• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні

Місячний календар – один з найдавніших, відомих людству. Звіряти своє життя з фазами та іншими особливостями нічного світила люди звикли здавна, зачаровані загадковим поведінкою цього небесного об'єкта, розуміючи, наскільки тісно з ним пов'язані численні явища навколишньої природи. І вже тим більше шанували Місяць, вважали її своєю покровителькою жінок, адже їх внутрішній цикл має явну зв'язок. Спочатку саме жінки займалися сільським господарством, доглядом за рослиною, спостерігали за відповідністю фазах Місяця і місячних днів росту культур, робили висновки, коли їх краще збирати, готувати до зберігання. Тому не дивно, що вони почали проводити паралелі взагалі з усім, що росте і потребує, щоб його пестили. І в першу чергу, звичайно ж, з процедурами, пов'язаними з волоссям – стрижкою, фарбуванням. Згодом цей календар розширився і на інші заходи з наведення краси: манікюр, догляд за бровами і косметичні операції. І сьогодні ми дізнаємося, які дні в травні підходить для цього найкраще.

Загальна характеристика місяця

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
Якщо ви як раз зараз захоплені відрощування довжини, краще всього підстригати кінчики в першій або другій чверті – з 6 по 18 травня включно. Це же час відмінно підходить для догляду за волоссям, зміни зачіски для тих, хто любить експерименти з моделюванням, частою зміною образу. Але, якщо ваші коріння потребують лікування, волосся потрібно зміцнити і перешкодити їх випаданню, процедури по догляду краще сконцентрувати на убутному Місяці – в цей час всі сили волосся йдуть на роботу з поліпшення коренів і структури, а не до зростання, тому подібні акції будуть максимально ефективними. Головне пам'ятати, що волосся ніколи не можна стригти в Новомісяччя, так як подібне скорочує життя, наче, обрізаючи вашу зв'язок з Космосом.

1 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
Уникайте миття і складною стрижки – висока ймовірність роздобути лупа! Не можна ні в якому разі застосовувати завивку будь-якого типу, а також фарбувати волосся – це посприяє їх пошкодження, спричинить за собою перетин кінчиків, та й самі кучері довго не протримаються. Краще всього запланувати на цей день зміцнюють і оздоровчі процедури. Якщо ж без фарбування ніяк не обійтися – максимум, освіжіть відтінок натуральними барвниками. Намагайтеся, щоб зачіска була природною, без зайвих деталей і прикрас, але високою. Легке рівняння кінчиків можна планувати на цей день, але лише у випадку, якщо хочете зберегти саме таку, як зараз, довжину, а також попрацювати над зміцненням коренів.

2 травня

В цей день, щоб уникнути появи посічених кінчиків і випадіння волосся, не варто стригтися, зате сміливо можна відправлятися на будь фарбування або тонування – це навіть вкрай рекомендується, а також робити процедури по зміцненню, стимулювати масажем приплив крові до коренів. В укладанні рекомендується використовувати кошти з воском і колагеном – саме зараз вони дуже потрібні вашим волоссю. Зачіска повинна бути особливою, якщо хочете наростити приплив позитивної енергії, але, в той же час, лаконічною і акуратною.

3 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
Стрижка вкрай протипоказана – якщо не прислухатися до цієї ради, можна скоротити своє життя. Корисно відправитися на тонування або фарбування, але без кардинальної зміни відтінку. Також важливо не пропустити оздоровчі процедури, начебто масажу, масок. Максимально проста, природна і без вишукувань зачіска із застосуванням засобів з воском або колагеном – ось ідеальний вибір на цей день.

4 травня

Виконана сьогодні стрижка піде на користь, і взагалі не відкладайте намічений похід до стиліста – будь-який догляд за волоссям в цей день приверне позитивну енергію. Але пам'ятайте, якщо виберете радикально короткий для вас варіант, є всі шанси щось дуже круто змінити у своєму житті. Також у цей день добре зафарбовувати сивину, висвітлюватися і доглядати за бровами. Але, уникайте тотальної фарбування – будуть проблеми з грошима і спілкуванням.

5 травня

Стригтися сьогодні категорично заборонено – збіг неділі і Молодика говорить сама за себе! Краще поекспериментуйте з фарбуванням, зафарбуванням сивини, тонуванням, але, виключно натуральними засобами – це важливо. Обов'язково приділіть час домашнім масочкам, не забудьте і про брови. По зачісці вітаються будь-які експерименти, не пов'язані з насильством над волоссям.

6 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
Сьогодні стрижка корисна, волосся після неї стануть краще рости, але будьте готові до того, що форму вони тримати не будуть, стануть неслухняними. А ось завиватися дуже корисно – в цей день локони і самі прагнуть злегка подкрутиться, так що ляжуть, як треба. Також непогано фарбуватися і тонуватися, але обов'язково природними засобами. Укладати волосся краще легко і невимушено – ніякого великого декору, складних елементів.

7 травня

Зі стрижкою сьогодні краще почекати – все може піти не так, як планували. Взагалі з новими зачісками, фарбою, краще не експериментувати – максимум, оживити відтінок натуральними барвниками. Добре вдаватися до стану, в тому числі і до «хімії». Зачіска повинна бути пухкої, з мінімумом легкого декору.

8 травня

Стрижка сьогодні корисна, але тільки якщо вибираєте нескладне в укладанні моделювання, так як в противному випадку все одно волосся форму тримати відмовляться геть. Подрежьте кінчики, якщо вам заважає зайва опіка близьких. Якщо ви вирішили висвітлитися натуральними засобами – це найкращий для подібної процедури день. Важливо приділити час поживним і оздоровчих процедур, вибрати об'ємну і пишну зачіску.

9 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
Сьогодні добре стригтися для залучення грошей і позбавлення від недуг, але, варто розуміти, що складне моделювання дасть прямо протилежний результат. Волосся вкрай потребують харчування і оздоровлення, а от макіяж дуже небезпечно – можна накликати сварки на роботі і вдома. Варто віддавати перевагу статичним невисоким зачісок класичного типу.

10 травня

Стрижка дозволена тільки в тому випадку, якщо ви не потребуєте в швидкому зростанні волосся, а зачіска не передбачає укладання, так як волосся стануть дуже неслухняними після цього. Зате вона обіцяє загострення інтуїції. Також у цей день добре лікувати пошкоджені, сухі пасма, а фарбування дозволить відчути себе сексуальною. Зачіска повинна бути легкою, в'ється, обов'язково – з великими локонами для залучення природної енергії.

11 травня

Кардинально нічого робити не можна – ні макіяж, ні змінювати тип стрижки. Недовговічною і з непередбачуваним результатом виявиться і будь-яка завивка. Зате добре експериментувати з тонуванням, укладанням.

12 травня

Не можна стригтися ні в якому разі. До речі, і робити манікюр теж. Зате корисно для відлякування негативу пофарбуватися. А ось хімічна завивка результатом не порадує. Та й до чого вона? Сьогодні волосся і так відмінно кучерявляться від природи. Зачіску краще вибирати скромну, але високу.

13 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
Для стимуляції росту і позбавлення від недуг стригтися сьогодні дуже корисно. Можна вдаватися до будь-яких зачісок з укладанням – вона буде довготривалою і ідеальною. Також рекорд протримається і завивка. Дозволяється фарбуватися, тонуватися, але тільки в природні відтінки. Зачіску, як і вчора, краще підбирати високу і скромну.

14 травня

Якщо є можливість уникнути сьогодні стрижки, краще так і зробити, так як можливе погіршення самопочуття. Але, не варто нехтувати фарбуванням хною – це допоможе поліпшити взаємини на роботі. Корисні і будь-які укріплювальні процедури. Взагалі ж для налагодження зв'язку з космосом розчісуйте сьогодні свої волосся як можна частіше.

15 травня

Сьогодні стрижка допоможе позбутися від образ і підтримає здоров'я, але будьте готові до того, що волосся почнуть злегка витися і будуть укладатися з рук геть погано. Радикально коротко стригтися не рекомендується. Дуже корисно робити маски, прополіскувати волосся травами. Добре також фарбуватися рослинними фарбами – це допоможе в бізнесі. Зачіску краще вибирати дуже продуману, робити її ретельно, щоб не порушити зв'язок.

16 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
Стригтися сьогодні – до грошей, але, волосся будуть неслухняними, тому вибирайте варіанти з хаотичною укладанням. Позитивно позначаться на житті і фарбування, але, капітально міняти щось в образі не радять. Важливо виділити час для легких масок і трав'яних обполіскувань. У плані зачіски краще зупиніться на яскравих і незвичайних варіантах – це допоможе вирішити особисті проблеми.

17 травня

Сьогодні можна стригтися тільки, якщо вам не важливий хороший ріст волосся, але треба зробити їх гущі і жорсткіше. Це допоможе позбутися від тонкощі і тьмяності, приверне увагу протилежної статі, а також вирішить фінансові проблеми. Фарбуватися сьогодні можна, але не в салоні і не радикально. І взагалі догляд за волоссям краще контролювати самостійно. Від хімічної завивки радять відмовитися.

18 травня

Стригтися сьогодні протипоказано. Тільки якщо дуже потрібно виправити становище з тонкими і тьмяним волоссям. Можна трохи поміняти колір, але тільки натуральними засобами. Краще уникати завивки, і взагалі віддати перевагу природну зачіску, але обов'язково з проділом для залучення енергії відновлення.

19 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
В цей день стрижка принесе непередбачувані результати і збережеться недовго, тому варто уникати її всіма силами. Тим більше, що вона може негативно позначитися на здоров'ї і перешкодити безперешкодної зв'язку з космосом. Щоб «сховатися» від негативного впливу світила, можна пофарбуватися в темний, але, будьте готові, що він протримається недовго. Краще витягнути волосся і залишити розпущену пряму зачіску – завивка сьогодні протипоказана.

20 травня

Не варто стригтися, завиватися і фарбуватися – все буде недовговічним і може не виправдати очікувань. Хіба що для внутрішньої гармонії можна злегка затонироваться в більш темний відтінок натуральними засобами. В якості зачіски краще вибирати високий пучок.

21 травня

Сьогодні стрижка може спричинити за собою кардинальні зміни в житті, крім того вона сповільнить зростання, але зате зможе зміцнити коріння. Позитивно позначиться на взаєминах з оточуючими фарбування в рудий або будь світлий відтінок. Добре також зафарбовувати сивину, а химзавивка буде для волосся безпечної і протримається довго. Зачіска повинна бути спокійною, в ідеалі – з стрічкою в червоних або жовтих тонах.

22 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
В цей день стрижка допоможе пролікувати посічені кінчики і взагалі надовго збережеться. Фарбування пройде вдало, і для максимального енергетичного ефекту спробуйте вибрати відтінок, в якому ви були, коли вам життя було найкомфортніше. Завивка та інші процедури по моделюванню принесуть свій результат, але варто вибирати зачіску просту, не переобтяжену аксесуарами. Дуже корисно зробити чубок.

23 травня

Якщо ви хочете зробити волосся густіше і міцніше, то стрижіться тільки до 12 години дня. Потім це негативно позначиться на здоров'ї. Для успіхів у роботі можна пофарбуватися, але виключно натуральними засобами. Можна попрацювати над звільненням від сивини, завиться, в тому числі і хімічним способом. Але, пам'ятайте, що зачіска сьогодні повинна бути максимально простою, а розчісувати волосся треба як можна частіше.

24 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
Сьогодні – найкращий день для екстравагантних експериментів і незвичайних укладок, але, пам'ятаєте, що після цієї стрижки волосся буде погано рости. А от макіяж краще не треба – може сильно зіпсуватися настрій. Зачіску обов'язково вибирайте з родзинкою, інакше волосся можуть стати неслухняним, млявими, почати випадати. Дуже важливо саме в цей день розчесати волосся по напряму сторін світу.

25 травня

Стригтися для зміцнення коренів і уповільнення росту волосся зараз дуже корисно, в тому числі і для здоров'я в цілому. Але, виключно, якщо в даний момент ви не зайняті лікуванням зубів! Дуже показано будь фарбування, і пам'ятайте: якщо ви виберете світлі відтінки, це приверне до вас потрібні зв'язки. Зачіску варто віддати перевагу максимально екстравагантну і обов'язково з металевими аксесуарами.

26 травня

Стригтися категорично заборонено! Можна порушити зв'язок з космосом і накликати лупа. Навіть мити волосся не можна з цієї ж причини. Взагалі сьогодні краще не робити ніяких операцій з фарбування, завивки, хіба що злегка потурбуватися оздоровленням та зміцненням. Зачіска повинна бути спокійною і врівноваженою. Розчісуватися рекомендується часто.

27 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
Сьогодні стрижка накличе біду на вашу голову і в прямому і в переносному сенсі: загрожує неприємностями в житті і появою лупи, загальним погіршенням стану волосся. Химзавивка, фарбування шкідливі для здоров'я. Максимум можете довірити тонування натуральними барвниками комусь із близьких. Для підняття настрою варто вибирати зачіску з локонами.

28 травня

Якщо не прагнете до росту волосся, але вкрай потрібен сплеск енергії, можете підстригтися сьогодні, але будьте готові, що на здоров'я шкіри голови це позначиться не найкращим чином. Аналогічним катастрофічним ефектом будуть володіти і химзавивка, а також хімічне фарбування. Натуральні ж кошти у темному відтінку подарують взаєморозуміння з керівником. Зачіску краще вибирати об'ємну, з локонами.

29 травня

Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
Заплановану на сьогодні стрижку краще відкласти – вона загрожує погіршенням психічного клімату, а також січеться кінчиками. Від фарбування також краще відмовитися, якщо хочете уникнути конфліктів. Рекомендуються оздоровчі і зміцнюючі процедури, в укладанні варто використовувати кошти з воском і колагеном, але якщо є можливість, краще весь день провести в головному уборі або хустці для захисту від негативу.

30 травня

Сьогодні стрижка – прямий шлях до депресії і залучення в своє життя поганої енергії. Але, корисно фарбуватися, а також вдаватися до зміцнює процедур, масажу. Укладання має бути з воском або колагеном, і вибирати варто високу, але просту зачіску – максимально природну.

31 травня

Якщо не маєте потребу в швидкому зростанні волосся, стрижка сьогодні дуже корисна для підвищення власного шарму, зростання популярності. Рекомендується кардинально змінювати відтінок, доглядати за бровами, висвітлюватися і працювати над зміцненням коренів. Зачіска повинна бути особливою і красивою, але досить лаконічною.

Відео


Місячний календар стрижок і фарбування на травень 2019 року: сприятливі дні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають