• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

2019 рік вдівця чи вдови?

Більшість люблячих пар перед тим, як створювати власну сім'ю, задаються питанням: чи можна проводити обряд одруження в тому чи іншому році. Насправді, різних забобонів з цього приводу більш ніж достатньо. Ось тільки деякі з них все ж не варто ігнорувати. Приміром, той, що стосується року вдови чи вдівця. Нібито протягом усіх 12 місяців діє якесь прокляття, що змушує всіх молодят з часом втрачати своїх улюблених. Чи це Так? Давайте розберемося.

Історична зведення


Перед тим як визначити, чи правда, що 2019 рік вдови чи вдівця періодом є, слід уточнити, звідки взагалі «ростуть ноги» у такого повір'я.
Згідно з народним «байкам» наступний після високосного року період вважається так званим роком чорної вдови, за яким слідують 12 місяців вдівця. Якщо вийти заміж або одружитися в цей час, значить заздалегідь приректи себе та коханої людини на нещасний фінал відносин.
Так як останній високосний період пройшов в 2016-му, значить, роком вдови став 2017 а вдівця – 2018. Виходить, що 2019 рік вважається цілком безпечним для одруження. Деякі стверджують, що на такі прикмети потрібно обов'язково звертати увагу, щоб майбутня сім'я змогла жити довго і щасливо, тоді як інші бачать в цьому не більше, ніж страх тих, хто не хоче йти під вінець – можна ще рік потягнути час.
2019 рік вдівця чи вдови?

Згідно з віруваннями, якщо жінка наважується на весілля в рік вдови, то тим самим прирікає себе на самотність, а супутника – на смерть. Насправді, ситуація може виявитися не настільки категорична, як багато хто міг подумати. Адже в іншому випадку всі, хто одружився або вийшов заміж в рік вдови чи вдівця, повинен був попрощатися з життям. Звичайно ж, це абсурд!
Якийсь сакральний сенс у трактуванні повір'я, звичайно ж, є, але він не такий категоричний. Вдовою жінка може виявитися символічно, адже навіть відхід чоловіка з сім'ї зробить її самотньою і нещасною. Більшість скептиків сумнівається в реальність такого твердження, хоча статистика його все ж підтверджує.
Наші предки теж не завжди звертали уваги на подібні прикмети, і воліли використовувати свої, перевірені методи, як знайти щасливий шлюб, незважаючи на забобони. Таких методик існує декілька, а тому варто їх обговорити більш докладно.
2019 рік вдівця чи вдови?

Як минути весільну прокляття?


Перше, що варто запам'ятати майбутнім молодятам – будь-які прикмети можна «обдурити». Наприклад, в давнину на викуп нареченої відправляли зовсім іншої людини. Тепер же, коли сватання залишилося далеко в минулому, молоді можуть ненадовго помінятися звичними ролями, і замість майбутнього чоловіка, сама дружина відправиться відкуповувати своє «щастя». Те ж саме стосується і пропозиції – немає нічого поганого в тому, що ініціатором узаконення стосунків стане як раз-таки жінка. Якщо всі подальші організаційні моменти майбутнього торжества буде вирішувати саме наречена, ситуація піде шкереберть звичним прикметами.
Не менш цікавий підхід – прислуховування до порад астрологів щодо правильного вибору дати для одруження. Виявляється, не тільки рік, але і число цієї події має величезне значення. Для визначення прийнятного часу, слід звернутися до місячним календарем. Отже, найбільш підходящими для весілля датами вважаються: 61016 172126 і 27 місячний день.
Ще один важливий момент – психологічний настрій у парі. За словами астрологів, думки людини можуть спровокувати будь-яку ситуацію, і навіть якщо в «книзі долі не було записано ніяких трагічних подій, вони можуть з'явитися там із-за постійного страху їх звершення.
2019 рік вдівця чи вдови?

Щоб уникнути подібного результату, слід запам'ятати кілька простих правил.

 • Не дозволяйте будь-кому втручатися у відносини і намагатися змінити думки. Якщо пара вже вирішила не звертати уваги на різні забобони і застереження, не потрібно намагатися знайти істину в чужих порад та настанов. Прийшла пора навчитися довіряти один одному і чітко рухатися обраним шляхом. • Всі християни в будь-який момент можуть звернутися за допомогою до їх священній книзі – Біблії, за допомогою якої легко протистояти будь-якої напасті. До того ж саме там можна відшукати практичні поради для майбутніх подружжя, як правильно вести себе зі своєю половинкою. • Не треба заспокоювати себе думками про те, що партнер ніколи не перестане любити свою пару. Щоб хороші стосунки тривали все життя, потрібно наполегливо і важко працювати над цим щодня. До речі, підтримка і повага в сім'ї не менш важливі, як і любов чи пристрасть.


 • У тому випадку, якщо обидва партнери згодні зробити все від них можливе, аби їх союз був щасливим вічно, ніякі сили не зможуть перешкодити щастя.

  Інші весільні прикмети


  Незважаючи на те що 2019 рік не є періодом вдови чи вдівця, на цей час є ще кілька не надто райдужних прогнозів. Згідно з китайським гороскопом, майбутній період буде проходити під проводом Свині. З одного боку, такі слова можуть здатися трохи смішними, але парі, яка вирішила узаконити свої стосунки в цей момент, загрожує зайву вагу. Насправді, така проблема може стати причиною серйозних труднощів: ожиріння призводить до проблем зі здоров'ям, більшість з яких – хронічні.
  2019 рік вдівця чи вдови?

  Ще один невеликий рада. Як вже згадувалося, символом майбутнього періоду буде Свиня, а тому щоб їй догодити, не варто підбирати для весільної церемонії дати, які їй не подобаються. Мова йде про числа 1 7 та 8. Ще ця тварина є уособленням наївності й дурості. Саме тому парам, який узаконив свої відносини в цей період, доведеться зіткнутися з обманом. Щоб уберегти сім'ю від такої напасті, слід вже з перших днів заміжжя розуміти, настільки все серйозно.
  На завершення хочеться лише додати, що ніякі забобони, прикмети, домисли зі сторони та інші настанови не стануть перешкодою, якщо два люблячих серця захочуть бути разом. Іноді просто варто довіряти своєму партнеру і ніколи не звертати уваги на оточуючих.
  2019 рік вдівця чи вдови?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають