• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
 • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
 • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
 • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Коли буде повний місяць у січні 2019 року: дні тижня, число і час

Повний місяць – час, завжди, непроста. З одного боку, завдяки мало не магічній дії повного диска нашого вічного супутника, все живе на планеті відчуває вкрай збуджений стан, ймовірні загострення різних захворювань, підвищуються ризики нещасних випадків, конфліктів і тому подібних неприємностей. З іншого ж, для ряду практик і занять воно – максимально вдалий в усіх відношеннях. Що ж, спробуємо максимально детально оцінити, що нам в цьому плані обіцяє календар 2019 року.

Загальна характеристика повні січня

У січні 2019-го повний місяць настане 21 числа у 08:17 ранку. Зійде Місяць у цей день без трьох хвилин п'ять вечора, а покине зоряне небо майже в дев'ять ранку наступного дня. Видимість супутника при цьому буде стовідсотковою. Що стосується місячного календаря, це буде 16-й день до 16:57 дня і 17-й – після. Перший обіцяє рівновагу і гармонію у всьому. Ми будемо насолоджуватися часом навіть надлишковою енергією, і її надлишки рекомендується подарувати фізичному навантаженні або творчості. В іншому випадку не уникнути агресії, спонтанних і помилкових рішень, дій.
Коли буде повний місяць у січні 2019 року: дні тижня, число і час
Наступний місячний день, який доведеться на ці ж календарні добу, наповнить всіх почуттям внутрішньої свободи, радісними відчуттями. Він ідеальний для романтичних зустрічей, любовних відносин, зачаття дітей і початку спільного життя. В цей час Місяць відвідає сузір'я Лева, що сприятиме сплеску енергійності, громадської активності, розваг та активації занять спортом. Лев, як відомо, великий любитель погуляти, повеселитися, влаштовувати вечірки і брати в них участь, а ще він любить корпоративних заходів, акцій по згуртуванню колективу. У той же час він надзвичайно імпульсивна, сумасброден і азартний. А якщо враховувати ще й згубний вплив Повного місяця в цей день, виходить, що краще взагалі триматися подалі від злачних місць, казино і гральних автоматів. Інакше авантюрність цього знака в зв'язці з оголенням низинних вад може призвести до дуже сумних наслідків. Рекомендується не починати жодних важливих фінансових справ, не працювати з нерухомістю, не підписувати договори, не оформляти операції з акціями. Варто тверезо оцінювати, що тобі говорять інші люди, так як саме Лев схильний піддаватися лестощам, а також не переборщувати з нею самому, бо таке бажання обов'язково прокинеться.
Коли буде повний місяць у січні 2019 року: дні тижня, число і час
В іншому, добре, якщо в цей день народжуються діти. Правда, добре, тільки для їхнього власного здоров'я, так як ймовірність збільшення кровотеч саме в повний Місяць новоспеченим матусям нічого хорошого не обіцяє. Треба всіляко уникати вживання спиртного, не пускати негатив думки, чуйно прислухатися до власного як душевного, так і фізичного стану, бо це – час найбільшої схильності активації хронічних захворювань і нервових розладів. Цікаво, що 21 січня – ще й понеділок. Офіційний «день Місяця». І ось таке ось подвійне поєднання піддасть нас всіх нелегкого випробування, так як з-за її дії все негативне, що було описано вище, збільшиться вдвічі. Це буде сповнений емоцій день, в який зебра позитиву і негативу настільки часто міняти свої смужки, що іноді нам буде дуже хотітися, щоб це просто виявилося якимось скороминущим жахливим сном.
Коли буде повний місяць у січні 2019 року: дні тижня, число і час
Зараз ні на що не можна покладатися, нічому не можна довіряти – все хистко і нестійко. Вкрай не рекомендується проявляти ділову активність, а також не радять знайомитися з протилежною статтю – плоди і першого, і другого, можуть виявитися лише швидкоплинними перемогами. Проте всі проблеми дня можна якщо не нівелювати повністю, то, принаймні, сильно пом'якшити їх ефект, якщо цілком довіряти своїй інтуїції і діяти з величезною обережністю.

Календар городника на Повню січня 2019

Як відомо, повний місяць — ідеальний час для збирання та заготівлі лікарських трав. Їх дієвість тоді буде максимальною. До того ж саме вплив супутника на всі рослини і землю таке, що до останньої клітинки все просочується енергією, буйно росте і зміцнюється. У цілому нині корисно доглядати за грунтом і прикореневої системою, збирати насіння, прополювати, прорежать сходи, знищувати шкідників і бур'яни, а також робити домашні заготовки без термічної обробки і не закочує банках.
Коли буде повний місяць у січні 2019 року: дні тижня, число і час
Однак сам 16-й місячний день всіляко рекомендує відпочити від садово-польових робіт, і вже тим більше забороняє робити будь-яку обрізку рослин, займатися щепленням, посадкою (тільки плодоносних культур і зі слабкими кореневими системами, інші, при великій потребі — можна) і пасынкованием. Варто пам'ятати, що, так як Місяць у Леві, то особливого благовоління сільськогосподарським роботам у цей день чекати не доводиться – це вкрай неплодотворный знак, дарує відпочинок рослинам. В нього можна, хіба що, займатися прибиранням культур і цибулин. Однак варто всіляко уникати поливу і підгодівлі. Спілкуватися з такими рослинами:
 • квіти – мак, нагідки, запашний горошок, незабудка, волошка, маргаритка, матіола, фіалка;
 • кімнатні рослини – гарденія, амарант, мімоза, камелія, афеландра, кальцеолярія, кал;
 • спеції – гірчиця, валеріана, фенхель;
 • плодово-ягідні – агрус, виноград, черешня, волоський горіх, слива;
 • польові – соняшник, люцерна, сорго, рис, бавовна.
 • Діловий місячний календар на 21 січня 2019

  Коли буде повний місяць у січні 2019 року: дні тижня, число і час
  Цей присвячений душки-Леву день вкрай благоволить відвідування театрів, ювелірних бутиків, званих вечерь в палацах. У нього добре займатися реалізацією амбітних планів, проте треба тверезо, як ніколи, оцінювати свої можливості. Особливу увагу приділіть підписуваних документів і оточуючим вас льстецам. В 16-й місячний день рекомендується всіх прощати, уникати давати повчання, і приділяти максимум уваги особистісному зростанню, проте рвати жили ні в якому разі не варто – у всьому повинні бути помірність і гармонія. В ідеалі жодним чином не проявляти свого невдоволення нічим, а також тверезо оцінити, чи реальні ваші плани в цілому. Щоб не нарватися на рожен, краще всього зайнятися повсякденною рутиною.

  Календар стрижок і догляду за собою на Повню січня 2019-го

  Стрижка в 16-й місячний день здатна згубно позначитися на здоров'ї ендокринної та кровоносної систем. Тому якщо вона вам саме сьогодні потрібна категорично, краще плануйте її на вечір, коли розпочнеться 17-й день. Хоча саме повний місяць, звичайно, як таке, для стрижки дуже корисно.
  Коли буде повний місяць у січні 2019 року: дні тижня, число і час
  Знак Лева застерігає від хімічної і будь-який інший завивки волосся зараз самі злегка кучерявляться і тривалого ефекту вона не матиме. Можна втратити колір або затонироваться. Якщо хочеться отримати більше душевного спокою, не вистачає гармонії, можна використовувати темні рослинні фарби. В якості зачіски кращий вибір на цей день – високий пучок. Це допоможе максимально наситити енергією природи.

  Весільний календар на 21 січня

  Якщо є можливість перенести урочистості на вечір – зробіть це. Тому як до закінчення 16-го місячного дня час для одруження буде вкрай несприятливим. Зате вечірні спілки в цей день обіцяють бути повними, наче сам небесний супутник – і в матеріальному плані, і в стосунках. Укладений ж в 16-й місячний день шлюб буде супроводжуватися матеріальними проблемами і проблемами зі здоров'ям, різними неприємностями. Однак для того, щоб зробити пропозицію або оголосити про заручини – це ідеальний день. Взагалі ж шлюби, укладені, коли Місяць у Леві, завжди відрізняються пристрасністю відносин, бажанням постійно балувати чоловіка будь-якими сюрпризами і презентами, щирістю і творчим поривом.

  Відео


  Коли буде повний місяць у січні 2019 року: дні тижня, число і час
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають