• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Місячний календар рибалки на 2019 рік за місяцями

Кожен рибалка намагається розкрити секрет, який дозволить йому ловити якомога більше риби. Щоб відкрити завісу таємниці, досить просто слідувати природним знакам. Загальновідомо, що Місяць має вплив не тільки на процеси на Землі, а й на істот, рослини. Як показали дослідження, риби дуже чутливі до змін фази Місяця або знака Зодіаку. А тому кожному рибалці варто роздобути собі місячний календар риболова на 2019 рік за числам і активно користуватися ним. Це і є той самий секрет успішного і великого улову.

Місячний календар рибалки на 2019 рік за місяцями


Рибальський календар на 2019 рік

Місячний календар рибалки на 2019 рік за місяцями


Що це за календар такий?

Місячний календар дає можливість простежити стан супутника Землі по відношенню до знаку Зодіаку.
У календарі рибалки можна відшукати інформацію про всі сприятливих і несприятливих для риболовлі днями. Є і досвідчені рибалки, які не користуються календарями і покладаються тільки на власні почуття, але нехтувати підказками Місяця не варто.

У 1926 році весь світ дізнався про теорію Найта. Вона була заснована на розповідях місцевих рибалок і до сих пір є вкрай популярною серед американських рибалок. Її суть полягає в тому, що Сонце і Місяць впливають на поведінку риб. Автор теорії взяв до розгляду близько тридцяти факторів, які впливають на якість улову. Після тривалих досліджень було встановлено, що фаза Місяця дійсно має своє особливе вплив. На основі теорії Найта і створювався календар рибалки на 2019 рік.

Згодом теорія Найта дісталася і до вітчизняних рибалок і нею почали користуватися. Незважаючи на велику кількість фактів, деякі дослідники все ще не сприймають теорію всерйоз і породжують чимало суперечок. Але поки аналогічних способів визначити, коли ж найкраще ловити рибу, немає, а тому залишається користуватися місячним календарем рибалки.Детальніше про фази

Рибальський календар на 2019 рік містить інформацію про таких фазах:


Цикл починається з Нового місяця. Молодика триває два дні і в цей момент супутник Землі не можна побачитися на небі. Вважається, що це найгірший час для риболовлі, тому що будь-яка риба стає занадто ледачою і пасивної.
Повний місяць - ще одна несприятлива для лову риби фаза. У цей період риба не настільки активна, а тому краще відкласти цей захід. Повний місяць триває всього один день.
Раннє Повний місяць - період за день до настання повного місяця. Також несприятливий для риболовлі період.
Пізніше Повний місяць - звичайний період, який нічим не виділяється. Рибак може повернутися додому з хорошим уловом або просидіти цілий день без єдиної пійманої риби.
Раніше Молодик - це період, який спостерігається перед повним зникненням Місяця з неба. Він є поганим для риболовлі.
Перша чверть - сприятливий час для того щоб вибратися з вудкою або спінінгом на найближче водоймище. Довжина фази становить всього один день.
Друга чверть вважається найкращим часом для того щоб вибратися на риболовлю. Рибака обов'язково чекає хороший кльов.

Місячний календар рибалки на 2019 рік за місяцями

Як впливають на улов знаки Зодіаку?

Кожному любителю і навіть професіоналові рекомендується завантажити річний календар рибалки 2019, а потім роздрукувати його. Тоді він завжди буде перед очима. У календарі можна відшукати інформацію не тільки про те, в якій фазі буде знаходитися Місяць в той чи інший день, а також відомості про сузір'я Зодіаку. Вони теж мають свій вплив.

Риби - це знак водних мешканців, а тому як тільки Місяць потрапляє в це сузір'я, все риби стають надзвичайно активними. У цей час рекомендується вибиратися на риболовлю.
Рак - це сузір'я ще одного водного мешканця. Місяць в сузір'ї Рака обіцяє хороший улов карасів і лящів.
Ваги - сприятливе сузір'я для лову риби. Воно позитивно впливає на активність риби.
Сузір'я Скорпіона є останнім сприятливим для лову риби періодом. У цей час спостерігається хороший вкрай хороший кльов. Залишаються тільки погані або нейтральні періоди.
Сузір'я Тельця - нейтральне час. Можна витратити годину, і повернуться з повним відром риби, а можна просидіти цілий день без клювання. Риба в цей час непередбачувана.
Діва - це ще один нейтральний період, коли складно вгадати, який саме період чекає рибалки.
Стрілець, Козеріг і Овен - це останні пасивні знаки. Вони ніяк не вплинуть на те, який улов принесе додому рибалка, а тому йому залишається сподіватися тільки на свою удачу.

Місячний календар рибалки на 2019 рік за місяцями

Всі інші знаки Зодіаку будуть несприятливими для того щоб вибратися на чергову риболовлю, а тому не треба зайвий раз витрачати свої нерви і сили. Краще дочекатися гарного періоду і повернутися додому з повним відром риби. Щоб не пропустити цей хороший період, краще скачати і роздрукувати календар рибалки 2019 року, а потім повісити його будинку на стіні.
Місячний календар рибалки на 2019 рік за місяцями
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають