• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні

Місячний календар – один з найдавніших на нашій планеті. І сьогодні він використовується не тільки в ряді країн і релігій, як основний – традиційний, але і допомагає кожному бажаючому будувати своє життя в унісон цьому мудрому світила. Наші предки зовсім не даремно стежили за фазами мінливою вічної супутниці нашої Землі, спостерігали закономірності, виводили свої правила і норми поведінки. Ця звичка густо приправлена мудрістю століть і природними законами природи, адже ніхто не стане заперечувати, наскільки потужне надає на нашу планету вплив Місяць. І сьогодні ми поговоримо про те, чого нам чекати від неї в січні 2019-го – першому і, звичайно ж, найважливіший місяці цього року, здатному задати йому тон і відповідний настрій.

Подорож з спадної фази в молодика

Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
Отже, саме початок місяця пройде під знаком спадною Місяця, отже, з втіленням у життя різноманітних обіцянок, даних собі в новорічну ніч, варто почекати для більш енергетично яскравих днів. Цей період триватиме до 5 січня, а 6-го ми будемо спостерігати молодик – як не дивно, відносно сприятливий день. Саме в нього корисно починати будь-які нові справи, чому сприяє ще і те, що це буде неділя – день, просочений веселою і підбадьорливої сонячною енергією. У той же час варто пам'ятати, що головне світило нашої системи не потрібно гнівити занадто важкою або активною роботою – нехай вона буде легкою, приємною і наповненою кооперацією з друзями і близькими людьми. До речі, 6-го числа рекомендується, якщо планували стартувати дієту або лікувальне голодування, цикли будь-яких нових фізичних вправ – це буде вкрай корисно. Ще радять уникати спілкування з владою, серйозних грошових підприємств, за винятком операцій з нерухомістю, так як Місяць буде тоді знаходитися в Козерозі. І, дуже корисно буде з'їздити куди-небудь відпочити в гори ненадовго, можливо, навіть на гірськолижний курорт.

Зростаюча Місяць і перша чверть

Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
З 7 січня і до 13-го буде період Місяця, в який добре займатися побудовою нових планів, здійсненням нових проектів і взагалі максимум уваги приділяти креативу і висунення ідей. Правда, енергетика ще не настільки сильна, щоб повністю занурюватися у ці теми – краще лише придивлятися до справ, готуватися до їх реалізації. У цей період наш супутник помандрує з Водолія через Риб в Овна, і спочатку (з 7-го по 9-е числа) краще прийняти участь в різних конференціях і зборах, готувати їх проведення, а також повністю присвятити себе вбирання нових знань, самоосвіти, пізнання нових технологій. Непогано в ці дні зайнятися будь-якої суспільно-політичною діяльністю, нерухомістю, але, без спілкування з владою або керівництвом. Правда, варто пам'ятати, що 7 січня – вкрай агресивний день, в який ймовірно загострення конфліктів.
Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
З 10-го по 11 січня починається спад інтелектуальної активності, ілюзії та уяву починають тяжіти над нами, тому будь-які конкретні справи краще відкласти. Рекомендують у цей період відправитися в подорож або зайнятися мистецтвом, але, якщо потрібно взяти участь у грошових справах, а також у вирішенні юридичних питань, можна цілком успішно робити і це. У ці дні варто довіряти своїй інтуїції, покладатися на чуття у бізнес-переговорах, а також в справах серцевих. І, нарешті, 12-13 січня Місяць буде знаходитися в Овні, а це значить, що варто відкласти будуються на продуманості важливі справи, так як знак цей надзвичайно імпульсивна, поспешен і схильний до необачності. Краще уникати укладення угод і переговорів, а також всіляко згладжувати виникаючі конфронтації. Але, можна з успіхом віддаватися складання бізнес-планів і кошторисів, розгрібання старих проблем.
Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
14 січня – абсолютно особлива дата. З одного боку перша чверть Місяця, начебто, має до різних починань, однак, по-перше, вона буде в Овні, отже, настрій буде аналогічний попереднім двом дням, а по-друге, настання дев'ятого місячного дня загрожує прямим загостренням будь-яких конфліктів, боротьбою з обманами та ілюзіями. До того ж це ще й понеділок, хоч і присвячений «нічного світила» день, але, надмірно емоційний, мінливий і ненадійний. Варто довіряти своїй інтуїції, не починати активної діяльності як на діловому, ні на любовному фронті, віддаватися рутинним, але, ні в якому разі не важливим речам, до того ж всіляко облягаючи свій внутрішній негатив. Словом, буде непросто, але зате з 15 по 20-е січня настане максимально хороший період зростаючого Місяця, коли енергетика буде на піку, втім, як і життєві сили.

Перша чверть і Повня

Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
15-16-е числа пройдуть під знаком Тельця – вкрай сприятливий для будь-яких угод, операцій з нерухомістю, цінними паперами, предметами мистецтва та іншими пов'язаними з активами питаннями. І для душевного комфорту у ці дні не варто відмовляти собі в задоволенні розслабитися ввечері в кіно або театрі, відвідати ресторан з гарною кухнею, або ж просто віддатися ліні в оточенні домашнього затишку. Але, у вівторок, тим не менше, краще проявляти більше фізичної активності, а ось в середу, навпаки – зайнятися працею розумовою, усілякими розрахунками, роботою з великими обсягами даних. 21 січня – повня. Вкрай неприємний і в фізичному, і в духовному плані день. У нього краще уникати вживання алкоголю, будь-якого хірургічного втручання і травм, оскільки великий ризик ускладнень при кровотечах, особливо уважно прислухатися до себе на предмет активізації хронічних захворювань і душевних розладів.
Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
Це ще й понеділок, над яким не владний розум, день мінливий і енергетично виснажений. Правда, вплив Лева може спонукати до енергійної діяльності по організації будь-яких масових заходів, до розваг і спілкування, але він штовхає на ризик і авантюри, тому варто уникати будь-яких фінансових, а також азартних справ.

Щербатий фаза і третя чверть

Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
З 22 по 27 січня настане перша фаза убування Місяця, і, незважаючи на все ще вплив Лева 22 числа, 17 місячний день дуже гарний для роботи над внутрішньою свободою, отримання всіляких життєвих радощів і навіть – для укладення шлюбу. Адже загалом на убуваючому Місяці, поки енергетика знаходиться ще на досить високому рівні, корисно привнести романтику і близькість у відносини. Також в цей час радять займатися саморозвитком, звільненням від поганих звичок. 23-24 січня Місяць у Діві, а, значить, настане відмінний час для кропіткої рутинної роботи, дуже позитивне з точки зору фінансових операцій та операцій з нерухомістю.
Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
Корисно вчитися і вдосконалюватися, приділяти увагу торгівлі, роботі з інформацією та даними, але, в той же час, особливо, 23-числа треба проявляти максимальну стриманість і розсудливість, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Слідом за ними, 25 і 26 січня, настане правління Ваг, коли найкраще відпочити, швидко закінчивши все, що було заплановано раніше, ні в якому разі не починаючи нового. Це час коливань, невпевненості в собі, тому всі важливі рішення краще відкласти на потім. Конкретно 25-го числа взагалі краще усамітнитися для духовних практик, бо дуже висока ймовірність конфліктів в колективі, а 26-го рекомендується, навпаки, віддатися колективної роботи над не приводять до вибору і розбіжностей проектами, подорожам, фізичної та творчої активності.
Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
Для максимального ефекту дуже добре приділити час і водним процедурам. Нарешті, 27 січня – останній день цієї чверті Місяця пройде під знаком Скорпіона, і це буде дуже вдалий день, благоволящий самим відповідальним рішенням, вимагає концентрації та інтелектуального напруги роботи. Незважаючи на убуваючу фазу в нього навіть добре буде почати щось нове, братися за побудову далекосяжних планів. 28 січня настане день третьої чверті Місяця – дуже неприємний в плані підвищення градуса заздрісність і ревнощів, що загрожує переслідуванням і цькуванням. Але, якщо заручитися істинно скорпионовским розсудливістю і самокритичність, можна буде уникнути конфліктів і душевних розладів на цьому грунті. А слідом за нею настануть останні в цьому місяці три дні спадною Місяця – досить нейтральне 29 січня, і присвячені Стрільцеві 30-е та 31-е числа.
Місячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
У перший з них найкраще приділити увагу собі, своєму здоров'ю, почати якісь активні фізичні практики, але, енергетичні ресурси душі краще економити, закінчуючи будь-які важливі справи, підсумовуючи все і ставлячи на паузу те, що стосується прийняття важливих рішень і ділової сфери. Останні два дні місяця добре присвятити вирішенню юридичних питань, можна сміливо відправлятися у відрядження або подорож, але краще уникати будь-яких пов'язаних з будівництвом або землею справ. 30-е січня дуже небезпечно загостренням хронічних захворювань, тому варто гарненько відпочити і виспатися, і в цілому робити все неспішно, не перенагружая себе, можливо, присвятивши день розрахунками, спокійній роботі за комп'ютером з масивами даних. А 31-е, і зовсім, надзвичайно погано буде реагувати на будь-яку активність – краще звільнитися від непотрібних зв'язків, тверезо оцінити своє життя, а також почати пост чи лікувальну дієту.

ВідеоМісячний календар на січень 2019 року з фазами місяця, сприятливі дні в січні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають