• 18:53 – 2019 Рік Жовтої Земляної Свині 
 • 18:00 – Жіночі зачіски 2019: модні тенденції з фото 
 • 17:59 – Новий Рік 2019: якого кольору вбрання одягати дівчатам 
 • 17:59 – Жіночі стрижки 2019: модні тенденції з фото 

Календар Місячного циклу в березні 2019 року: зміна фаз Місяця

Календар Місячного циклу в березні 2019 року: зміна фаз МісяцяВплив Місяця на життєві процес, зокрема біоритми людини, помічено вже не одне століття тому.

Звертаючись до місячним календарем, ви зможете визначити сприятливі й критичні періоди в березні 2019 року, і спланувати цей місяць у відповідності з рекомендаціями астрологів. Це дозволить зберегти високу працездатність і підтримувати життєвий тонус, а також даремно не витрачати енергію на процеси, які не принесуть свої плоди.

У березні 2019 року Місяць змінює свої фази в такій послідовності:
 • 6 березня - молодий Місяць;

 • 14 березня - початок нової чверті;

 • 21 березня - Повня;

 • 28 березня - початок третьої чверті. • У кожному місячному циклі астрологи зазначають сприятливі і несприятливі дні. До першої категорії відносяться так звані критичні точки - дні, в які змінюються фази крайніх чвертей, а також фази Молодика і Повного місяця. Особливо чутливі люди в ці дні відчувають більш інтенсивну енергетику. В цілому такі дні не несуть небезпеки, проте із-за високої енергетичної активності саме в ці періоди потенційно найбільший ризик негативних подій в різних областях життя - фінансових втрат, виникнення проблем зі здоров'ям, погіршення відносин з близькими.

  Сприятливими в березні 2019 року є такі дні:
 • 3 березня. Настає 27 день місячного циклу. Місяць перебуває під заступництвом зодіакального сузір'я Водолія. Не варто витрачати цей день на нові починання, набагато більших успіхів ви зможете домогтися в прагненні вирішити давно нависли над вами турботи. У цей день ви відчуєте спрагу до розумової діяльності. Подивіться над усе, що відбувається з вами під іншим кутом, проаналізуйте своє становище в самих тривожних вас сферах життя. Можливо, вам вдасться помітити щось, що раніше залишалося непоміченим, проте тепер може зіграти вам на руку. Оскільки місячний цикл підходить до свого завершення, в особливо чутливих людей може проявлятися стан млявості, розслабленості. Постарайтеся не дорікати себе в лінощах, використовуйте цей час для повного розслаблення. По можливості проведіть вечір в приємній обстановці, розвійтеся. Це допоможе вам швидше відновити сили і з настанням нового місячного циклу приступити до нових починань.

 • 12 березня. Місячні дні змінюються з 6 на 7. Місяць перебуває під впливом знака Телець. Цей зодіакальний знак символізує матеріальний добробут і стабільність. Укладені в цей день угоди і здійснені покупки виявляться вдалими. Якщо ви давно відчуваєте бажання вкласти свої кошти в цінні папери, але весь час боялися ризикувати, обміркуйте це питання 12 березня. Вдале положення зірок дозволить вам прийняти найбільш правильне і вдалий для вас рішення. 7 день місячного циклу характеризується, як період самоорганізованості. Не бійтеся планувати на цей день велика кількість справ - ви будете максимально продуктивні і зможете подолати всі перешкоди. Також прислухайтеся до рекомендацій людей, яким довіряєте. Вчасно помічений рада дозволити вам правильно оцінити ситуацію і підібрати правильне рішення щодо проблеми, яка турбує.

 • 27 березня. На зміну 20 дню приходить 21 день місячного циклу. Місяць перебуває у сузір'ї Стрільця. Вплив цього повітряного зодіакального знака привнесе у ваш потік думок певну абстрактність і навпаки позбавить від приземленості і логічності. У той же час, навіть частково вита в хмарах, ви зможете з успіхом впоратися з юридичними питаннями, паперовою тяганиною та іншими проблемами бюрократичного характеру. Успішними в цей день виявляться ділові зустрічі і відрядження. Рішення будуть прийматися легко, але аж ніяк не легковажно - вам вдасться зберігати раціоналізм при вирішенні важливих питань. 21 місячний день - чудовий час для того, щоб зайнятися колективним фізичною працею. Однак це зовсім не обов'язково повинен бути праця втомлює. Фізична активність присутня навіть у спільних походах і різного роду подорожі.
 • Календар Місячного циклу в березні 2019 року: зміна фаз Місяця
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають