• 11:16 – Китайський Новий Рік 2019: коли 
  • 11:16 – Що подарувати мамі на Новий Рік 2019: ідеї подарунка 
  • 11:16 – Що подарувати тещі на Новий Рік 2019 
  • 11:16 – Що подарувати свекрусі на Новий Рік 2019: ідеї подарунка 

Макіяж з блакитними смокі з показу Chapurin осінь-зима 2018/2019

На створення своєї нової колекції Ігоря Чапуріна надихнула подорож по озерах США і Канади. Краса цих місць знайшла своє відображення в нарядах чорного, червоного та фіолетового кольорів. Доповнити образи моделей на показі йому допомогли візажисти Clarins.
Макіяж з блакитними смокі з показу Chapurin осінь-зима 2018/2019


3 квітня Ігор Чапурін представив колекцію сезону осінь-зима 2018/2019. Природна краса і унікальний мікс культур і традицій північного сходу США і канадських провінцій Онтаріо і Квебек вразили дизайнера і послужили натхненням для створення лінії «Великі озера».
За традицією над образами для показу працювала команда Clarins. Міжнародний візажист марки Ольга Комракова придумала контрастний образ з блакитними смокі і нюдовой помадою.
«Яскравий, наповнений первозданною силою образ героїні показу будується на грі контрастів і базується на зачаровують відтінках регіону п'яти озер. Її зв'язок з природою виражена в тональностях води і землі на тлі сяючою місячним світлом шкіри. Дивлячись їй в очі, ви немов дивитесь в дзеркальну гладь кришталево чистого гірського озера, її чистота і невинність чарують», — розповіла Ольга Комракова.
Експерт розповіла, як і за допомогою яких б'юті-коштів можна повторити макіяж з показу.

Обличчя


Щоб створити ефект сяючою і чистої шкіри, експерти марки використовували базу під макіяж SOS Primer у відтінку 01 universal light і стійкий тональний крем в подушечці Everlasting Cushion SPF 50. В якості завершального штриха візажисти завдали мінеральну розсипчасту пудру Multi-Eclat, яка закріпила мейк, а вилиці підкреслили бронзером Poudre Soleil.

Очі


Смокі кольору глибокої озерної води візажисти створили з допомогою колекційної ручки-підводки для очей і губ Stylo 4 Couleurs. Вії злегка прокрас тушшю з ефектом об'єму Supra Volume.

Губи


Губи залишили практично недоторканими, зробивши їх теплого пісочного відтінку з допомогою матової помади Joli Rouge Velvet.
Макіяж з блакитними смокі з показу Chapurin осінь-зима 2018/2019
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають