• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Китайський місячний календар визначення статі дитини на 2019 рік

Всі майбутні батьки, які очікують поповнення в родині, хочуть дізнатися, хто у них народиться. У наш час дізнатися стать дитини зовсім не складно, достатньо пройти ультразвукову діагностику, і все відразу стане відомо. Дізнатися точний стать майбутньої дитини можна на двадцятому тижні, коли дитина повністю сформований. Але що робити, якщо майбутнім батькам потрібно знати стать на ранніх термінах?

З медичної точки зору є один варіант: на десятому тижні можна здати аналіз крові, який через кілька днів покаже точний результат. Але не всі клініки надають подібні послуги. Є ще один спосіб - китайський календар визначення статі дитини на 2019 рік. Цією методикою користувалися ще наші предки, технологія збереглася до наших часів.
Китайський місячний календар визначення статі дитини на 2019 рік


Трохи з історії китайського календаря

У Стародавньому Китаї в більшості випадків хотіли мати дітей чоловічої статі. Саме хлопчики ставали опорою сім'ї, по досягненню восьмирічного віку вони приносили гроші в будинок. Представників жіночої статі китайські сім'ї змушені були до сімнадцяти років самостійно забезпечувати, жінкам заборонялося виходити на вулицю без супроводу, вони не могли приносити гроші в будинок. Їх готували до сімейного життя. Після заміжжя забезпеченням дівчаток займалися виключно чоловіки.

На думку фахівців, вік китайського календаря - сім тисяч років. Оригінал, старовинну копію цього календаря, знайшли під час розкопок в Пекіні. Рукопис було знайдено в саркофазі одного з правителів Пекіна. Знахідку помістили в Пекінський Інститут, де вона зберігається до сьогоднішнього дня. Коли саме виник календар, хто його створив, до сих пір залишається невідомим. Зрозумілим є одне: колись давно, щоб дізнатися стать майбутньої дитини, використовували саме таку методику.

Стародавній китайський місячний календар визначення статі дитини хоч і був знайдений сім століть назад, користуватися ним почали після розвалу імперіалізму. Щороку в інтернеті можна знайти оновлену таблицю, яка допоможе дізнатися стать ще народившегося малюка.
Китайський місячний календар визначення статі дитини на 2019 рік

Принцип місячного календаря

Місячний календар являє собою таблицю. Стовпчики зліва - вік матері, починаючи з вісімнадцяти років. На думку китайських мудреців, це найбільш підходящий вік для народження дітей. Хоча в наш час народжують дівчата молодші. У графах, розміщені у верхній частині сторінки, знаходяться назви місяців. Для визначення статі дитини потрібно вказати, скільки жінці виповнилося років. Відомі філософи Піднебесної відзначають: вік враховується не з того часу, коли людина народилася. Перебуваючи в утробі, людина також живе, дихає, харчується. Тобто, для визначення статі дитини потрібно вказувати вік на дев'ять місяців більше.

Як свідчать численні відгуки про китайському місячному календарі визначення статі дитини на 2019 рік, точність інформації - 90 відсотків. Зустрічаються випадки, коли календар помиляється. Іноді таке відбувається, коли жінка неправильно вказала свій вік, час зачаття.

Оскільки методика походить з Китаю, період зачаття потрібно вказувати, згідно з календарем цієї країни. У Країні Піднебесної Новий рік може розпочатися в січні, в лютому, березні.

Щоб правильно визначити, хто народиться, потрібно:

вказати, скільки років виповнилося майбутньої мами на той момент (з урахуванням дев'яти місяців);
знайти потрібну цифру, яка відповідає віку матері в таблиці;
визначити період, коли був зачатий малюк (вгорі колонки є розклад місяців);
провести умовну лінію (намалювати олівцем, якщо таблиця роздрукована) від віку до місяця зачаття.


На місці перетину лінії повинна знаходитися буква: «Д», обведена червоним маркером - дівчинка, синя «М» - хлопчик.

Точна таблиця визначення статі дитини виглядає так: таблиця визначення статі дитини

Завантажити китайський календар визначення статі дитини на 2019 рік можна тут

Існує також калькулятор китайського календаря визначення статі дитини 2019. Ця система діє за принципом таблиці. Жінці досить ввести в Інтернет-пошуку «Калькулятор визначення статі», в графі вказати вік, період зачаття (приблизно). Система за одну секунду покаже результат з точністю на 89%.

Календар зачаття

Багато, ще до вагітності, намагаються зачати дитину певної статі.
Як виявилося пізніше, рукопис, яка була знайдена в усипальниці одного з правителів Китаю, не тільки визначає, хто народиться, але і допомагає зачати дитину бажаної статі. Китайський календар зачаття 2019 діє за такою схемою. Необхідно знайти в лівій рядку таблиці число, що відповідає віку матері, місяць майбутнього зачаття, зіставити ці дані, провести між ними лінію. Перетин ліній вкаже на квадрат з покажчиком статі дитини. Якщо це буква «Д», то в даному місяці буде зачатий дитина жіночої статі, якщо «М», то чоловічого.

Місячні календарі інших країн

Японія - друга після Китаю країна, яка стала використовувати схожу методику визначення статі.
Для кожного японця народження хлопчика, спадкоємця - борг перед родом, обов'язок будь-якого представника чоловічої статі. Відсутність дітей у сім'ї, наявність одних дівчаток японці сприймали як кара Богів. Якщо чоловік не мав спадкоємця, це вважалося ганьбою.
Китайський місячний календар визначення статі дитини на 2019 рік

Щоб дізнатися, хто народиться, вченими була розроблена спеціальна таблиця. На відміну від китайців, японці, щоб дізнатися стать малюка, використовують дату народження обох батьків.

Якщо в китайській таблиці зліва знаходиться вік жінки, то в японській - період, коли жінка народилася. Інші графи - дата народження чоловіка. Наприклад, якщо дата народження дружини - серпень, чоловіки - вересень, проводиться умовна лінія від однієї дати до іншої. На місці перетину двох ліній знаходиться цифра, яка вказує на стать дитини. Це число потрібно запам'ятати, порівняти дату зачаття з знайденим чіслом.

Китайський місячний календар визначення статі дитини на 2019 рік


Наприклад, якщо за підсумками першої таблиці у пари вийшло число 5, дитина була зачата в березні, у пари народиться дівчинка (графа дівчинки зафарбована білим кольором, графа хлопчика - жовтим)

Визначати стать по китайському, японському місячним календарем цікаво. До того ж, вірогідність точного результату - 90%.
Китайський місячний календар визначення статі дитини на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають