• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Державні свята України в 2019 році. Календар

Офіційні свята, які приносять додатковий вихідний день, люблять не тільки діти, але і дорослі, тому що вони дозволяють відволіктися від рутини, а іноді навіть влаштувати міні канікули. Щоб вдало спланувати свій відпочинок, потрібно знати, коли і які будуть державні свята України в 2019 році.
Державні свята України в 2019 році. Календар

Завантажити календар на 2019 рік з святами і вихідними можна тут

Новий рік


Це найвідоміше і популярне свято в усьому світі. Новий рік є офіційним державним святом, а тому що передує йому робочий день завжди скорочений. Кожен святкує Новий рік по-своєму. Хтось вважає за краще підводити підсумок і зустрічати його в родинному колі, хтось збирається галасливою компанією і гуляє всю ніч, а кому-то до вподоби відправитися в невелику подорож і добре провести час. Саме з цього дня починаються затяжні зимові офіційні вихідні дні, які все так люблять.

Різдво

Різдво Христове - це найбільше православне свято, що знаменує явище на світ Ісуса Христа. Він відзначається 7 січня. Свято має свої особливі традиції, яким обов'язково потрібно слідувати. Ті, хто далекий від релігії, все одно люблять це свято, тому що він дозволяє відволіктися від роботи і трохи відпочити.

Жіночий день

Міжнародний жіночий день насправді нагадує кожній жінці про її права і свободи. Він святкується вже більше ста років, а почалося все з перших протестів та акцій. У це свято також згадуються всі досягнення, яких домоглися жінки. Також це хороша можливість звернути увагу на всі ті труднощі, з якими представники прекрасної статі стикаються щодня, приділити їм трохи уваги і зробити приємно.

Державні свята України в 2019 році. Календар


Великдень

Календар державних свят містить ще одну релігійну подію.
У Пасхи є безліч своїх традицій, обрядів та прикмет. Цього року вона припадає на 28 квітня. Свято нагадує про диво, про воскресіння Сина Божого. Це центральна подія в православної релігії, яке символізує позбавлення від гріхів, духовне і фізичне оновлення.

День трудящих

Зараз вважається, що це свято є радянським і пережитком минулого. Але насправді це міжнародне свято, яке святкується в багатьох країнах. Історія цієї події почалася в далекому 1886 році, коли американські працівники вийшли на вулиці і влаштували акцію протесту. Вони вимагали кращого ставлення до себе і введення восьмигодинного робочого дня. Протест мав кровопролитний кінець, але все ж мав свої результати. На травневі свята прийнято збиратися всією сім'єю і вибиратися кудись на шашлики. Ідеальний час, щоб відпочити на березі озера.

Державні свята України в 2019 році. Календар


День Перемоги

Наступна дата, яка потрапила в календар на 2019 рік з святами і вихідними - 9 травня.
Це великий день для України, адже він знаменує перемогу над фашистською Німеччиною. Це свято також відзначається в Росії, колишніх радянських республіках і навіть в країнах Європи. Насправді це були страшні події, які забрали життя багатьох людей. Традиційно до Дня Перемоги влаштовуються різні акції, інформування, заходи і пишний парад, який демонструє всю бойову міць країни.

Трійця

Трійцю ще іноді називають Зеленою неділею або П'ятидесятницею.
Це свято не має фіксованої дати і в 2019 році він припадає на 16 червня. Це відоме релігійне торжество, але далеко не кожен знає його історію. Вважається, що в цей день Святий дух зійшов на апостолів і показав, що Бог складається з трьох сутностей.

День Конституції України


Це свято знаменує прийняття Верховною Радою головного закону всієї держави. Насправді цей процес тривав довгий час. На все пішло кілька місяців дебатів, а останню ніч перед цією подією політики провели в залі засідання. При цьому були враховані і вирішені всі спірні моменти, а також побажання президента України. Конституція зміцнила країну, встановила основні права і свободи, вектор розвитку України.



День Незалежності

Це ще один вкрай важливий державне свято, яке є річницею утворення України в сучасному вигляді. Протягом усієї своєї історії українці намагалися стати незалежними і саме 24 серпня 1991 року ним це вдалося. Тоді ВР винесла особливий акт, який проголошував країну суверенною, незалежною, демократичною державою.

День захисника України

Продовжуючи говорити про офіційні свята 2019 року в Україні, не можна забувати цей молоде свято, яке з'явився в 2014 році.
Він з'явився завдяки відповідному рішенню глави держави, в якому йшлося про те, що українці не повинні відзначати це військово-історична подія за календарем агресора, вони повинні пам'ятати захисників своєї рідної країни. Така дата була обрана не даремно, адже в цей день святкується День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ця подія нагадує про кожного українського солдата, який віддав своє життя за свою країну.

Католицьке Різдво


Католицьке Різдво вперше святкувалося в Україні на офіційному рівні в 2017 році.
Воно святкується 25 грудня, має свої традиції, обряди. При підготовці до Різдва. Католики прикрашають свої будинки фігурками святих, омелою, солом'яними композиціями, ліхтариками та іншими речами. Обов'язково накривається святковий стік, на якому повинна бути індичка або качка. Віруючі також беруть участь в богослужіннях, сповідуються. Православні, яким немає діла до католиків, можуть просто подякувати їм за можливість відволіктися від роботи і трохи відпочити.
Державні свята України в 2019 році. Календар



Скасування свят


Вже довгий час в підвішеному стані знаходиться законопроект про скасування деяких свят, перенесення дат святкування і введенні нових урочистостей.
Ті, хто виступає за прийняття законопроекту, кажуть, що українці не повинні відпочивати 120 днів в році, коли в країні йде війна. А тому треба бути готовим до того, що календар офіційних свят в 2019 році в Україні в будь-який момент може змінитися.
Державні свята України в 2019 році. Календар
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають