• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження

Магія чисел здавна приваблювала людей, тому ще в давні часи була розроблена ціла наука, названа нумерологією, за допомогою якої єгипетські, римські, грецькі, індійські, арабські і китайські мудреці проводили дослідження числових вібрацій. Інтерпретація чисел, пов'язаних з датою народження або ім'ям людини, дозволяли пізнати глибинну суть їх впливу на долю, виявити таємні помисли, підказати шлях взаємодії з навколишнім світом і зрозуміти що відбуваються в ньому процеси.
Жителі стародавніх держав вдавалися до порад нумерологів дуже часто – тільки так можна було вибрати дату для весілля, старту кампанії або поїздки по справах. Мудреці-езотерики вважали, що знання числа Долі дозволяє найбільш повно розкрити та застосувати свої приховані таланти, осідлати Фортуну і уникнути небезпек. Давайте дізнаємося основне число 2019 року і ознайомимося з прогнозами нумерологічного гороскопу на цей період, щоб ви змогли пройти щасливий і наповнений радісними подіями відрізок життєвого шляху!

Число 2019 року і загальний річний прогноз


Головна мета нумерологічного прогнозу, складеного на рік – допомогти людині при виборі основних цілей і розстановці пріоритетів. Знаючи точне число, яке буде впливати на новий календарний період, ви без праці зможете побудувати плани щодо поліпшення свого життя, а також уникнути деструктивних дій, вимотуючих сили і виснажують запаси внутрішньої енергії.
Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
Число 2019 року — 3 — вже скоро буде безпосередньо впливати на долю світу!
Насамперед треба зрозуміти, що кажуть нумерологи про 2019 рік в цілому. Для цього фахівці з чисел спочатку обчислюють доленосне число року. Щоб зробити це, достатньо простого арифметичного дії у вигляді додавання окремих компонентів: двійки, нуля, одиниці і дев'ятки. Підсумкове число потрібно ще раз скласти, щоб скоротити до простого – їм буде 3.
Тепер потрібно дізнатися, який глибинний сенс несе в собі трійка. Що ж, нумерологи вітають жителів нашої планети, адже трійка – одне з найбільш вдалих річних чисел! 2019 рік відмінно підходить для того, щоб нарешті зайнятися втіленням мрій і далекосяжних планів! Просто сідаєте і починайте складати списки справ, до яких ніяк не доходили руки. Рік трійки повинен проходити під слоганом: « У мене вийде це зробити! »
Головне – не сумніватися в собі. Ви можете навчитися танцювати сальсу, навчитися водінню, стрибнути з парашутом, підкорити гірську вершину, осідлати мотоцикл, стати кулінаром, скинути 20 зайвих кілограм або намалювати картину! Єдина умова – це має бути не сьогочасної примхою, а давньою мрією. До речі, нумерологи радять більше думати про себе – навіть затяті альтруїсти не повинні жити лише чужими життями. Саме в рік трійки можна закласти основу для свого добробуту і розвитку.

Нумерологічний опис 2019 року • Здоров'я. У рік правління трійки ця сфера зазвичай не доставляє клопоту, якщо вчасно приймати превентивні заходи. Не нехтуйте прогулянками на свіжому повітрі, скоротіть вживання кави, не хапайтеся за таблетки при кожному чихові і повноцінно харчуйтеся – і організм відповість вам сторицею у вигляді відмінного настрою і самопочуття;

 • Особисте життя. Рік трійки повинен пройти під знаком різноманітності. Пам'ятайте, що будь-яка рутина рано чи пізно позначається навіть на міцних відносинах. Частіше влаштовуйте один одному «струс», але не у вигляді сварок, а за допомогою романтичних побачень, несподіваних походів на концерти або пікніків у променях вечірнього сонця. Рік трійки – це період краху відносин, тому є ризик розпаду деяких пар. Не шкодуйте, якщо це трапиться з вами – скоріше за все, ваша любов була недостатньо взаємною. Одинакам краще не прикидатися тими, ким вони не є, при знайомстві з новими людьми. Тільки так ви зможете зустріти людину, яка полюбить вас з усіма перевагами та недоліками;

 • Фінансова сфера. Настає досить ефективний рік для поповнення гаманця. Трійка містить у собі сильний творчий і енергетичний посил, з-за чого навіть самі ледачі люди починають ворушитися, щоб заробити побільше грошей. 2019 рік – це період експериментів. Виграють ті, хто має в запасі кілька ідей для реалізації – одна з них обов'язково вистрілить;

 • Кар'єра. Число Долі сприяє різких ривків, так що якщо в минулому ви заклали міцну основу для зростання, можете не сумніватися – до кінця цього календарного періоду ви займете нове крісло. Головний інструмент для кар'єристів – нетривіальний підхід і чесність. Не думайте, що ви зможете піднятися, втопивши співробітника-конкурента. У 2019 році начальство буде цінувати свіжі ідеї і новий погляд на усталені речі. До речі, якщо ви хочете змінити професійну сферу – це шанс, який не можна упускати.


 • Нумерологічний прогноз на 2019 рік


  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  Підрахуйте своє число долі і дізнайтеся індивідуальний прогноз на 2019 рік
  Звичайно, кожній людині хочеться дізнатися не тільки загальний річний прогноз, але і більш конкретні і персоніфіковані викладки на 2019 рік. Для цього нумерологи щорічно формулюють пророкування, засновані на особистих числах долі. Дізнатися, яке число супроводжує саме вас, дуже просто – потрібно підсумувати усі цифри, складові повну дату вашої появи на світ.
  Наведемо простий приклад – ваша дата народження припала на 11 серпня 1973 року. Значить, потрібно скласти 1+1 (число дня), додати 8 (порядковий номер серпня в календарі), а до отриманої цифри присуммировать 1+9+7+3 (річне число). У підсумку отримуємо 30. Тепер отримаємо просте число, склавши трійку і нуль – в результаті у нас виходить 3. Воно-то і буде доленосним числом особистості!

  Персональне число – 1


  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  Запам'ятайте — все, що ви зробите в 2019 році, рано чи пізно позначиться на вашому житті! Для одиниць настає час, коли потрібно зосередитися на нових проектах в будь-якій сфері – бізнесі, стосунках, освіті або переїзд в іншу країну. Ворожі сили, які стримували прагнення одиниць в минулому, підуть на спад, так що шукайте нові ідеї і вирішуйте проблеми максимально конструктивно. Відмітна особливість 2019 року – неймовірна удача одиниць в кар'єрі та бізнесі. Слухайте і прислухайтеся нової інформації, щоб не пропустити можливість укласти прибуткову угоду!
  Волелюбним одиницям нарешті випаде шанс здобути фінансову незалежність, відкривши власну справу, або ж просто перейшовши на нову роботу. Особисте життя характеризується мінливими настроями – для пар настане рік перелому і дозволу старих конфліктів, причому не завжди позитивно. Одинаки можуть розраховувати на доленосну зустріч, розпрощавшись з вантажем минулих відносин. Кращий місяць для поправки здоров'я – липень, так що плануйте відпустку, але тільки без екстремальних занять.

  Персональне число – 2


  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  Двійок можна позаздрити, адже 2019 рік виявиться для них набагато більш вдалим періодом, ніж минулий. Цей час можна назвати спокійним – воно відмінно підходить для реалізації спільних проектів і налагодження особистих стосунків, так як будь-які взаємодії з людьми будуть проходити практично без конфліктів. В принципі, ви можете розслабитися і дозволити справам йти своєю чергою. Двійок запропоновано стати спостерігачами, філософами та аналітиками – подумайте, що в минулому завадило вам досягти поставлених цілей та стати краще, запасіться терпінням і рухайтеся назустріч успіхам. В області професійної діяльності можна чекати зрушень на краще – деякі двійки займуть настільки високе положення, про яке навіть не мислили.
  Втім, не кожне речення варто прийняти – поспішні рішення приведуть до помилок! Не виключено, що одинаки зустрінуть свою половинку, а пари зважаться на укладення шлюбу – 2019 рік для вас наповнений позитивними вібраціями у романтичних стосунках. Найбільшу обережність слід проявляти у грудні та травні – це не найкращі періоди для двійок. Залиште звичку лихачити за кермом, а у відпустці не надто налягайте на екзотичні страви.

  Персональне число – 3


  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  Дуже непоганий період для трійок, адже вони тепер знаходяться в центрі уваги. Люди будуть самі прагнути потрапити у ваше оточення, так що в 2019 році є шанси і для ділових знайомств, і для нових дружніх або романтичних зв'язків. Обов'язково налаштуйтеся на спілкування – трійки, які будуть замикатися в собі або залишатися строго в зоні комфорту, втратять багато нових можливостей. Для кар'єрного росту потрібно навчитися приймати креативні рішення – стандартні підходи в 2019 році не працюють. Просто чудово, якщо ви налаштовані на отримання нового утворення – воно допоможе піднятися по кар'єрних сходинках і поліпшити фінансове становище. Однак нумерологи рекомендують трійкам приборкати азарт, щоб не вступити в ризиковані інвестиційні проекти.
  Одинакам варто подумати над зміною іміджу, адже в 2019 році від них очікують внутрішніх і зовнішніх змін. Єдиний негативний місяць 2019 року – квітень. На цей період не варто планувати дорогих придбань, тривалих поїздок, контрактів чи весіль. Здоров'я трійки безпосередньо залежить від її прагнення привести себе в гарну фізичну форму – у людей із зайвою вагою загострюється ризик неприємностей з тиском.

  Персональне число — 4


  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  Четверкам випаде шанс просунутися вперед, проте їм доведеться серйозно попрацювати – рік обіцяє бути складним, але насиченим, так що припиніть віддаватися ліні і беріться за роботу. Кращий помічник четвірок – самоорганізація, так що якщо у вас немає такої риси характеру, виконуйте проекти тільки під чужим контролем. Рік повинен пройти під знаком планування, адже все, що буде зроблено в 2019 обов'язково відіб'ється на вашому майбутньому. А ось про розваги варто практично повністю забути, адже неробство неодмінно відгукнеться різким спадом фінансового добробуту. Кар'єра не обрадує швидкими результатами, але засмучуватися не варто, так як начальство вже прийняло вичікувальну позицію по відношенню до вас.
  У 2019 році нумерологи рекомендують займатися довгостроковими проектами в сфері побуту. Якщо у вас є бажання почати будівництво будинку, можете приступати негайно. У відносинах з родичами, друзями та коханими слід проявити неабияке терпіння, щоб не прожити період, повний безглуздих сварок. Одинаків нумерологам порадувати нічим – є шанс на пару швидкоплинних романів, але не більше. Для здоров'я найбільш ризиковими місяцями обіцяють стати березень і липень, так що постарайтеся дотримувати дієти і не надто обтяжуйте організм інтенсивними навантаженнями.

  Персональне число – 5


  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  Мабуть, 2019 рік стане одним з найцікавіших в житті п'ятірок, адже він обіцяє незвичайні пригоди та яскраві події. Нарешті ваші зусилля будуть винагороджені, так що можна трохи розслабитися і жити повним життям. П'ятіркам буде повідомлено таку кількість енергії, що вони встигнуть абсолютно все – поїздити по інших країнах, поспілкуватися з новими людьми і реалізувати кілька цікавих проектів. Ваша головна мета – нові знайомства. Усталений коло спілкування в 2019 році поповниться людьми, які відіграють вагому роль у здійсненні ваших амбітних планів. Нумерологи кажуть, що в цей час можна йти на виправданий ризик – є шанс примножити свої фінансові накопичення. Тільки розпоряджатися потрібно виключно власними грошима, не влізаючи в позики і кредити.
  В особистій сфері 2019 рік буде досить складним – сумніви здолають п'ятірок, які давно живуть у парі. Можливе загострення старих проблем, що в підсумку спричинить зміну партнера і кола спілкування. У це динамічний час потрібно грамотно розподілити власні сили, щоб не відчути себе в кінці року, як вичавлений лимон. Після робочих поїздок не відмовте собі в задоволенні поплавати в басейні, а на вихідні вирушайте в лісовий масив або до озера.

  Персональне число — 6


  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  Шісткам нумерологи пророкують період гармонії і стабільності. Вони можуть сміливо пожинати плоди сімейного щастя, обдаровуючи рідних і улюблених сильними і взаємними почуттями. Втім, в 2019 році є свої ризики – неймовірне чарівність, щедро відпущений шісток, приведе в ваше коло спілкування безліч представників протилежної статі, що буде добре для ділових контактів, але викликає ревнощі у вашої другої половинки. Головна мета 2019 року – зберегти сім'ю, так як успіх в будь-якій області життя має пряму залежність від підтримки рідних. Робота і кар'єра особливо вдало складуться у тих, хто займається індивідуальним підприємництвом. У вас є серйозні шанси на зміцнення фінансового становища, причому крім звичайного доходу від бізнесу вам світить несподіване спадок.
  Головне – не залучати в бізнес-проекти близьких родичів, які бажають потиснути плоди ваших праць. В результаті їх маніпуляцій справа може дійти навіть до суду. Одинакам пора вити сімейне гніздечко, адже у нумерологів є інформація про швидке створення ними міцною пари. Головний ризик в області здоров'я – підвищений травматизм від екстремальних занять, тому в 2019 році шісткам не варто освоювати гірські вершини і хвацько водити авто в зимові місяці.

  Персональне число – 7


  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  Сімки повинні присвятити 2019 рік духовному та інтелектуальному розвитку. Оцініть себе з боку і налаштуйтеся на пошук нових шляхів для гармонійного росту. Навіть у бурхливі періоди життя знайдіть час, щоб усамітнитися і спокійно подумати — тільки так ви зможете вчасно відкоригувати не просто мети, але і сам напрям життя. Творчі особистості нарешті зможуть заявити про себе і отримати заслужене визнання. У 2019 році нумерологи остерігають сімок від ризикових дій – взаємний вплив числа долі та року провокує збитки. При прийнятті професійних рішень прислухайтеся до інтуїції – вона обов'язково застереже вас, якщо на горизонті з'являться несумлінні партнери. Крім того, в цей час можна і потрібно планувати звершення на майбутнє, так як легковажні особи більше втратять, ніж знайдуть.
  Нумерологи кажуть, що складання планів – це ваш максимум в 2019 році, так як для сімок він несприятливий з точки зору великих покупок і романтичних знайомств. Справа буде просуватися дуже повільно, щоб встигнути отримати все і відразу. Сімейним семеркам потрібно стежити за поведінкою дітей — вони можуть обдурити ваші очікування. На жаль, в дощові осінні дні до вас підкрадеться депресія, але є й ліки – зміна обстановки.

  Персональне число – 8


  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  Вісімки повинні навчитися відповідально ставитися до життя – цей рік буде визначальним у вашому судьте, тому ви отримаєте тільки те, що заслужили. Особи, які кілька попередніх років провели в неробстві і веселощі, опиняться біля розбитого корита, але є шанс виправити навіть таку ситуацію. Досить викластися на повну котушку і втілити мрії в реальність, а потім з подивом підвести підсумки року. Нумерологи кажуть, що доля буде прихильною до восьмеркам, у яких є здорове честолюбство і запас сміливості, щоб реалізувати свої амбіції. Професійне просування можливо завдяки протекції впливових осіб, так що не пропускайте корпоративних заходів і поводьтеся з гідністю, не надто зловживаючи алкогольними напоями.
  Ефективний рік буде у практичних вісімок – впевненість в собі і контроль над фінансами посприяють вигідних покупок. Ні в якому разі не втручайтеся в конфлікти родичів – вас можуть попросити бути арбітром у суперечці, але в підсумку зроблять цапом-відбувайлом. Найкращим часом для романтичних знайомств стане відпустку, який потрібно планувати на червень або жовтень. Познайомитися з цікавою особистістю можна буде в екскурсійному турі, а ось пляжний відпочинок призведе лише до швидкоплинним романів. Оперативне втручання, по можливості, краще відкласти до листопада.

  Персональне число – 9


  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  У 2019 році життя дев'яток може різко повернути в зовсім інше русло. Остерігайтеся поспішних кроків і висновків – ваша кар'єра, бізнес і навіть особисте життя можуть супроводжуватися дуже дивними ситуаціями, але ваша роль полягає в простому спостереженні, так як вплинути на природний перебіг подій не вийде. Будь-які починання варто відкласти на новий календарний період – 2019 рік опікується лише завершення справ, які дев'ятки почали до цього моменту. Не виключено, що справи будуть супроводжуватися затримками – постачальники і замовники, немов змовившись, почнуть тягнути гуму до останнього моменту. Це може призвести до фінансових ускладнень, але вирішувати їх за допомогою кредитів або позик не варто. Доведеться розпотрошити кубушку і затягнути пояс, ретельно плануючи покупки.
  Одинакам потрібно проявити рішучість – якщо хто-то давно знаходиться у прицілі вашої уваги, то постарайтеся зблизитися і налагодити тісні контакти, а то предмет обожнювання заберуть прямо з-під носа. Восьмеркам, що складається в парі, доведеться остаточно вирішити, чи відповідають сформовані відносини їх очікуванням. Думки про розірвання означають, що потрібно набратися сміливості і зробити це в 2019 році. Єдине, що не принесе дев'яткам клопоту — їх здоров'я. Дивно, але навіть цей складний період не виб'є вас із колії, якщо ви не будете нехтувати повноцінним сном та харчуванням.
  Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2019 рік за датою народження
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають