• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Модні чоловічі стрижки 2018-2019

Чомусь більшість жінок думає про моді, як про дамському захоплення. При цьому чоловіча половина населення нібито зовсім не цікавиться модними тенденціями. Насправді це не так — чоловіки приділяють увагу своєму зовнішньому вигляду, просто намагаються не так ретельно, як жінки. Вивчати модні чоловічі стрижки 2018-2019 років — це не доля дам, мають чоловіка. Цією темою повинні цікавитися і самі представники сильної половини людства.

Основні течії в чоловічих стрижів 2018 і 2019 роківДля чоловіків і жінок, не розбираються в перукарні термінології, головним критерієм вдалої стрижки є вміння правильно пояснювати свої бажання. Втім, останнім часом солідні салони мають не тільки повноцінні каталоги різних стрижок і укладок, але і комп'ютерні програми, що дозволяють підібрати зачіску до конкретної особи. При цьому часто і дівчата, і хлопці, плутають поняття стрижки та укладання. Одну й ту ж стрижку можна укласти різними способами, створивши відрізняються стилі.

Умовно всі типи чоловічих стрижок можна розділити на 3 типи:


 • Короткі варіанти.

 • Зачіски з видовженими волоссям.

 • Варіанти з комбінованою завдовжки. • Це більш правильна класифікація, але в звичайному житті чоловічі зачіски поділяють на довгі і короткі. Причому можна розподіляти стрижки і за іншими критеріями: за типами особи, віку особи, за наявності проділу або чубчика. Є ще варіанти з фарбуванням або тонуванням, також з хімічною завивкою або довготривалої біоукладкою. Зараз всі ці «жіночі штучки» стали все більше затребуваними у чоловіків. В цьому немає нічого поганого — головне не переборщити з наведенням краси на голові.

  Є ще один невеликий підступ — часто чоловіки плутають класичні стрижки зі спортивними, отримуючи на виході несподіваний результат. На першому знімку вказана більш класична стрижка з вираженим проділом, хоча можна волосся просто зачесати назад.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  Другий знімок вже відображає спортивний варіант стрижки, цілком допустимий навіть в офісі. Просто потрібно знати, щоб правильно інформувати перукаря. До таких стрижок відноситься улюблені багатьма бокс і напівбокс. При цьому такі види стрижок теж можуть бути розділені на простій або косий проділ, хоча вони частіше зачесываются тому.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  Більш сміливі хлопці можуть сплутати стрижки гранж і хипстерскую. Причому цілком можливий варіант з хіпстерської стрижки зробити укладку в стилі гранж, але створити щось подібне в зворотному напрямку практично неможливо. На наступних знімку представлено варіанти стрижок і укладок в стилі гранж.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  На наступному знімку представлено саме хипстерские стрижки. Їх головна відмінність велика виразність «укладочности», якоїсь доглянутості, а не легкого серпанку хаосу. Навіть сама стрижка тут іншого рівня — якщо тут є нерівні зрізи, то це для певного кута нахилу укладання або паралельності стирчать пучків, а не настільки виражена в гранж недбалість. З цієї причини на хіпстерської стрижці можна зробити укладку в стилі гранж, а навпаки буде складно домогтися таких бездоганних ліній і чітко розташованих пасм.
  Модні чоловічі стрижки 2018-2019


  Актуальні короткі стрижки  Чоловікам, які віддають перевагу поширені короткі стрижки, ніколи не варто хвилюватися про модні тенденції. Є ряд стрижок, які навряд чи коли-небудь витіснять інші. Це пов'язано і з їх «узгодженістю» щодо форми багатьох осіб і черепів, і з простотою догляду за ними, і з мінімумом часу у перукаря, і з актуальністю в більшості місць.

  До таких стрижок варто віднести наступні чоловічі зачіски:


 • їжачок;

 • бокс;

 • канадка;

 • напівбокс;

 • мілітарі;

 • класика. • Не дивно, що саме ці варіанти стрижок найбільш затребувані. Точної статистики немає, але на ці 6 видів чоловічих зачісок припадає 60-70% всіх стрижок у сильної половини людства.

  Для їжачка характерна майже єдина довжина волосся по всій поверхні голови. Причому стрижка при певному образі навіть не вимагає гребінці, досить розділити волосся пальцями рук. Виглядає це досить доглянуто і стильно. Для стрижок бокс і напівбокс характерно лише одна відмінність — ступінь переходу між скронею і тім'ям.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  Канадка ж має деяку схожість зі стрижкою бокс. Відмінність полягає в більш помітною довжині передньої частини волосся, якоїсь челочной зони. Довжина і укладання цієї стрижки може бути різною.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  Самий простий і невибагливий варіант — це мілітарі. Банальна стрижка під машинку проста, майже не вимагає догляду, причет іноді є ідеальним варіантом для конкретних чоловіків.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019


  Стильні подовжені стрижки  Більш молодим і стильним чоловікам не варто боятися експериментувати з довгими варіантами стрижок. Мова не йде про банальне хвостику рокерів і їм подібних, навіть цю форму чоловічої зачіски давно обіграли більш цікаво. При цьому варто чітко розуміти, що іноді умови роботи диктують свої критерії зовнішнього вигляду — навряд чи зачіска з поголеними скронями і довгою верхівкою підійде шкільному вчителеві або офісному співробітникові солідної компанії. Також екстравагантних стрижок варто уникати чоловікам у віці — тут діє банальне правило доречності.

  Серед найбільш затребуваних подовжених стрижок варто виділити 2 варіанти:


 • Британка.

 • Чоловічий боб. • На знімку представлено варіанти чоловічого боба, в тому числі і перехідні до стрижки каре.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  Більш класичні варіанти цієї зачіски виглядають так, як на знімку. Причому боб займає почесне місце затребуваних серед модних чоловічих стрижок не тільки 2018-2019 але і протягом кількох останніх сезонів.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  На основі британки сформовано безліч різновидів стрижок, в тому числі стилів гранж і хіпстера. На наведеному нижче знімку наведено варіант різної укладання стрижки британка. Причому це лише стриманий варіант зачіски, часто довга частина чубчика опускається аж до підборіддя.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  Існують і інші варіанти подовжених чоловічих стрижок. Це подвійне або градуированное каре, стильні гладкі укладки до плечей, хвости, дреди, афрокосы та інше. Просто зараз вони не відносяться до модним, хоча таким ще вважається варіант андерката з надмірно довгим теменой частиною волосся.

  Особливі чоловічі стрижки  Лише мала частина перукарів і звичайних жінок виділяють два варіанти стрижок в особливі — це андеркат і гітлерюгенд. Принцип цих стрижок єдиний, вони обидві мають виражено довгу тім'яну зону і короткі скроні та потилиця. При цьому вони сильно відрізняються один від одного. Умовно андеркат можна назвати тією самою зачіскою з поголеними скронями, стрижка має яскраво виражений перехід довжини.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  Неважко здогадатися, чому гітлерюгенд так називається. При спеціалізованої укладанні ця різновид стрижки відразу викликає асоціацію з німецькими офіцерами. Без цієї «напомадженою» краси зачіску цілком можна прийняти за надто відрослий варіант стрижки бокс.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  Причому можна і переплутати андеркат з «німецької» стрижкою. Особливо якщо вони вже трохи підросли після візиту до перукаря. Відрізнити їх можна по різкості переходу — довжина волосся на верху голови стрижці андеркат завжди значно відрізняється від скронь і потилиці.

  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  Модні чоловічі стрижки 2018-2019 років лише вказують загальний напрямок тенденцій. Остаточний вибір завжди залишається за конкретним чоловіком, причому не тільки за його особистими бажаннями і уподобаннями — потрібно враховувати і вид робочої діяльності. Якщо ж робота не дозволяє експериментувати із зачіскою або просто важко вибрати стрижку, то потрібно зупинятися на більш класичних скорочених варіантах.

  Модна чоловіча стрижка 2018 у відео  Модні чоловічі стрижки 2018-2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають