• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Прогнози для України на 2019 рік: прогнози і пророцтва

Поки у наш світ не прийшли сучасні системи пошуку інформації, економічні прогнози і політична аналітика, завіса майбутнього могла бути відкрита тільки одним способом – для цього потрібно було звернутися до чаклуна, шамана або ясновидцю. Вони розраховували траєкторії небесних тіл, занурювалися в сон або заглядали у млу магічних куль, щоб розповісти про події нового дня, напророкувати долю окремої людини, застерегти про небезпеки або описати життя цілих поколінь на сотні років вперед!
Звичайно, розвиток науки призвело до появи цілого покоління скептиків – багатьох провісників люди вважають простими шарлатанами. Однак у світі є стільки незрозумілого, що цілком можливо і існування тих, хто здатний зазирнути в містичну суть предметів і явищ. У наші дні, коли у світі постійно виникають конфлікти, загострюються кризи і відбувається межа сфер світового впливу, народ України звертається до будь-яких джерел, здатним дати хоч якусь інформацію про події прийдешнього.
Кожному хочеться дізнатися хороші новини, налаштуватися на позитивний лад і повірити в те, що дуже скоро країну чекає безхмарне і радісне майбутнє. Безумовно, помилитися можуть всі, навіть визнані експерти в області геополітичних та економічних трендів. Проте іноді на світло з'являються люди, що володіють особливою владою над містичними матеріями. Їх небагато, але передбачення їх бувають настільки точними, що досі вражають нащадків.
Навіть в наш час існують астрологи і ясновидці, здатні побачити події прийдешніх днів. Хто з них виявиться правий у своїх прогнозах — покаже час, адже ясновидіння і передбачення – справа тонка, а трактувати туманні слова зовсім непросто. Саме тому ми зібрали для вас найцікавіші прогнози, зроблені оракулами минулого і сьогодення для України на 2019 рік.

Пророкування Ванги


Прогнози для України на 2019 рік: прогнози і пророцтва
Ванга обіцяє Україні епоху розквіту, коли до влади прийде хтось Стрілець
Болгарську сліпу предсказательницу можна сміливо назвати однією з найбільш відомих і шанованих ясновидців. Її прогнози нерідко збувалися з неймовірною точністю: так, саме вона попередила про страшному воєнному конфлікті – Другій світовій війні. Тлумачі її рядків досі намагаються відшукати щось, що відноситься до поточного часового періоду. Втім, таких прогнозів зроблено не так вже й багато, а вони сформульовані настільки метафорично і образно, що неможливо прийти до однозначного їх розуміння.
Деякі послідовники Ванги вважають, що пророкування про кривавому конфлікті, затронувшем багато народи Східноєвропейського регіону, принесла страждання і бідність, відноситься саме до подій останніх років в Україні. Ванга говорила, що причиною кровопролиття буде боротьба за владу – поки верхівка ділить багатства і впроваджує новий порядок, прості люди будуть зубожіти. Тим не менш, є і хороші новини – за словами ясновидиці, злодіяння закінчаться, коли правити буде чесна людина, іменований Стрільцем.
Багато тлумачі стверджують, що мова в даному прогнозі йде про 2019-2020 роках, причому з приходом цієї особистості почнеться територіальний розпад в державі, яке знаходиться в Східній Європі, має вихід до Чорного моря і складається з декількох частин. У світовому аспекті тлумачі попереджають про поступове зниження світової ролі США – тепер головною силою буде Китай, а світ стане на шлях розвитку медицини та енергетики.

Передбачення Павла Глоби


Прогнози для України на 2019 рік: прогнози і пророцтва
Глоба пророкує, що територія України буде остаточно розділена
Російський фахівець в області окультизму і астрологія стверджує, що ще десять років тому зумів побачити в зоряних траєкторіях застереження про воєнізоване конфлікті в Україні. Прогноз, складений на період з 2014 по 2020 рік, містить відомості про економічний спад і поступовий розподіл території, частина якої стане суб'єктом РФ. Після 2020 року нові українські влади, сформовані після чергових виборів, активізують партнерський діалог з Росією, а потім у Східноєвропейському регіоні виникне блок, що включає православні держави.
Росія очолить новий світовий порядок, а Євросоюзу та Північноатлантичного Альянсу припинять своє існування. Втім, прогнози Глоби не завжди були точними — наприклад, поточним президентом України, за його думку, повинна була стати Юлія Тимошенко, а Європа вже в 2018 році – пережити неймовірно глибока криза в економіці, наслідком якого стало б масового втеча людей в інші регіони, в тому числі — Росію. На жаль, поки що ситуація розвивається за протилежним сценарієм – потенційних мігрантів приваблюють країни Євросоюзу, а не Східноєвропейський регіон.

Передбачення Влада Росса


Прогнози для України на 2019 рік: прогнози і пророцтва
Влад Росс вважає, що конфлікт на Донбасі найближчим часом вщухне
Одеський астролог пару років тому розрахував довгостроковий прогноз для ситуації в Україні. Головна подія, преломляющее негативні тренди у розвитку країни, відбудеться тільки в 2020 році, коли в грудні на небі з'єднаються найбільші планети нашої зоряної системи. З січня 2021 року в країні економічне зростання прискориться і нарешті з'являться можливості для стабілізації фінансової сфери. Астролог пояснює це зв'язком держави зі знаком Тельця, який відповідає в небесних сферах за гроші.
Розквіт держави настане у 2025 року Україна стане місцем, що приваблює потоки інвестицій, бізнес активізується, а з Східною Європою будуть налагоджені зв'язки для взаємовигідного співробітництва. Щодо кримського питання астролог висловлюється однозначно – належати Україні півострів більше не буде, але і Росія його не втримає. З часом ця місцевість стане територією, керованої двома, а то й трьома державами. Цілком можливо, що третьою силою, вмешавшийся в хід конфлікту, турецька влада.
Конфліктна ситуація на Донбасі піде на спад вже в 2019 році – Влад каже, що після цього часу не бачить ніяких воєнізованих зіткнень. Такі висновки астролог пояснює ослабевающим впливом Плутона. Дана планета стимулює агресію і катастрофи — наприклад, її критична близькість у 2014 році викликала поточний конфлікт в Україні, а США піддалося під впливом Плутона в 2001 році, коли сталася трагедія з вежами-близнюками.

Передбачення мольфарів


Прогнози для України на 2019 рік: прогнози і пророцтва
Мольфари вказують на важливість переговорів між ворогуючими сторонами
Карпатських відунів, на жаль, стає все менше – деякі з них володіють таким же сильним даром ясновидіння, як їх предки. У числі останніх сильних мольфарів потрібно назвати Михайла Нечая, який загинув кілька років тому від руки божевільного злочинця, який вирішив покарати відуна за «шаманство». Нечай ще в 2011 році передрікав протистояння між Східним і Західним регіонами країни, проте вважав, що конфлікт розв'яжеться, коли народи Росії і України зрозуміють, кому це насправді вигідно.
Ще один гуцульський відун, Орест Стафійчук, стверджує, що позитивні зміни почнуться в кінці 2018 року. Найкраще вирішення проблеми – довгі і обережні переговори з участю всього світового співтовариства. Розквіт країни буде можливий тільки через п'ять років, коли нейтралітет дозволить налагодити торгівлю і бізнес-зв'язки. Ну а ведунье Магдалені стало одкровення про цілісну Україну – країну очолить нова політична сила, яка приведе державу до єдності. У 2019 році можна чекати перших позитивних змін, але остаточно ситуація вирішиться тільки через 15 років.
Багато мольфари кажуть, що на виборах до влади може прийти людина, що відрізняється особливою любов'ю до країни, неймовірною енергією і нетерпінням олігархату. Його правильно реалізовані амбіції і незаперечний авторитет забезпечать Україні надійне положення в світовому співтоваристві, а економіка та інші сфери життя незабаром будуть перебудовані за прикладом країн Балтії.

Передбачення Московченко Валерія


Прогнози для України на 2019 рік: прогнози і пророцтва
На думку Московченко, Крим ще може повернутися до складу України
Валерій прорахував положення зірок і планет, постановивши, що майбутнє України залежить виключно від дій її жителів. Поточні траєкторії небесних тіл можуть посприяти реалізації будь-яких планів, але сліпим везінням це не буде. Ситуація на небосхилі зараз вдалий для тих, хто готовий докладати зусилля і працювати на благо майбутніх поколінь.
Астролог бачить, що нові вибори принесуть із собою зміну політичних сил – нове покоління політиків, не має міцних зв'язків з усталеною олігархічною системою, стимулює зростання економіки. Втім, Валерій передрікає, що поточна влада так просто не здасться, і зміни можуть носити далеко не мирний характер. Головна ставка у зовнішньоекономічній політиці зараз повинна бути зроблена на активізацію сільськогосподарського виробництва.
Дуже скоро багато країн відчують необхідність все більше закуповуватися на зовнішньому ринку — ось тут-то Україна отримає можливість максимально реалізувати свій потенціал. Промисловість розвиватиметься повільніше, так що ставку на неї поки робити не варто. Щодо Криму астролог висловлюється дуже обережно. Зірки можуть надати сприятливу можливість для повернення півострова під юрисдикцію України, але це відбудеться, тільки якщо в Росії на майбутніх виборах зміниться влада.

Передбачення Максима Гордєєва


Прогнози для України на 2019 рік: прогнози і пророцтва
Максим Гордєєв передбачає, що військові конфлікти не вщухнуть ще 5-6 років
Гордєєв є фахівцем у галузі карт таро – саме розклади на цьому стародавньому магічному інструменті дозволили йому зробити прогноз на найближче майбутнє. За словами провісника, зараз життям країни керують ті ж особи, що раніше наживалися на її багатства, так що перелому можна досягти лише на наступних виборах. Цей шлях є простим, безкровним і найкращим з можливих. В іншому випадку через кілька років назріють передумови для чергового зіткнення народу і влади.
Втім, в України є ще енергетичний запас, щоб витримати чергову смуту і нарешті стати на шлях позитивних реформ. Східний конфлікт, на думку провісника, буде в силі на протязі декількох років. Періоди активності зміняться поліпшенням обстановки, але люди з різних областей України настільки віддалилися, що вже звикли жити порізно. Остаточного розпаду країни на кілька незалежних частин Максим не побачив, але і в цілісному вигляді Україна не буде знаходитися ще 5-6 років.

Пророкування інших провидців для України


Прогнози для України на 2019 рік: прогнози і пророцтва
Багато ясновидці передбачають для України прихід лідера, який зможе побороти олігархат і поліпшити життя простих громадян

 • Олена Осипенко, в цілому, налаштована дуже позитивно. Астролог пообіцяла, що зірки пророкують громадянам України позитивний перелом в області економіки і політики. Після витка чергових соціальних загострень у 2019 році ситуація почне вирівнюватися. Але до цього українцям доведеться пережити поглиблення кризи, фінансову дестабілізацію і різкі соціальні диспропорції. Критичний момент настане під час виборів – українці зуміють відставити від керма влади олігархів, а нові лідери зможуть зменшити гостроту Східного конфлікту, налагодити діалог і партнерами в Чорноморському регіоні і ще більше зміцнити зв'язки з Євросоюзом.

 • Нострадамус. Одна з найбільш загадкових постатей серед провидців, прозревающих майбутнє на багато століть вперед не Дивно, що тлумачі намагаються максимально точно розшифрувати вірші-катрени, що вийшли з-під руки Нострадамуса. Деякі дослідники його праць стверджують, що в пророцтвах є і відомості про Україну – філософ, астролог і алхімік передрік їй важливу роль у зміні світового порядку. Події, що відбуваються в Україні запустять у світі ланцюжок політичних реформ. Втім, конкретних назв Нострадамус не озвучував — це лише припущення, засновані на географічні особливості України, що збігаються з тим, що знаменитий мислитель описав у своїх віршах.

 • Михайло Левін. Глава Астрологічної академії (Москва) простежив положення Сонця і прийшов до висновку, що Україна незабаром зуміє зайняти стійке положення у світовому співтоваристві, знайшовши свій власний, індивідуальний шлях. Астролог говорить, що держава буде функціонувати окремо — входження України в ЄС він не пророкує. Влада не поміняється в країні ще близько 10 років – звичайно, будуть нові правителі, але вони будуть слабкими. Тільки через два президентські терміни українці оберуть дійсно сильну особистість, ну а активне процвітання і стабільність будуть досягнуті лише до 2080 року.

 • Наталія Нестеренко. Ще один фахівець по зіркам склала для України прогноз на період з 2018 по 2020 рік. Вона називає це часом кардинальних змін – у 2019 році небесні світила нададуть українцям шанс на вирішення накопичених проблем. Сьогодні в державі виникли передумови для руйнування старої політичної системи. Структури, які віджили себе, будуть змінюватися, а суспільство остаточно сформулює цінності та перспективи на найближчі роки. Варто очікувати революційних змін – тільки так Україна зможе завершити оновлення. Основні протиріччя, за словами астролога, викликані взаємними діями Місяця і Венери. Фаза, до якої зараз входять небесні тіла, сприяє ефективним реформ, але для їх реалізації доведеться пережити криза, загострення політичної боротьби, руйнування структури влади та поглиблення конфліктів зі світовим співтовариством. Возз'єднання України з Кримом, ДНР і ЛНР астролог не бачить – конфлікт буде вирішено у результаті напружених суперечок, причому досить неоднозначним чином.
 • Прогнози для України на 2019 рік: прогнози і пророцтва
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають