• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Щасливі імена для хлопчиків в 2019 році

Одним з найбільш поширених питань майбутніх або щойно стали батьків, є, як краще назвати довгожданого синочка. Всі родичі тут же починають радити імена, які вважаються, на їхню думку, воістину чудовими. При цьому велика частина з них намагається довести, чому їх вибір правильний і найвірніший. Але хіба можна довірити таку відповідальну роботу, як вибір імені нової людини, комусь іншому, крім його батьків ?!
Щасливі імена для хлопчиків в 2019 році

Дуже важливо пам'ятати, що кожне ім'я несе в собі певну енергетику. З ним людині доведеться жити з початку і до самого кінця, і тільки від батьків залежить, наколько це життя буде повноцінним. Найважливіший нюанс імені - його значення.

Виходить, що перед тим, як назвати сина, непогано заздалегідь дізнатися щасливі імена для хлопчиків в 2019 році.

Поради щодо вибору

Важливе зауваження - при визначенні оптимального найменування синочка, непогано було б відштовхуватися від пори року, коли він з'явиться. На думку астрологів, не тільки рік чи день тижня може відбитися на долі людини, а й місяць його народження.

Не менш важливий момент, щоб ім'я дитини поєднувалося з його батькові та прізвищем. Простіше кажучи, ПІБ синочка має бути милозвучною, а не різати вухо.

Не менш відома традиція - зіставляти власні варіанти з церковним календарем. У ньому кожен день названий на честь якогось Святого, ім'ям якого і можна назвати дитини. Згідно релігійному тлумаченню, в такому випадку Святитель допомагатиме людині протягом усього його життя, захищаючи від неприємностей.

Найпростіше вибрати те ім'я, що стане дійсно доленосним. Для цього доведеться використовувати відомості про його можливий характер, а точніше, деяких аспектах: вміння знаходити спільну мову з оточуючими, винахідливість, кмітливість, уміння знайти вихід з будь-якої ситуації, ерудиція.

Більшість же сучасних батьків мало переймаються з перерахованими критеріями вибору, віддаючи переваги модним найменувань. На даний момент «прийнято» називати дітей закордонними іменами, не властивими російській сприйняття. Астрологи вважають, що в такому рішенні немає нічого поганого, тоді як психологи не рекомендують експериментувати з життям власного сина.

Імена для хлопчиків 2019 року

На даний момент є кілька популярних імен для представників сильної половини людства, які потребують більш детальному вивченні.

Марк. Ім'я з латинськими корінням. Дуже норовливий і кмітливий, завжди прагне досягти бажаного і патологічно не любить програвати. Лідер по життю, особливо серед однолітків. Добрими друзями для нього можуть стати лише ті, хто заслужив його довіру. Проявляє інтерес до точних наук. Відразу ж розпізнає брехню, тому не варто брехати своєму малюку, навіть якщо без цього не обійтися.
Кирило. Давньогрецьке ім'я, що позначають «пан» і «сонце». Хлопці, що носить таке ім'я, цікавляться абсолютно всім, що відбувається навколо них. Улюблених занять не багато: спорт, читання. Основні людські якості: честолюбство, сила волі, шляхетність, неупередженість.
Веніамін. На думку вчених, сем ім'ям називався Біньямін - син Якова і Рахілі. Характер таких особистостей щонайменше багатогранний. Психологічно можуть бути як екстравертом, так і більш замкнутими інтровертами. Це досить товариські хлопці, які знають всі події і намагаються скрізь встигати. З них виходять відмінні консерватори і досить привабливі особистості.
Єлисей. Існує кілька версій вимови імені - від єврейського імені Еліша до грецького Одіссей. Все Єлисеї - натура, схильна до мистецтва. У них захований незвичайний потенціал, який потребує розкриття. Вони - прекрасні вигадники, тому більшість з них володіє даром поета. Єлисей відрізняються цілеспрямованістю, іноді переходить в упертість.
Богдан. Слов'янське коріння цієї назви означають «Дарований Богом». Зазвичай такі дітки долгожданна і дуже улюблені. Найчастіше зазначеним ім'ям називали тих малюків, з виношуванням яких були різні проблеми. За вдачею мова йде про досить примхливих особистостях. З віком стають більш врівноваженими і спокійними. У більшості добре розвинена інтуїція.
Щасливі імена для хлопчиків в 2019 році

Зимові імена

Крім доброго здоров'я, хлопчики, що з'явилися на світ в цей проміжок часу, мають відмінні вольовими якостями. Зимовим хлопця не позичати цілеспрямованості, а тому багато легко досягають поставленої мети. Трудоголіки, які віддають перевагу роботу гарній дружній компанії.

Грудень: Андрій, Архип, Аркадій, Геннадій, Гавриїл, Валеріан, Захар, Василь, Всеволод, Наум, Степан, Павло, Трохим, Ярослав.
Січень: Артем, Валентин, Адам, Єгор, Никанор, Микита, Філіп, Яків, Михайло, Іван, Прохор, Микита, Сергій, Яків, Елизар.
Лютий: Кирило, Віталій, Акім, Філіп, Леонтій, Федір, Акім, Олексій, Арсеній, Никифор, Павло, Костянтин, Яків, Всеволод, Давид, Юрій.


Весняні імена

З самого народження діти мають добре розвиненим розумом і обережністю. Ніколи не приймають рішення без тривалого зважування всіх за і проти. З одного боку, така обережність ніколи не завадить, але з іншого, саме вона може стати причиною того, що весняні діти часто не можуть досягти бажаних висот. Більшість з них має наступні якості: вміння знаходити компроміс, гнучкість, лояльність, пристосованість до життєвих обставин.

Березень: Олексій, Віктор, Григорій, Данило, Василь, Антон, Іван, Кузьма, Ілля, Лев, Ростислав, Олександр, Макар, Никанор, Трохим, Тимофій, Юрій, Федір, Пилип.
Квітень: Артем, Вадим, Анатолій, Веніамін, Гаврило, Єгор, Леонід, Кирило, Інокентій, Платон, Леонід, Полікарп, Мстислав, Тихон, Фома, Харитон, Яків, Терентій, Сергій, Семен.
Травень: Всеволод, Денис, Опанас, Григорій, Герман, Віталій, Валентин, Борис, Дмитро, Давид, Єгор, Леонтій, Лаврентій, Максим, Роман, Микита, Федір.

Щасливі імена для хлопчиків в 2019 році

Літні імена

Влітку народжуються дітки з доброю душею і щедрим серцем. З самого дитинства розуміють, що не слід переживати через кожну дрібницю, якщо попереду стоїть конкретна мета. Багато хто віддає перевагу перебувати в світі мрій, розмірковуючи про високе. Мають унікальну здатність в лічені хвилини перетворюватися із замкнутої особистості в товариського хлопця. Їм притаманні такі особливості характеру: нестриманість, імпульсивність, вразливість і ймовірність дійти до фіналу.

Червень: Дмитро, Геннадій, Арсеній, Гаврило, Денис, Георгій, Іван, Ігнатій, Кирило, Костянтин, Леонтій, Матвій, Никифор, Леонід, Павло, Тихон, Тимофій, Семен.
Липень: Артем, Валентин, Олександр, Володимир, Данило, Анатолій, Гліб, Олексій, Інокентій, Дем'ян, Станіслав, Максим, Терентій, Фома, Яків, Святослав, Філіп.
Серпень: Антон, Георгій, Борис, Ілля, Елизар, Іван, Костянтин, Макар, Леонід, Мирон, Павло, Микола, Прохор, Сава, Роман, Христофор, Серафим, Федір.

Щасливі імена для хлопчиків в 2019 році

Осінні імена

Хлопчики, що з'являються на світ восени, мають вродженої розважливістю і спокійним характером. У них непогані розумові задатки, а тому їм легко вчитися і засвоювати нову інформацію. Таким хлопцям притаманна обдуманість будь-яких дій, розважливість і докладності. Розвинене почуття педантизму, через що осінні діти завжди і все роблять на відмінно. Інші позитивні якості - відповідальність, далекоглядність, розсудливість, чесність.

Вересень: Олександр, Геннадій, Олексій, Дмитро, Євген, Гнат, Ігор, Лев, Костянтин, Гліб, Захар, Іван, Михайло, Макар, Станіслав, Харитон, Роман, Святослав, Філіп.
Жовтень: Григорій, Дмитро, Олексій, Денис, В'ячеслав, Ігнатій, Кузьма, Євграф, Короп, Іван, Зіновій, Давид, Олег, Максим, Порфирій, Христофор, Юліан, Степан, Юрій, Сергій, Федір.
Листопад: Антон, Василь, Олександр, Антон, Артем, Герман, Валерій, Опанас, Єгор, Ігнатій, Захар, Зиновій, Костянтин, Кирило, Павло, Платон, Прохор, Яків, Орест, Федот, Ярослав, Станіслав.


Залишилося лише визначити оптимальне, і, що важливо, щасливе ім'я для власне сина і насолоджуватися довгоочікуваною зустріччю з малюком.
Щасливі імена для хлопчиків в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають