• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Місячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні

Здавна люди довіряли Місяці управляти своїми справами, спостерігаючи, як ключовий вплив вона справляє на всі процеси в природі, і в тому числі – на людський організм. Саме за її фазах, розташування по відношенню до інших небесним об'єктам завжди визначали сприятливі і не дуже дні для чого-небудь, вчилися залучати позитивну енергію досвідченим шляхом на тому чи іншому терені. Не винятком став, звичайно ж, і догляд за волоссям – століттями жінки орієнтувалися на місячний календар, плануючи фарбування, стрижку і оздоровчі процедури. І сьогодні ми подивимося, що в цьому плані нам приготував вересень 2019 року.

Загальна характеристика місяця

Місячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні
У вересні відверто несприятливих днів для походу в перукарню не так багато. Традиційно це, безумовно, заборона на стрижку в день Новомісяччя – 28 вересня — і все неділі місяця (1815 2229), а по п'ятницях (61320 27) накладається обмеження на використання хімічних компонентів у фарбуванні, завивці та догляді. Найбільш кращими днями по перетворенню своєї зовнішності стануть 10 вересня, а також 26 та 30.

1 вересня

Заборона на стрижку компенсується здатністю змінювати відтінок натуральними барвниками – це до успіху в роботі. Правда, можна нівелювати весь ефект, віддавши перевагу сьогодні складну зачіску. До речі, відмінний день для застосування трав'яних відварів і масок з природними компонентами.

2 вересня

Сьогодні від стрижки все ще краще поберегтися, так і кардинальна зміна відтінку до добра не приведе – швидко розчаруєтеся. Зате помірне забарвлення природні тони допоможе зберегти стабільність положення. Важливо не експериментувати із зачіскою – просто укласти волосся так, як зручніше, і обов'язково відвести час на лікувальні процедури.

3 вересня

В цей день зі стрижкою можуть бути складні відносини: з одного боку вона подарує творчу енергію і натхнення, з іншого – може призвести до непередбачуваних наслідків на особистому фронті. Ризикуйте, якщо у вас вимагають збільшення густини та жорсткості волосся – в інших випадках, мабуть, не варто. Світле фарбування натуральним способом допоможе обзавестися потрібними зв'язками в бізнесі. Також важливо не забувати про те, що зачіска повинна бути об'ємною і пишною, але без химзавивки.

4 вересня

Місячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні
Присвятіть день відновлювальним процедурам – сьогодні вони ефективні, як ніколи. Стригтися ж корисно тільки абсолютно впевненим у своїх взаєминах з протилежною статтю. Хоча іноді прагнення знайти творчий порив і настрій на креатив переважують навіть це. Пишні зачіски, світлі відтінки, відмова від хімічної завивки – ось те, що в цей день буде до місця.

5 вересня

Волосся будуть неслухняними, тому після стрижки клопоту не оберете. Зате вона сьогодні подарує позбавлення від усіх недуг і грошовий підйом. Химзавивку з цієї ж причини робити не варто, як і фарбування – з ним недалеко до сварок і на роботі, і вдома. Зачіска повинна бути статичною, класичної і невисокою. до змістом ?

6 вересня

Від складних стрижок, які потребують серйозної укладання в цей день краще відмовитися. Хоча, в інших випадках можна дістати загострення інтуїції. Фарбування швидко зійде і стане тьмяним, але, нехай ненадовго подарує вам впевненість у собі і почуття сексуальної привабливості – так що дерзайте! Уникайте хімічної завивки, однак укладіть волосся локонами природним шляхом для залучення енергетики.

7 вересня

Місячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні
Поганий день для стрижки, і для фарбування, і для химзавивки. Укладка протримається недовго. Словом, цей день треба просто пережити

8 вересня

Стригтися не можна, зате добре фарбуватися, в тому числі боротися з сивиною. Якщо вибрати природні тони, то можна позбавитися від негативу і надати собі сил у боротьбі з хворобами. Не шкідливо робити і химзавивку, але, пам'ятайте, що зачіска повинна бути спокійною, бажано, без аксесуарів, і високою.

9 вересня

Стрижка сьогодні корисна для здоров'я волосся, вона ефективно бореться з тонкістю і випаданням, але, пам'ятайте, що робити її можна тільки тим, у кого немає проблем зі здоров'ям. В іншому випадку їх легко побільшити. Можна пофарбуватися натуральними барвниками для забезпечення прихильності начальства. І дуже важливо, як можна частіше розчісуватися, а вибирати зачіску спокійну, без аксесуарів.

10 вересня

Місячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні
Відмінний день для експериментів з формою і кольором, повної зміни іміджу, до того ж стрижка в нього позитивно позначиться на енергетику і здоров'я в цілому. Фарбування натуральними фарбами приверне удачу в бізнесі. Пам'ятайте: сьогоднішня зачіска повинна бути ретельно продуманою, екстравагантної і бездоганною, інакше не уникнути біди.

11 вересня

Стрижка сьогодні – до грошей, як і фарбування в натуральні відтінки, натуральними засобами. Тим не менш, можна сміливо вдаватися і до самого радикальних змін – Водолій це справа дуже навіть схвалює, і в цілому зачіску варто віддати перевагу яскраву і незвичайну. Це, до речі, дозволить вирішити особисті проблеми.

12 вересня

В цей день стрижка корисна для здоров'я і взагалі будь-які експерименти вітаються, крім фарбування. Хіба що ви зробите це самі або хтось із ваших близьких. Тим не менш, зачіска повинна бути незвичайною і екстравагантної, інакше волосся «образяться» і втратять свою життєву силу.

13 вересня

Місячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні
Ні стригтися, ні завиватися, ні, тим більше, використовувати хімічні барвники на волоссі сьогодні не можна. Хіба що сходити до перукаря за оздоровчими процедурами для пошкоджених і тонкого волосся. Якщо ж вкрай важливо вплинути на рішення якоїсь важливої справи, максимум, можна злегка затонироваться природного фарбою. Зачіску краще вибирати природну і обов'язково з проділом.

14 вересня

Сьогодні стрижка вкрай небезпечна – імовірні проблеми зі здоров'ям. Не можна і завиватися в салоні, а також фарбуватися ненатуральними фарбами. Краще використовувати якийсь природний барвник для тонування в темний відтінок, щоб сховатися від усього негативу. Ще корисно ідеально вирівняти волосся і провести оздоровчі процедури для пошкоджених і тонкого волосся.

15 вересня

На стрижку сьогодні накладено однозначне табу – вона завдасть непоправної шкоди ендокринної та кровоносної систем. Зате фарбуватися дуже добре, особливо, якщо фарби – натуральні, а відтінок – темний. Це допоможе досягти внутрішньої гармонії. Укладати волосся сьогодні важливо з колагеном або воском, бажано, зібравши їх у високий пучок. Не можна також забувати про масаж.

16 вересня

Стрижка в цей день не тільки призведе до абсолютно неслухняним волоссям, але і до кардинальних змін у житті. Причому, чим коротше пострижетеся, тим разительней вони будуть. Зате фарбуватися і можна, і потрібно. Особливо, якщо обраний рудий або світлий відтінок – для порозуміння з оточенням. Укладання добре робити засобами з колагеном і воском, і обов'язково вплести в зачіску якийсь аксесуар в жовтою або червоною гамі.

17 вересня

Місячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні
Сьогодні стрижка корисна для оздоровлення організму в цілому, особливо легких, вона також позитивно впливає на зростання харизми і ваги в суспільстві, але здатна негативно позначитися на якості волосся в цілому – врахуйте це! Тому нехтувати процедурами догляду і масажем сьогодні заборонено. Забарвлюватися ж дуже корисно, причому, якщо ви виберіть відтінок, у якому були, коли вам особливо щастило, цей період повториться. У зачісці обов'язково треба зробити чубок, а в укладанні використовувати кошти з колагеном і воском.

18 вересня

Ще один суперечливий день несе біди для організму в цілому, зате здоров'я волоссю, якщо намітити на нього стрижку. Фарбуватися ж сьогодні рекомендується і з точки зору ефективності і краси, і для того, щоб залучити до бізнесу потрібних людей. Також корисні будь-які доглядають операції вдома, вищипування брів. Зачіску ускладнювати не варто, а от розчісувати слід якомога частіше.

19 вересня

Сьогодні стрижка підніме настрій і позитивно позначиться на стані волосся. До речі, саме в цей день і домашні доглядаючи процедури будуть максимально ефективними. Можна зайнятися бровами, а от з фарбуванням краще почекати – гарантовано зіпсується настрій. Обов'язково розчешіть волосся по сторонах світу — це важливо!

20 вересня

Місячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні
Волосся будуть неслухняними – і це єдина проблема, яку принесе стрижка. Так вона дуже навіть сприятиме оздоровленню тіла в цілому, щоправда, якщо немає проблем із зубами. Можна вдаватися до хизавивке, фарбування, будь-якого типу. І пам'ятайте: якщо покраситесь в світлий, познайомитеся з потрібними людьми. Обов'язково продумайте у зачісці використання металевих деталей — це важливо!

21 вересня

Стрижка сьогодні корисна, але послуху від волосся не чекай. Хоча, якщо віддати перевагу повітряне і легку зачіску, урівноважену і спокійну, без декору, то це буде не так і важливо. Фарба ляже добре, але якщо хочете, щоб виросло матеріальне благополуччя, покрасьтесь природно. Також сьогодні сприятливий день для будь-яких завивок.

22 вересня

Складний день: стригтися не можна, фарбуватися – тільки якщо це зробить хтось із близьких. Єдине, що буде корисно – це завити волосся. Ну, і, зрозуміло, використовувати поживні та захисні процедури для пошкодженого і сухого волосся.

23 вересня

Місячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні
Стрижка сьогодні стане справжнім енергетичним криницею для вас, але, пам'ятайте, що волосся все ще вкрай неслухняні, тому нормально укласти їх буде непросто. Правда, якщо ви виберете об'ємні локони, як це рекомендує Місяць, ці проблеми вас не торкнуться. Не забувайте про доглядають процедурах, і якщо хочете зміцнити своє становище на роботі, або знайти нову, обов'язково покрасьтесь в темний відтінок.

24 вересня

Стрижка в цей день шкідлива для психіки. Забарвлення призведе до несподіваних конфліктів і зіпсує ваш імідж. Максимум, можете подбати про волосся вдома доглядають процедурами, а ще краще не знімайте весь день хустку або головний убір.

25 вересня

Стрижці сьогодні варто вдаватися лише з метою підлікувати надміру рідкісні волосся. В іншому випадку легко дістати депресію. Фарбуватися можна і потрібно, причому, якщо оберете свій натуральний відтінок, допоможете собі справити потрібне враження на потрібних людей. Дуже важливо, щоб зачіска була високою, але природною, досить непогана буде і хімічна завивка.

26 вересня

Позитивнейший день для догляду за волоссям. Причому успіх принесуть будь-які операції, як по стрижці, так і з фарбування, завивки. Спробуйте кардинально змінити відтінок – це подарує гроші і здоров'я. Зачіска повинна бути дуже особливою, красивою і акуратною. Але, разом з тим, і лаконічною.

27 вересня

Місячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні
Сьогодні стригтися вкрай не рекомендується. Радикально фарбуватися теж не радять. В ідеалі можна вдома злегка затонироваться в трохи відрізняється відтінок – це подарує вагу в суспільстві. Дуже корисні будуть будь-які процедури з догляду, а зачіску краще вибирати невигадливу.

28 вересня

Повна заборона на стрижку і фарбування щоб уникнути проблем зі здоров'ям і фінансами, а також спілкуванням. Витратьте день на лікування волосся.

29 вересня

Заплановану на сьогодні стрижку краще відкласти. Фарбуватися вже можна, але не радикально і натуральними барвниками – це допоможе залучити грошову енергію. Дуже добре доглянути за волоссям трав'яними настоями і природними масками. У зачісці вітаються будь-які експерименти – це корисно для стимуляції генерування нових ідей.

30 вересня

Стригтися саме зараз класно, але при виборі моделі враховуйте, що волосся буде дуже неслухняним в укладанні. Кардинально змінювати відтінок не радять, але пожвавлення кольору натуральними фарбами дозволить досягти успіху на роботі. Зачіска повинна бути екстремально простий. Не забудьте про оздоровчих процедурах – вони зараз як ніколи до місця!

ВідеоМісячний календар стрижок і фарбування на вересень 2019 року: сприятливі дні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають