• 22:41 – Прикмети на Новий рік 2019 
 • 18:00 – У чому і як зустрічати Новий Рік 2019 свині 
 • 18:00 – Жіночі зачіски 2019: модні тенденції з фото 
 • 17:59 – Новий Рік 2019: якого кольору вбрання одягати дівчатам 

Місячний календар стрижок на травень 2019 року на весь місяць

Місячний календар стрижок на травень 2019 року на весь місяць


Зміна іміджу давно визнана найкращим способом змінити життя — багато звикли починати з зачіски. Допустимі і зміни кольору волосся, і хімічне випрямлення пасм або завивання локонів, і новий спосіб укладання, і несподівана стрижка. Місячний календар стрижок на травень 2019 року підкаже в який час краще почати змінювати образ, щоб не приступити до цього процесу в невідповідний період.

Дні повної, спадної і зростаючої місяцяМолодик у травні доведеться на 5 число. Це означає, що у 2 місяці буде періоду убутного нічного світила — травень почнеться і закінчиться такими фазами. Молодий місяць можна спостерігати з 6 по 18 травня. Повний місяць настане 19 числа, далі до кінця місяця буде відбуватися спадання нічного світила.

Велика частина днів місяця не підходить для стрижки — 5 дат категорично небажані, інші просто є не найбільш вдалими. Це ж стосується і інших процедур у перукаря. Варто враховувати такі рекомендації, щоб нова зачіска не принесла неприємностей життя.

З 1 по 10 число місяцяМісячний календар стрижок на травень 2019 року на весь місяць
Свято стане праці хорошим днем для оновлення стрижки — він принесе виконання якихось забутих бажань. При цьому фарбувати волосся зараз не варто. Схожий за прогнозом і наступний день — колір змінювати небажано, але обрізати волосся можна. Це принесе потік щасливих подій, радісних зустрічей і інших приємних моментів. Зміна довжини волосся 3 числа за місячним календарем стрижок на травень 2019 року наповнить думки позитивом, а вчинки доброзичливістю, що приверне потрібних людей і дасть можливість завести корисні знайомства. Тільки не потрібно вибирати цей день для зміни кольору.

Далі йде ціла низка негативних днів для зміни довжини волосся:


 • 4 — критичні події, нещасні випадки, небезпечні пригоди;

 • 5 — непорозуміння, різні непорозуміння, конфлікти та розгляду;

 • 6 — занепад сил і загальна втома, що шкодять здоров'ю і самооцінці події;

 • 7 — стоматологічні та Лор-захворювання, меланхолія, страхітливі обставини. • Для фарбування і інших маніпуляцій несприятливі 2 дати — 4 і 7. Колір можна змінити 5 або 6. У першому випадку новий відтінок подарує смугу приємних подій, а в другому дасть шанс зміцнити здоров'я.

  Отримання комплексних послуг у перукарні можливо 8 травня. Зараз можна будь-які маніпуляції з волоссям — завивка, випрямлення або фарбування підуть на користь персональної привабливості, а стрижка, харчування та відновлення дозволять поліпшити матеріальний достаток. На наступний день діють протилежні правила — заборонені будь-які перукарські процедури, допустимо тільки миття. Завершальна дата першої декади травня так само несприятлива для будь-яких впливів на волосся.

  З 11 по 20 число місяця  Місячний календар стрижок на травень 2019 року на весь місяць
  Друга декада травня починається з непоганого дня, придатного для візиту до перукаря. Обрізання волосся 11 травня дозволить спрямувати життя гідне русло. Цьому сприятимуть і різні уходовые, відновлюючі процедури. Фарбування має обмеження — ніякої хімії, допускається тільки натуральна хна і їй подібні продукти. Застосування сучасних фарб дозволяється 12 числа — місячний календар стрижок на травень 2019 року відносить цю дату однією з кращих для таких цілей. Обрізати волосся зараз не варто — ймовірно негативний вплив на здоров'я.

  Наступного невдалої для стрижки датою стане 15 травня — 2 дні до і 3 після цього числа будуть сприятливими:


 • 13 — залучення удачі, активізація життєвих сил;

 • 14 — загострення інтелектуальних здібностей і розвиток інтуїції;

 • 16 — корисні зустрічі, щасливі події і підвищення привабливості;

 • 17 — вдала зміна образу, приємні знайомства та щастя;

 • 18 — стимуляція ділової активності і зростання доходів.

 • З фарбуванням волосся і іншими процедурами в ці дні не все так просто — весь комплекс перукарських послуг доступний лише 13 числа. Дати з 15 по 17 варто віднести до уходовым чисел. Можна провести лише фарбування натуральними компонентами. Міняти колір небажано 14 числа, а 18 травня рекомендується забарвлюватися тільки в темні тони.

  Стати руденької або білявою красунею можна на наступний день — 19 травня можна забарвлюватися саме в такі тони. Також дозволена «хімія», вітамінізація і харчування — все перукарські маніпуляції, виключаючи стрижку. Вже наступного дня є невідповідним для експериментів, допустимо лише змінити колір, відповідально підійшовши до вибору тону.

  З 21 до кінця місяця  Місячний календар стрижок на травень 2019 року на весь місяць
  Перша половина завершальній декади місяця не підходить для стрижок, інші послуги від перукарів можна отримати в різні дні. Для фарбування в натуральні кольори варто відвідати майстра 21 або 24 числа, а для перетворення в блондинку краще навідатися в салон 23 травня. Будь-які експерименти з волоссям не варто проводити 22 числа — навіть відновлюють і живильні маски бажано проводити в інші дати.

  З 25 травня настає невеликий вдалий період:


 • 25 — допустимі будь-які перукарські впливу;

 • 26 — стрижка принесе ділової і матеріальний успіх;

 • 27 — обрізання волосся призведе до появи нових шанувальників і збільшення достатку. • Найвдалішим вважається саме 25 число — всілякі маніпуляції з волоссям призведуть до добробуту. Вже 26 травня хімічний вплив небажано, а для фарбування підходять тільки темні тони. На наступний день навіть це не рекомендується — за місячним календарем стрижок на травень 2019 року 27 число вдало тільки для обрізання волосся.

  З 28 травня настає 2-денний несприятливий період для стрижок. Змінювати образ в ці дати допустимо тільки фарбуванням в будь-які кольори перукарнями та іншими способами. Зміна довжини волосся негативно позначиться на здоров'ї, особливо на стані очей.

  Останні 2 дні місяця мають протилежний прогноз. Зміна кольору і більшість інших маніпуляцій 30 і 31 травня небажані. Зараз можна очищати, живити, і обстригати волосся. Останнє може призвести до виконання бажань, якщо відвідати перукаря 30 травня, а для наповнення життя радістю і щасливими подіями варто сходити до майстра в самому кінці місяця.
  Місячний календар стрижок на травень 2019 року на весь місяць
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають