• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік

Кожній людині властива така риса характеру як цікавість. Особливо якщо це стосується подій, які будуть відбуватися в майбутньому. Не винятком є і люди, народжені в рік Дракона. Про дракона складено безліч легенд і казок, це міфічна істота заворожує і змушує тремтіти в теж час. Він нічого не боїться і все підкорює, може жити на землі і під землею, плаває у воді і літає в повітрі. Вважається, що представники даного знака щасливі, вдалі у всьому, легко переносять труднощі, і в що б то ні стало готові йти вперед. Але що чекає їх у 2019 році? Чи зможуть вони все так само спіймати удачу за хвіст і незважаючи ні на які труднощі просуватися вперед до поставленим цілям?

Характеристика знака Дракон

Люди з давніх часів зображували дракона на стінах печер, храмів та інших споруд. А в Древньому Китаї вважали, що його зображення на даху є символом заступництва і захисту. Люди, що народилися під цим знайомий, дуже люблять свободу, простір і повітря. Вони наповнені життєвою енергією і силою, з легкістю переносять проблеми і долають перешкоди, йдуть вперед з гордо піднятою головою і мають чимало шанувальників. Незважаючи на це вони дуже ранимі, чутливі, але мають величезну силу самовладання, щоб не показувати свої емоції на людях. Це вміння тримати себе в руках допомагає їм бути інтелігентними і досить-таки приємними в спілкуванні. Такі люди мають тверді й сильні переконання їх нелегко обдурити, і дуже не люблять повсякденності. Особистості, що народилися під знаком Дракона, дуже часто є обдарованими, вони щедрі і наполегливі, щоб досягти своєї мети готові на багато що, але якщо у них щось не виходить, можуть бути нетерплячими і дратівливими.
Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік
Дракони — це енергійні ентузіасти з живим характером. Такі люди засліплюють своїм блиском і дуже люблять, коли навколо них в'ється безліч поклонників співають їм дифірамби. Негативною рисою характеру людей народжених під цим знаком є те, що вони не приймають критики. Сперечатися з ними марно, так як вони не вміють поступатися. А якщо Дракон дає поради краще їх не відкидати, щоб не образити його. Але це не єдина причина, часто те що радять такі люди є вірним рішенням у ситуації, що склалася. Не раз їх називають навіть віщунами.

Східний гороскоп для жінки Дракона

Жінки, що народилися під цим знаком, красиві і розумні, привертають загальну увагу, і дуже терплячі. Що ж приготувала для них господиня 2019 року Жовта Свиня?

Любов

Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік
Жінки-Дракони завжди користувалися величезною увагою з боку чоловічої статі. Вони володіють секретами, як завоювати будь-чоловіче серце. І в цьому році недолік уваги вони не будуть відчувати, своєю пишністю дами підкорять і зведуть з розуму будь-кого. Знайдеться багато охочих познайомитися, але не варто розтрачувати на швидкоплинні романи. Адже 2019 рік подарує можливість зустріти справжню любов, дивіться, щоб на неї у вас вистачило сил. Для тих, хто вже в шлюбі Жовта Свиня принесе атмосферу любові і ніжності, домашнього тепла і затишку. Але не варто звалювати на себе всі турботи про домашньому вогнищі, поділіться ними зі своєю коханою людиною і побачите, як це прекрасно вирішувати будь-які проблеми разом. Розставання можливе лише з причини вашої зради, тому будьте обережні, не заводьте романи на стороні.

Здоров'я

Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік
Дракони часто беруть на себе багато обов'язків, які не дозволяють розслабитися і відпочити. Така напруженість може призвести до проблем зі здоров'ям. З-за постійних стресів можливий навіть нервовий зрив, постійне безсоння, проблеми з шлунково-кишковим трактом. Щоб уникнути всіх цих неприємностей варто навчитися позбуватися від негативних емоцій, пригнічувати їх і побільше відпочивати. Знаходити в навколишньому середовищі більше позитивних моментів, які сприятливо впливають на психіку, і намагатися довше акцентувати на них свою увагу.

Кар'єра

Для жінки-Дракона 2019 рік буде не дуже сприятливий у сфері кар'єрного зростання. Перших кілька місяців він буде випробовувати вас на міцність. Вам доведеться проявити себе з найкращої сторони, показати свою працьовитість і терпіння. Все це принесе свої плоди, але на швидкий результат сподіватися не варто.
Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік
Можливо, навіть доведеться змінити місце роботи. Але засмучуватися не варто, в новому колективі вас оцінять по достоїнству, і може навіть підвищать у посаді. На успіх в 2019 році можуть розраховувати ті Дракони, у яких є своє діло.

Гроші

Земляна Свиня буде прихильною до Дракону в цьому питанні, але він покаже себе не з найкращої сторони. Гроші, які у нього завжди будуть в кишені, він витратить не за призначенням, а на різне пустощі і дурості. Лише кілька важливих покупок будуть зроблені на початку року.

Східний гороскоп для чоловіка Дракона

Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік
Чоловіки-Дракони користуються авторитетом і прихильністю у оточуючих. Вони завжди були душею компанії, галантними і ввічливими. Їх прекрасне почуття гумору викликає захоплення у жінок. Буде настільки прихильна до них володарка року — Жовта Свиня?

Любов

Гороскоп на 2019 рік вказує, що в родині у Дракона головувати будуть любов і ніжність. Проблем на цьому терені майже не буде, але це не означає, що можна пустити все на самоплив. Звичайно, якщо не докладати свої зусилля, то може виявитися не все так райдужно. Особливо варто подбати, щоб проблеми на роботі не переходили в сім'ю. Особливою подією для сімейних чоловіків-Драконів може стати народження дитини. Підготуватися до цього варто заздалегідь, як фізично, морально, так і фінансово.
Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік
Для тих хто ще не перебуває в офіційному шлюбі, а лише співжиття, цей рік буде відмінним часом для того, щоб зареєструвати свої відносини і стати повноправним сім'янином. Драконів, які будуть наполягати на проживання в цивільному шлюбі, можуть осягнути проблеми з документами, розбіжності, а згодом навіть розставання з коханою людиною. Свиня сімейне істота, тому рік її панування варто більше приділяти увагу сім'ї. Маються на увазі не тільки дружина і діти, але й батьки та інші родичі. Холостим представникам цього знаку не потрібно засмучуватися, в 2019 році їм випаде відмінний шанс знайти свою другу половинку. Але при цьому не варто занурюватися з головою в будь-які відносини. Потрібно бути більш перебірливими, не поспішати, і краще придивлятися до претенденток на ваше серце. Адже є чималий ризик зв'язати себе узами шлюбу не з тією людиною.
Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік
Не варто також розмінювати себе на порожні інтрижки і короткочасні зв'язки, Свині, як суті сімейному, це може не сподобається.

Здоров'я

Чоловікові-Дракону, як і жінці, варто поберегти себе в 2019 році. Та не піддавати своє здоров'я зайвим фізичним і стресових випробувань. Особливо це стосується неодружених представників цього знака. Неповноцінне харчування і ненормовані навантаження на роботі можуть призвести до розладів травного тракту, безсоння та нервозність. Щоб уникнути цих досить-таки неприємних моментів варто подумати про відмову від згубних звичок і зайнятися своїм здоров'ям. Побільше гуляти на свіжому повітрі, правильно харчуватися, включити в раціон більше натуральних продуктів і бути активним.

Кар'єра

Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік
Щоб у кар'єрі в 2019 році було все добре варто дотримуватися наступних принципів:
 • домагатися намічених цілей і старанно трудиться;
 • ні в якому разі не привласнювати чужі праці і заслуги, Свиня цього дуже не любить;
 • не хвалитися і не виставляти напоказ свій внесок у загальну справу;
 • у просуванні по кар'єрних сходах ні в якому разі не намагайтеся нікого підсидіти; це може дуже погано закінчитися.
 • Якщо хочете мати успіх в роботі, будьте активніші, пропонуйте керівництву нові ідеї, способи заробітку і ваші труди будуть обов'язково оцінені.

  Гроші

  Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік
  Чоловіки-Дракони не будуть настільки марнотратні як жінки, народжені під цим знаком. Але їм все-таки варто притримати себе в руках, щоб не захопитися азартними іграми, відвідуванням ігрових клубів і сумнівними пірамідами. Проблем з грошима не передбачається, за свої праці вони будуть отримувати гідну винагороду. І зможуть, нарешті, розрахуватися з боргами, віддати кредити або купити щось серйозне для себе, сім'ї, дому. В основному для Драконів рік Жовтої Свині буде яскравим, успішним і насиченим. Удача їм буде супроводжувати, але за неї іноді доведеться поборотися.
  Гороскоп для Дракона на 2019 рік: жінка і чоловік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають