• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Коли буде повний місяць у лютому 2019 року: дні тижня, число і час

Багато чули про надзвичайно важливий і сильний вплив Повного місяця на наші долі. Тому недивним є бажання дізнатися, що можна, і що не можна робити в цей день, як себе вести, щоб не нажити собі проблем і отримати з його енергетики максимум користі. Що ж, враховуючи все це, сьогодні у фокус нашого увагу потрапить лютневе Повня, яке цього року випадає на 19-е число.

Трохи загалом про лютневому повноту місяця 2019 року

Примітно, що 19-го лютого повний Місяць почнеться в 17:16 супутник освітлений буде максимально, і його буде видно аж до 8 ранку. Однак, щодо календарної дати, цей день окупував цілих два місячних дня – 15-й і 16-й. Перший з них – це день спокус і випробувань, і у нього все буде визначатися обраним вами для себе шляхом, а також тим, як ви реагуєте на те чи інше подія. Дуже великий шанс пересваритися з найближчими родичами або друзями, так, до того ж, і саме повний Місяць говорить про підвищеної конфліктності, дратівливості, загостренні нервових і фізичних розладів.
Коли буде повний місяць у лютому 2019 року: дні тижня, число і час
Рекомендується максимально усунутися від будь-яких слизьких заходів, не займатися екстремальними видами спорту і, по можливості, не сідати за кермо, а також ні в якому разі не віддавати належне спиртного. Очистіть свій мозок від поганих думок і постарайтеся мислити позитивно. Тим більше що вечір цього дня принесе максимум енергетичних сил, які в ідеалі слід направити на фізичну активність або творчість. Що ж стосується заступництва Лева, тут все дуже складно. З одного боку, відчуєш себе чарівним, захочеться влаштувати або взяти участь у вечірці, спортивному заході, якомусь запальному веселощі. До речі, найкращий час для корпоративу і налагодження відносин з товаришами по службі. Проте з іншого, авантюризм і азартність, повальне захоплення в ці дні казино і гральними автоматами можуть вичистити кишені та призвести до згубних наслідків. Рекомендується тимчасово уникати участі в операціях з нерухомістю, акціями, великими фінансами, не підписувати угоди, довіряти своїй інтуїції і намагатися максимально тверезо оцінювати улесливі заяви людей про вас, а також не допускати нещирих і підступних компліментів по відношенню до інших. Тверезо оцінюйте свої можливості і прислухайтеся до власної інтуїції – вона не підведе!
Коли буде повний місяць у лютому 2019 року: дні тижня, число і час
У цьому місяці повний Місяць припадає на вівторок – бойовий і вкрай енергійний день, балующий своєю прихильністю вольових і сильних особистостей. Однак братися за вирішення проблем варто виключно, якщо ви все продумали і прорахували заздалегідь – в повний Місяць дуже складно приймати складні рішення через імпульсивності. Дуже рекомендують посильні фізичні навантаження, а також інтелектуальну активність.

Календар городника і садівника на 19 лютого

Більш суперечливе поєднання характеристик небо дарує нам нечасто. З одного боку, вівторок рекомендує виділяти цей день для найбільш важких робіт – на наступний день не відчуєте і тіні втоми. З іншого ж, Лев, під «крилом» якого і знаходиться 19-е лютого, знак виключно неродючий, що ідеально підходить для відпочинку всього зростаючого. Кажуть, що в нього добре прибирати культури і готувати урожай до тривалого зберігання, збирати насіння, лікарські трави (останні, до речі, якщо заготовлені в повний Місяць, володіють особливою силою), зрізати квіти, викопувати цибулини і бульби.
Коли буде повний місяць у лютому 2019 року: дні тижня, число і час
Можна робити заготовки: сушити, квасити, солити, консервувати, займатися вином і соками. Однак варто уникати загортання в банки – якщо це зроблено при повному місяці, кришки зірве геть. Не можна і обрізати рослини, прищеплювати їх і пасинкувати. До речі, від цього відмовляє і 15-й місячний день – краще подбати про ґрунті розпушуванням, підгортанням. Варто уникати поливу та підживлення – це вже табу особисто від Лева. Корисно доглядати у цей день за:
 • квітами – маком, календулою, запашним горошком, незабудкою, васильком, маргаритками, маттиолой, фіалками;
 • кімнатними рослинами – гарденією, амарантом, мімозою, камелією, афеландрой, кальцеолярией, калами;
 • спеціями – гірчицею, валеріаною, фенхелем;
 • плодово-ягідними – аґрусом, виноградом, черешнею, волоським горіхом, сливою;
 • польовими – соняшником, люцерною, сорго, рисом, бавовною.
 • Календар занять на 19-е лютого

  У цей день рекомендується максимум уваги приділити собі, своєму внутрішньому світу, будинку, колективу і робочого місця. Зусилля повинні бути конкретними, а кошти і сили варто витрачати лише цілеспрямовано.
  Коли буде повний місяць у лютому 2019 року: дні тижня, число і час
  Поєднання 15-го місячного дня – дня спокус та активізації всіх низинних вад, з провокаційно-активним і азартних Левом, а також самим Повним місяцем – часом крайньої емоційної нестійкості, говорить про багато що. Кращий рада на цей день: відвідайте спокійну постановку в театрі, уникайте підписання паперів і зайвих хвилювань. І, звичайно ж, не нехтуйте допомогою та порадами тих, хто щиро бажає вам добра. Намагайтеся тримати свої емоції та думки під контролем. Будьте поблажливі й терплячі до оточуючих. Цей час треба просто тихо перечекати, займаючись рутиною або ретельно розпланованими заздалегідь, не потребують фізичного і емоційного перевантаження справами.

  Стрижки і догляд за собою в лютневе Повня

  Незважаючи на те, що і Лев, та сама характеристика Повного місяця, як такого, гарантують залучення позитиву і енергетичний підйом, захист від невдач завдяки стрижці, від зміни зачіски, все ж, краще утриматися, так як у 15-й місячний день стригтися можуть собі дозволити тільки люди вкрай здорові. А ось фарбування, знебарвлення або тонування будуть дуже вдалими, однак, якщо хочеться сховатися від проблем, краще вибрати темні відтінки.
  Коли буде повний місяць у лютому 2019 року: дні тижня, число і час
  Щоб насититися позитивною енергією, в цей день краще ідеально витягнути волосся і зробити просту зачіску з ними. І по характеристиці дня, і по заступництву Лева виходить, що від будь завивки, в тому числі і хімічної, варто всіляко утримуватися, так як вона буде недовговічною і результат її не обрадує. Не займайтеся фарбуванням та доглядом за волоссям самостійно – захист від неприємностей максимально сприяє у цей день прийняття допомоги когось зі сторони.

  Весілля в Повню 19 лютого 2019 року

  Кажуть, укладені у вівторок шлюби – це завжди боротьба, італійські пристрасті у сварки між подружжям. Тому сприятливим він може стати лише для певного темпераменту пар. Однак саме повний Місяць обіцяє подарувати життя в шлюбі, укладеної в нього, статус «повної чаші». Так, і Лев для цієї справи дуже гарний – такі союзи сповнені гармонії, взаєморозуміння і поваги, такі ідеальні «родові гнізда» з наступністю поколінь і традиціями, перманентним безліччю гостей в будинку. В такому шлюбі люди не втрачають творчої жилки, зберігають до кінця пристрасть, а також не соромляться радувати свою половинку подарунками та сюрпризами. Правда, в 15-й місячний день добре шлюб складеться тільки у зрілих людей – він буде дуже позитивний. А ось молоді через суперечності характеристики цього дня жертовності і емоційної нестабільності, схильності до спокус, краще перенести дату реєстрації на інший день.

  Відео


  Коли буде повний місяць у лютому 2019 року: дні тижня, число і час
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають