• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Неробочі святкові дні в 2019 році в Україні. Календар

Робочі дні, несуть в собі тільки буденність і одноманітність. А тому вони з часом стомлюють людину, набридають йому. Така сіра життя швидко набридає, з'являється апатія, а з часом може розвинутися депресія. Але від цих проблем успішно рятують вихідні та святкові дні, адже вони дозволяють ненадовго змінити обстановку, відволіктися, забути про роботу і отримати заряд енергії на чергову трудову тиждень. Відмінний відпочинок давно став важливим елементом більшості українців, а тому важливо знати, коли очікуються неробочі святкові дні в 2019 році в Україні.

Слід знати, що усі святкові дні діляться на кілька різновидів. Існують професійні свята, міжнародні події, дні пам'яті та пошани, релігійні святкування і події національного характеру. Всі ці особливі дати мають свою унікальну історію виникнення. Звичайно, не всі свята дають додатковий вихідний, але це не причина не відзначати їх. Навіть в робочий день можна непогано провести час в компанії друзів або близьких і отримати лише позитивні емоції, які доповняться відмінними спогадами, що ще довго будуть гріти душу.

Неробочі святкові дні в 2019 році в Україні. Календар

Новий рік

Вихідні та святкові дні в Україні починаються з першого січня. В цю дату відзначається Новий рік - найпопулярніше у всьому світі свято.
Важко сказати, чому саме він став найпопулярнішим. Новий рік став традиційно відзначатиметься багатьма народами світу. Звичайно, зараз це свято відзначається по-різному. Саме в цей день кожній людині дається 365 або навіть 366 нових можливостей, які треба використовувати з розумом. В цей час люди починають будувати плани, мріяти і йти на зустріч новим випробування.

Різдво

Це велична релігійне подія, яка говорить сама за себе. Понад дві тисячі років тому на світ з'явився Син Божий - Ісус Христос.
Різдво Христове називають найвеличнішим і життєствердним подією, яке коли-небудь відбувалося в Землі. За роки святкування цієї події було створено чимало різних традицій, які дійшли і до наших днів.

Жіноче свято

Наступне свято, яке дарує українцям вихідний - жіноче свято, що відзначається 8 березня.
Історія цього святкування починається з маршу жінок, які боролися за свої права і вимагали поліпшення умов праці. Цей марш був швидко придушений і розігнаний, але він показав, що жінки по всій планеті можуть боротися за свої права. Згодом подібні акції почали повторюватися. З тих пір 8 березня - це дата, коли приділяється увага проблемам прекрасної половини людства.
Неробочі святкові дні в 2019 році в Україні. Календар


Перенесення робочих днів


Окремо треба згадати про перенесення робочих днів, які вплинуть на те, як відпочиваємо на святкові дні. Вони відбуваються саме через свята. Наприклад, буває так, що якийсь державне свято випадає на четвер. Щоб люди не виходили на роботу в п'ятницю, її роблять вихідним днем, але тоді доводиться робити перенос і відпрацьовувати цю п'ятницю. Існує кілька варіантів вирішення цього питання:

ті години, які треба відпрацювати, переносяться на суботу, або якийсь інший вихідний день. У такому випадку його можуть зробити скороченим, що дозволяє працівникам піти додому трохи раніше;
всі робочі години рівномірно розподіляються по всій робочому тижні, через що людям доводиться залишатися на роботі на кілька годин довше;
всі ті норми, які треба було виконати в переносячи день, виконуються протягом робочої неделі.

Неробочі святкові дні в 2019 році в Україні. Календар


Великдень

Це ще одине церковне свято з особливими значеннями. Правда, не всі жителі України дотримуються пасхальних традицій. Це святкування має свої особливі символи - паска і крашанки. Крашанки - це дуже важлива традиція, яка має велику історію. Щось подібне є і в інших країнах. Ці яйця дуже часто використовують в якості подарунків, а обмін ними символізує глибоку любов. Великдень являє собою час радості і святкування, веселощів.

Свято працюючих


Наступна дата, яку містить календар святкових днів на 2019 рік в Україні - День Праці, що традиційно святкується першого травня.
Історія цього святкування теж починалася з страйків. Більше 30 років тому американські робочі, втомлені від важких умов праці, вийшли на вулиці і зажадали встановлення восьмигодинний робочого тижня, влаштувавши страйк. Демонстрація тривала недовго, а влада доклала всіх зусиль, щоб швидше її припинити. Але ця акція встановила, що перше травня - це день проведення щорічних демонстрацій. Свято відзначається мінімум в 66 країнах. Він являє собою непримиренну класову боротьбу і є справжнім символом революції.
Неробочі святкові дні в 2019 році в Україні. Календар


День Перемоги

9 травня - це дуже важлива дата. В цей день святкується День Перемоги Радянського Союзу над фашистами, які довгий час намагалися завоювати радянські землі. До сих пір це один з найбільш шанованих і улюблених свят у всіх країнах колишнього Радянського Союзу. Ця перемога коштувала дуже багато чого, тому що загинула величезна кількість людей. Зараз дітям проводять різного роду інформування і розповідають про жахи війни, намагаючись показати, що такого не повинно більше повторитися. День Перемоги дарує додатковий вихідний, в який традиційно проводиться пишний парад, влаштовуються зустрічі з останніми ветеранами.

Трійця

Календар вихідних святкових днів підказує, що наступним святкується День Святої Трійці, який доповнює перелік інших релігійних свят. Трійця вважається одне з головних церковних свят. Святкування отримало таку назву через те, що на апостолів зійшов Святий Дух. Це сходження було обіцяно Ісусом Христом. Це свято нагадує про святу Трійцю, про трьох відомих ликах Бога. Крім того, саме з цього свята почалося створення апостольської церкви, яка стала початком для всіх християнських громад, які діють на Землі і зараз.

День Конституції

Саме 28 червня була офіційно прийнята Конституція України. З тих пір ця дата є національним і державним святом. Цю подію називають днем, коли Україна дійсно стала незалежною, суверенною демократичною державою. Для того щоб встановити остаточний варіант Конституції, знадобилося понад 24 годин напружених переговорів. Цей документ неодноразово змінювався і доповнювався, але до сих пір він залишається головним законом в країні.


День Незалежності

Це дійсно особливе національне святкування, яке нагадує про той день, коли була проголошена незалежність держави. Це свято відзначається в кожному куточку країни. В цей день також згадують всіх тих воїнів, що за життя захищали кордони країни, намагаючись зберегти її незалежність і суверенність. День Незалежності дозволяє додатково відпочити, але це ще не все офіційні святкові днями в 2019 році.

День захисника

Це відносно молоде святкування. Указом президента держави Петра Порошенка він було встановлено на 14 жовтня.
День захисника присвячується пам'яті всіх військовослужбовців України, які боролися за свободу країни. Це святкування набуває особливого значення в нинішні часи, коли на сході країни спостерігається дуже неспокійна ситуація. Там ведуться бойові дії, в результаті яких щодня гинуть люди. Постанова уряду з приводу святкових днів визначає цей день не тільки як святковий, а ще й як дату скорботи і памяті.
Неробочі святкові дні в 2019 році в Україні. Календар


Католицьке Різдво


Ця церковна подія припадає, на 25 грудня, зовсім недавно стала вихідним днем ​​для українського народу.
Справа в тому, що на території країни проживає чимало католиків, а тому треба шанувати і їх традиції. Варто знати, що це одне і те ж подія, різниця полягає в літочисленні. Католики користуються юліанським календарем, а тому свято випадає на 25 грудня. Це величний духовний і сімейне свято є дуже значущим для католиків і для православних. Католицьке Різдво трохи відрізняється від православного. Пост перед ним не такий строгий, а головним блюдом обряду є індичка або качка. Також прийнято готувати пудинг, а прикрашається не тільки ялинка, а й весь будинок. От і все. Щоб не забувати про всі ці подій рекомендується роздрукувати календар святкових днів в 2019 році в Україні та повісити його десь на стінці.
Неробочі святкові дні в 2019 році в Україні. Календар
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають