над душею в процесі приготування уроків. Він харизматичний і користується популярністю у дівчат. Найяскравішою негативною рисою Роди є надмірна схильність до самозамилування і хворобливе честолюбство – він просто обожнює, коли його хвалять, і погано переносить критику. Навчіть дитину спокійно сприймати зауваження, щоб він прагнув вдосконалюватися, не закидаючи розпочаті справи через порожній образи.

• Імена для хлопчиків, народжених восени

Осіннім дітям потрібно ім'я, яке зробить їх характер більш твердим
    У період з вересня по листопад в світ приходять хлопчики, що відрізняються мудрістю, чесністю і принциповістю. Це природжені оратори і дипломати, які легко ведуть за собою інших людей. Осінні малюки миролюбні, не терплять сварок і скандалів – всі конфліктні ситуації вони з легкістю вирішують шляхом переговорів. При всій легкості вдачі і доброзичливості осінніх хлопчиків, вони часто схильні депресивним настроям, тому вибране ім'я повинно коригувати цю межу. В переліку модних відповідних імен для осінніх дітей 2019 року потрібно згадати такі:

• Антон – хлопчик, ім'я якого означає «вступає в бій», ніколи не здається. Антоша — активний малюк, якому не так-то просто всидіти на місці, але одночасно з цим він володіє неймовірним терпінням і здатний дочекатися вдалого моменту для реалізації задуманого. Антон детально вивчає підходи до вирішення завдання, ніколи не погоджується на сумнівні авантюри і ризикові заходи. Він привабливий, легко знаходить спільну мову з колективом і швидко розташовує до себе оточуючих. В досягненні успіху йому заважає тільки природна нерішучість, тому хлопчику потрібно особливу увагу батька до виховання його характеру.

• Філіп – ім'я, яке прийшло до нас із Стародавньої Греції, повідомляє хлопчикам відмінне фізичний розвиток, сильний характер і вміння повертати обставини собі на користь. У цього малюка з дитинства проявляється вміння підбирати ключики до людей, які його оточують, тому мамі і татові доведеться постаратися, щоб не потрапити в мережі маленького маніпулятора. Втім, вам потрібно лише чітко продемонструвати, що ви бачите всі хитрощі дитини, щоб він перестав ридати і став уважно вислуховувати аргументацію від батьків. Це діти з гострим розумом, розвиненою уявою і здібностями організатора – будь-яка креативна область, адміністрування і творча діяльність будуть їм по плечу.

• Михайло – дитина, ім'я якого означає «подібний до Бога», вражає оточуючих своєю безпосередністю і чарівністю. Він постійно крутиться навколо мами, дуже любить ласку і ніжність. Михайлик – натура творча, він тонко відчуває прекрасне, любить книги і музику. Такі хлопці легко ставляться до життя і не заморочуються дрібниць, так що їх непросто вибити з колії. Міша відрізняється гостинністю, дружелюбністю і щедрістю, тому є душею великої компанії. Батькам потрібно уважно стежити за тим, які люди формують оточення дитини – він може потрапити під поганий вплив.

• Ян – короткий, але гучне ім'я, яке зараз стало дуже рідкісним. Ян – це серйозний малюк, який з малих років вражає батьків дорослими і вдумливими роздумами. У нього швидко розвивається схильність до наук і проявляється аналітичне мислення, Ян швидко вчиться читати і рахувати. Звичайно, це викликає гучний захват у родичів, так що мамі і татові потрібно стежити, щоб Ян не задирав ніс. Хлопчина з таким ім'ям відрізняється вольовим характером і посидючістю, що виручає його в кропітких і складних справах. Саме тому Ян може зробити кар'єру лікаря, інженера або дослідника.

• Федір – малюк, ім'я якого трактується як «божий дар», любить спостерігати за подіями з боку. Це самодостатня особистість, яка тримається кілька відчужено, віддаючи перевагу спокійні ігри, читання або збирання моделей. Феденька акуратний і послідовний у своїх діях. Його навряд чи можна назвати явним лідером колективу, але і веденої особистістю Федя точно не стане. Він може закінчити школу з середньою успішністю, але лише тому, що йому просто плювати на позначки. Федя знає собі ціну і ніколи не прогинається, щоб заслужити похвалу або прихильність сторонніх людей. Кар'єру Федір будує довго, але впевнено, поступово просуваючись до посади, яку намітив для себе.
  • Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2019 році. Як назвати сина в рік Свині?
    • Сьогодні
    • Популярне
    • Читають